Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

No já vám nevím. Tento díl byl příšerně natažený, podle mě až moc.. Celý ten dej by se mohl krásně vejít do 2 knih a ne na 4... Jako asi ano dalo se to, četlo se to skvěle. A videt tohle na plátně tak se vyloženě po... A vyzable to bych asi už neusnula.. Za mě zbytečně natáhle.. Tento díl hodnotím 3 jak jinak... Nápad to byl, ale tady mě opravdu bavila jen část knížky, která tvořila max 20 stránek zbytek ne... Bohužel...

29.06.2023 3 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Asi nejslabší kniha s celé série. Příběh dlouho nikam nepokračoval.. Až pak chvíli přišel převrat a už už jsem si říkala aaa konečně se něco děje.. Pár postav mi vlezlo na nervy a dorran bože tomu musí už tak hucet v... Že to není možný... Je divnej... Za mě dobrý asi... Na 3 hvězdy

28.06.2023 3 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Tenhle díl měl trošku slabší rozjezd, ale pak to byla jízda... Nemohla jsem přestat číst a knihu dočetla v rekordním čase. Topovka,spisovatelka umí opravdu psát... V pár pasážích jsem měla mráz na zádech, číst knihu v noci asi nebyl nejlepší nápad. 4/5

25.06.2023 4 z 5

O smrti smrťoucí O smrti smrťoucí Pernilla Stalfelt

"ber smrt s humorem".. Knižní Topka

24.06.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Tak tohle byla jízda. Příběh od začátku do konce se četl sám.. Záplatka super,koukala jsem jak puk do stěny. Příběh by se mohl ale více rozvinout asi bych tam i přidala více toho mrazivého. Za mě 4/5 na tu 5 tu si nechávám kdyžtak v záloze na další díly a knížky. A teď směle do dalšího dílu...

24.06.2023 4 z 5

Silná a odvážná žena.. Má můj obdiv. Klamin se před ní. Opravdu tohle bych já jako žena nezvládla. Moc krásně napsaná knížka.. U téhle knihy můžu říct, že kapesníky byli potřeba... A ano plakala jsem s ní též... Skvost a dokonalost.

21.06.2023 5 z 5

Poslední člověk na planetě Zemi Poslední člověk na planetě Zemi Denisa Černá

To byla jízda od začátku do konce. Knihu jsem přečetla během chviličky. Postavy jsem si zamilovala hned a na začátku jsem se strašně smála výrokům hlavníhl hrdiny. Jak šel čas a knížkou spisovatelka se zlepšovala a zlepšovala.. Za mě úžasná knížka. Doporučuji

17.06.2023 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Přečetla jsem jedním dechem. Kniha se mi moc líbila. Krásný příběh. Kniha se opravdu četla sama... Doporučuju

16.06.2023 4 z 5

Malenka Malenka An Leysen

Nádherná pohádka, za jeden večer jsme přečetli před spaním. Krásné obrázky,naprosto krásne. Takhle krásnou knížku jsem dlouho v ruce neudržela. Doporučuju

15.06.2023 5 z 5

Vítězství větší než smrt Vítězství větší než smrt Charlie Jane Anders

Přebal knihy naprosto nádherný,tim mě kniha nalákala. Ale obsahem nic moc Teda. Ráda přenechám někomu jinému. Postavy se mi pletly.. Do cca 100 strany to šlo "šlo" číst.. Pak říkám co to je... Ne nepovedlo se to, ale nápad asi dobrý..

15.06.2023 2 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Smíšené pocity mám.. V knize je vlastně skoro vše co o něm víme, nic nového jsem se nedočetla.. Pasáže s jeho p... Mi přišli trošku více přes čáru, to jsem vědět asi nemusela.... A nevím zda je to pravda co lež u něj nikdo neví... Četlo se to dobře a svižně na což je to bichle což se divím, že jsem tak rychle dočetla.. Ale jinak asi přenechám jiným.

11.06.2023 2 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Trošku slabší, ale i tak krásná. Jen se mi slušne postavy pletli a nemohla jsem se začíst pořádně. Bylo to dobré čtení.

10.06.2023 3 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Krásná obálka, krásné listy jinak barevné. Krásná do knihovny.. Ale na čtení asi ne. Moc mi trvalo se začíst, nakonec přečteno a docela rychle.. Uvidíme další díl..

02.06.2023 3 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Tak toto byla maximálně Topka nad všemi knihami. Příběh se mi líbil, byl svižný, pořád se tam něco dělo a já se nemohla odtrhnout od děje. Naprosto krásná kniha. Nechápu, že jsem ji tak dlouho odkladala... Prostě doporučuju. Takový Jack rozprašovač v holčičí kabátě. Krásné..

31.05.2023 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Neuvěřitelně čtiva kniha. Tohle by si měl přečíst každý. Smutná, ale zároveň krásná kniha. Doporučuju

20.05.2023 5 z 5

Limea Limea Lin Rina

Absolutně bez děje, nějak se kniha táhne jak derava bota... Příběh mě nijak nezaujal.. Škoda, ale obálku má pěknou.

15.05.2023 2 z 5

Já legenda Já legenda Richard Matheson

Název knihy dost mate. I ten přebal... Čekala jsem příběh já legenda a ne pak nějaký jiný příběhy, které byli něco jiného. Příběh znám s filmu, proto jsem zde byla zmatená.. Film se mi líbí daleko více a byla bych ráda s toho mít knihu tohle za mě bylo divné..

13.05.2023 2 z 5

Řetěz ze zlata Řetěz ze zlata Cassandra Clare (p)

Na tohle jsem musela mít opravdu náladu , kniha se četla dobře. Příběh byl ok. Jen se to nedá srovnat s předchozí serii.. Je to jiný příběh prostě a basta. Ale bylo to fajn. Další díl si určitě přečtu.

13.05.2023 3 z 5

Vesnice Sparks Vesnice Sparks Jeanne DuPrau

Hodně slabá kniha. O proti prvnímu dílu tohle bylo divné.. Začátek byl super, ale pak přišel dej a kniha se mi táhla a přestávala mě bavit.. Škoda.. Čekala jsem více..

01.05.2023 2 z 5

Město Ember Město Ember Jeanne DuPrau

Moc krásná kniha a příběh. Četlo se to samo. Za mě bych uvítala klidně více stránek. Jdu hned na dalsi díl a doufám, že se mi časem povede najít zbylé díly i když v jinam jazyce než v češtině..

23.04.2023 4 z 5