Poeta.kno Poeta.kno komentáře u knih

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Další kniha přečtená během pár dní.Příběh má vše, co má mít a nikdy dopředu ani netušíte co přijde.

08.12.2019 5 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Jednoduše napsané a snadno čitelné. Dá se to přečíst za krátkou chvíli a určitě ta kniha za přečtení stojí.

30.12.2020 4 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Musel jsem hodně vzpomínat na předchozí díly .. obsahově je to s nimi srovnatelné

28.10.2020 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Knihu jsem přečetl během pár dní, kolikrát jsem se od ní nemohl odtrhnout. Hlavní hrdina je svéhlavý švihák a občas překvapí svým chováním, které se nicméně ukáže správné.

22.11.2019 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Kniha správně určená pro psy a jejich páníčky. Ukazuje nám psí stvoření jako citlivé a chapajici zvíře.

05.12.2020 4 z 5

Říše Říše Roman Bureš

Myslím si, že všichni, kdo čteme tuto knihu, můžeme být rádi, že 2.světová válka dopadla prohrou Hitlera. Příběhy v knize jsou toho důkazem, ptž by to tu vypadalo podle mne hodně podobně, ne-li hůře...

19.03.2022 4 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Opravdu moc příjemné fantasy čtení od mistrovského vypravěče. Sotva jsem dočetl, hned jsem běžel do knihovny pro druhý díl.

16.04.2021 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Klasický Coben, s každou další přečtenou stránkou se děj mění směrem, který dopředu nedokážete odhadnout.

18.02.2020 4 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Děj se opravdu hodně pomalu rozjíždí, zato konec je docela překvapivý. Pořád jsem čekal a čekal a čekal než se začne něco dít.
V knize se mi zalíbilo jméno Buchanan :D

24.01.2020 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Napínavé od začátku do konce, pořád se něco děje. Jen ten konec mi přijde trochu rychlý.

12.02.2019 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knize se určitě nedá upřít moc dobrý námět. Příběh je napínavý a čtivý od začátku do konce. Postupy některých členů policejní jednotky nejsou asi podle standartů, ale to nemá na smysl příběhu vliv. Čekal jsem o trochu lepší děj, proto hodnotím 4/5.

28.02.2018 4 z 5

Chladná hra Chladná hra Tomáš Němec

Opět mi přišla závěrečná bitva trochu chaoticka, ale jinak je příběh v celku promyšlený.

21.01.2023 3 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Takhle barvitě popsaná každá "maličkost" se jen tak v nějaké knize nečte.

28.04.2022 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Ano, kniha se čte rychle a končí celkem překvapivě, ale to je asi tak vše. Jinak mne moc nezaujala...

09.03.2021 3 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Sebevražda? Tomu přece nevěříš.

06.02.2020 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha je celkem čtivá a děj rychle plyne. Většina z vás ji srovnává s Kříďákem, ale toho jsem ještě nečetl, tak třeba potom ještě hodnocení upravím. Jáma mi nepřijde jako vyložený knižní hit, ale na druhou stranu to také není špatná kniha.

24.12.2019 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Důkaz o existenci manipulativní ženy. Nedivil bych se, kdyby byl příběh inspirován reálným životem. Zajímavé čtení, nedalo se přestat, pořád mne zajímalo, co bude dál.

18.04.2019 4 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Přečteno během krátké doby. První polovina knihy mi přijde silnější, než ta druhá. Za mne průměr se silnou hlavní hrdinkou.

27.03.2019 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

V této knize je všechno. Smrt, život, utrpení, láska, chaos, policie, loutka, oběť... Přijde mi lepší než Hadrový panák, takže pokud tady dám 4*, tak musím Hadrovému panákovi snížit na 3*. Konec mi přijde takový uplácaný na rychlo.

20.03.2019 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Mne se tento napínavý příběh líbil, ikdyž občas jsem si musel zkontrolovat nadpis kapitoly, abych věděl o které hlavní hrdince se v té kapitole píše.

19.01.2019 4 z 5