Prim Prim komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Uf ... tak to bylo těžké čtení,ale hezké čtení :) Pro mě neobyčejná kniha z které mi běhá mráz po zádech. Doporučuji všem co se zajímají o esoteriku a věci podobné.
Prostě skvělá.

14.03.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Hustý !

06.07.2023 5 z 5

Metráček Metráček Stanislav Rudolf

Venku řádí koronavir a tak probírám staré fotky a knihy. Tenhle příběh mám moc ráda, tak proč si nepřipomenout dobu kdy se vytápělo uhlím a místo seznamování na netu se posílali vzkazy v lahvích ;)

14.04.2020 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Ze začátku jsem knihu doslova hltala, ke konci (od soudu) už mě tolik nebavila, ale za přečtení stojí. Patří určitě k těm knihám které si budu pamatovat.

18.01.2024 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Za mě skvělá kniha ze života. O vztazích, lásce, smutná i veselá. Teda já se u ní nasmála hodně. Nejvíc mě pobavila Arabela a její prsten :D to jsem brečela smíchy a cviční s dětmi.

04.02.2023 5 z 5

Žena roku 1900 Žena roku 1900 Helena Šmahelová

Tuhle knihu by si měl přečíst každý aby věděl co je to opravdová chudoba. Ke knížce jsem se vrátila po x letech znovu a nezklamala. Krásně napsané.

18.04.2023 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Poprvé jsem ji četla když mi bylo ...náct a odložila jsem ji. Když jsem po ní sáhla když mi bylo ...cet, bavila mě hodně. Nyní cca po 15 letech jsem se u ní nudila. (...át mi ještě ale není :) )

10.07.2022 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moc hezky napsané. Doporučuji.

21.03.2018 5 z 5

Na plechárně Na plechárně John Steinbeck

Náhodou jsem v době nemoci natrefila na audio knihu (rozhlas Vltava) a bylo to takové milé, vtipné, lehké pohlazení.

18.03.2022 4 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Mně se kniha líbila. Pohoda, dobrý humor. Anna byla hezká holka proto se líbila mužům a nevidím na tom nic zvláštního jak jiní čtenáři.

17.01.2022 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mně se líbila hodně. Je to přesně styl knihy jaké mám ráda. Napínavá až do konce a vím že o ní budu ještě nějakou dobu přemýšlet. Konec mě dostal úplně :)

03.03.2018 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Teda to byla jízda. Napínavý i když trošku překombinovaný příběh.

24.07.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Třetí kniha od Hartla a v podstatě to samé. Ano jsou to takové střípky ze života,ale nic mi to "nedává" . Neurazí, nenadchne.

05.11.2019 3 z 5

Jako rozhlasová adaptace skvělá.

28.02.2024 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Já patřím k těm kterým se kniha nelíbila. Do půlky jsem se nutila číst a pak jsem knihu odložila. To bylo ještě horší než Zlodějka knih tu jsem dočetla s velkým přemáháním.

16.01.2024 1 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Mě to nebavilo. Je to milá a poučná kniha pro mladé dívky z doby kdy byla napsaná.

17.08.2023 2 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

(SPOILER) Příběh o tom, že někteří chlapi prostě ženský berou jako "kus masa" a některé ženy si za to mohou samy. Ale aby se "starý chlap" zaláskoval do "malé holky" tak to tedy nevím. Dobře se to poslouchalo a zasmála jsem se u té předposlední kapitoly. A nakonec bych řekla : Dobře mu tak! :)
Audio kniha na mujRozhlas.

29.06.2023 4 z 5

Aleš & spol. Aleš & spol. Vojtěch Steklač

Tu knížku miluju a občas se k ní vracím. Nejlepší je jak vozili sběr. Tomu se musím smát pokaždé když si na to vzpomenu :D

17.01.2022 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Napínavá a těšila jsem se jak to bude dál. Proto dávám 5 hvězdiček. Na můj vkus zbytečně moc úchyláků :-)

22.09.2020 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Po dlouhé době jsem poslouchala audio knihu na doporučení a líbila se mi, byla skvěle namluvená. Ale nevím zda by tomu tak bylo kdybych knihu četla. Myslím že snad ano. Mám ráda takové ty knihy ze života všedních dnů.

27.05.2020 4 z 5