prostěkáťa prostěkáťa komentáře u knih

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Kdyby tuto knihu znal každý, vyřešilo by se spousta problémů.

22.03.2016 5 z 5

Knížka krásným způsobem vypráví o jedné etapě života vypravěče. Na mě tam ale bylo až moc postav, žádné vyvrcholení a ani řádné zakončení. Doopravdy pouze vyprávění ze života. Věřím, že kniha se zalíbí mnoha čtenářům, ale já k nim nepatřím.

26.04.2016 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Za mě nejhorší ze série, zbytečně moc informací okolo a nakonec příliš krátký závěr.

23.06.2016 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Krásná knížka o obyčejných, ale vlastně nejdůležitějších věcech v životě.

21.11.2016 5 z 5

Milé čtení, ale některé situace mi přišly zbytečně nereálné a bláznivé.

08.09.2016 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Série Harry Hole už od začátku skvěle gradovala a Policie je pro mě perfektním zakončením.

31.05.2016 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Opět úplně jiný Harry Hole, místo obvyklého vzorce - vražda a Harry povolán ji vyšetřit - zasahuje tento příběh mnohem víc do jeho osobního života, ve kterém se z notorického alkoholika stává milující otec, což je příjemná změna.

22.05.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Považuji za jednu z nejlepších Nesbových knih!

06.02.2016 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Výborná knížka. Pan Boček dokáže s lehkostí a vtipem popsat i ty neveselé chvíle života.

23.08.2015 5 z 5

Rosiina metoda Rosiina metoda Dawn French

Jedna hvězdička za autorčin čas a snahu. Děj byl ale příliš jednoduchý a bylo velmi těžké ztotožnit se s alespoň jednou z postav.

11.02.2018 1 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Stará dobrá detektivka bez žádných sériových sadistických vrahů.

28.07.2015 5 z 5

Zkrocení mlsného muže Zkrocení mlsného muže Jitka Ludvíková

můžu jedině doporučit - oddechovka, u které se vážně nasmějete :)

20.06.2015 5 z 5

Nádherná kniha, která vykouzlí úsměv na rtech :-)

04.08.2016 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Pro mě zatím nejlepší ze série Harry Hole.

17.09.2015 5 z 5

Ten, který si všímal Ten, který si všímal Andy Andrews

Kniha o krásné myšlence. Jonese jsem si hned zamilovala, ale nevyhovuje mi styl amerického psaní.

15.05.2017 3 z 5

Osvícení zoufalého muže Osvícení zoufalého muže Jitka Ludvíková

Stále příjemná oddechovka, ale na jedničku to nemá.

10.08.2016 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Oproti prvnímu dílu zklamání, přišlo mi, že autor čerpá inspiraci ze svých předešlých knih. Na druhou stranu je kniha stále čtivá.

03.01.2016 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Zase něco jiného. Psané úplně jinak, než je u Nesba zvykem, přesto mě to opět vtáhlo okamžitě do děje a ani na jedné stránce nenudilo.

03.01.2016 5 z 5

Jak být ženou Jak být ženou Caitlin Moran

První část mě vůbec nezaujala, druhá stála za přečtení.

08.12.2015 3 z 5

Svatý Xaverius Svatý Xaverius Jakub Arbes

Na to, že jsem se toho tolik bála, mě knížka velmi příjemně překvapila. Hezký krátký příběh, který se mi četl sám.

22.10.2015 4 z 5