Dravec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Brno, květen 1999. V odpadní chodbě je nalezeno tělo znásilněné a umučené patnáctileté dívky. Nedaleko ní je do zdi vyryto 1986. Jediné, co se kriminalisté Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možném pachateli dozvědí od dívčiny kamarádky, je, že ničím nevynikal, snad jen, že se pohyboval jako duch. Po pár týdnech udeří vrah znovu. Stará mince, nalezená u oběti, dovede vyšetřovatele do Lince, kde se v roce 1986 staly dva podobné, dodnes nevyřešené případy… Mimořádně agresivní zločinec je podle všeho nadprůměrně inteligentní, ale i neuvěřitelně odolný. Brzy si s vyšetřovateli začne hrát jako kočka s myší. Avšak jeho cílem zdá se nebylo zůstat utajen… Debutující thriller Adama Barny zasazený do okolí Brna a temných lesů Vysočiny zaujme gradujícím napětím, promyšlenou zápletkou a především originálním rozuzlením. -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161424/dravec-161424.jpg 3.775
Nahrávám...

Komentáře (28)

Kniha Dravec

maximus13
14.07.2021

(+ SPOILER) Pozor! Jak je správně uvedeno na Databázi knih jedná se o detektivku/krimi, ale závěr je malinko sci-fi!!! Takže detektivka a způsob dopadení vraha za mě ok. Jeho nadlidská síla a schopnost regenerace už je trošku sci-fi, ale již na hraně. A nový živočišný druh? No já tedy nevím, ale za mě tato část knihy nebyla to pravé ořechvé.

danielavachova
19.07.2020

Kniha mě od samého začátku zcela vtáhla do děje,nešlo se odtrhnout,napsáno velmi čtivě,konec tak trochu otevřený a s otazníkem,co kdyby to tak jednou mohlo být? Mě osobně to nutilo k zamyšlení. Skvělý počin pana Barny,vyrovnal se zahraničním autorům,doporučuji a těším se na další knihu!


tygřímáma
12.06.2020

Několik brutálně zabitých žen, několik uškrcených policistů a jeden zmlácený mladý muž. To je bilance brutálního vraha. Policisté po něm pátrají několik dlouhých měcíců. Vrah je však nadprůměrně inteligentní a hraje si s polisisty jako kočka s myší. Několikrát se nechá i chytit, aby vzápětí opět utekl. Rozuzlení celého příběhu ale předčilo i má očekávání. Více prozrazovat nebudu. Dlouho jsem nečetla tak super knížku.

Kortez
26.12.2019

Jako prvotinu hodnotím celkem vydařenou. Potěšilo mě že se děj odehrává v Brně, námět byl taky skvělý a já dočetl v úplné spokojenosti. Škoda že autor ve psaní už nepokračuje, rád bych si přečetl něco podobného.

golfinka1
12.12.2019

Kniha nebyla zas tak špatná,jen mi to trvalo déle než jsem ji dočetla,bylo to docela překvapení ke konci ale jinak zbytek knihy mě moc nenadchl

Merlinit
10.06.2019

Žádná sláva. Logika kulhá na obě nohy, děj také není právě strhující...

ivana1975
28.01.2018

ako detektivka dobra ale ten koniec bol trochu prehnany...

Zuzík7021
04.11.2017

Super detektivka, napínavé do posledni chvile....až jsem se bála chvílemi

1