Plážovýbarman Plážovýbarman komentáře u knih

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Odpočinková, příjemná knížka po zkouškovém obdobi. Akorát těžce nereálná ale to je většina románu.

05.02.2018 2 z 5

V této knize se pro mě střídaly pasáže, které jsem četla na jeden nádech a druhé které mi trvalý týdny než jsem se je donutila precist. Ale o humorné části neni nouze asi stále mám na paměti příhodu se slonem.

05.02.2018 3 z 5

Podzemníci a Tristessa Podzemníci a Tristessa Jack Kerouac

První kniha od beatniku kterou jsem četla a věděla jsem že nezůstane poslední.

05.02.2018 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha se příjemně a rychle četla ale v půlce knihy kdy k tomu došlo jsem si furt říkala že ne že se vrati.... A ono ne....

05.02.2018 3 z 5

Mágové Mágové Lev Grossman

Jak se tak dívám asi jsem výjimka ale mě trilogie mágů pohltila už od prvního dilu. Obyčejnost a nešikovnost hlavní postavy mi příjde sympatická od ostatních dokonalých hlavních postav v knihách.

05.02.2018 5 z 5

Každý příběh v knize má něco do sebe. Člověk se na základní věci dokáže dívat z odlišné perspektivy, čemuž napomáhá tato kniha. Jen nechapave pohledy lidí v metru, když se začne člověk smát nahlas při čtení nejsou úplně nejlepší.

05.02.2018 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Brown prostě nedokáže ani zklamat, super kniha a s obrázky se četlo ještě mnohem lépe.

27.12.2017 5 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Kniha zachycuje nečekané okamžiky života, který je doprovázen smrtí na každém rohu. Člověk si prostě nemůže nic naplánovat a to ani smrt.

13.09.2017 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Ze začátku mi trvalo než jsem knize přišla na chuť asi 80 stránek, pak se to zlomilo a kniha byla přečtena jedním dechem.

30.08.2017 5 z 5

Neuvěřitelně vtipná kniha plná skvělých příběhů.

30.08.2017 5 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Tuto knihu jsem četla dvakrát, poprvé jsem neměla srdce na to jí dočíst a až teď jsem jí celou zvládla. Je to naprosto neuvěřitelné co lidi prožívaly v dobách války, člověk žijící v této době si to neumí představit i když se hodně snaží a knihy od Remaqua to nastiňují velmi dobře....

Němá barikáda Němá barikáda Jan Drda

Nejlepší příběhy u kterých jsem měla po celou dobu husí kůži byly Vyšší princip a Až vstanou mrtví...

30.08.2017 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Během čtení člověk začne milovat podmořský svět a chce chránit velryby stejně jako hlavní postavy knížky.

24.08.2017 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Velmi poutavá knížka, která se krásně čte a člověk ani neví, že ji už přečetl do konce. Dvě dějové linie, které se prolínají vzájemně o ženách které nemají jednoduchý život.

24.08.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Čtenář čeká stejně skvělou knížku jako první díl, nemůžu říct že by byla zklamání ale už to prostě není ono.

24.08.2017 3 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Konec knížky mě naprosto rozsekal, jedna z knih kterou jsem neuvěřitelně obrečela.

21.08.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Ať člověk tuto knížku čte nebo poslouchá tak v ní najde vždy něco nového. Ráda se k ní vracím.

21.08.2017 5 z 5

Zápisky starého prasáka Zápisky starého prasáka Charles Bukowski

Buckowski se snad ani nedá popisovat, jeho způsob psaní člověk buď miluje nebo nesnáší. Spousta příběhů které ale nejsou pro slabé natury.

19.08.2017 4 z 5

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

Poštovní úřad je ukázka nejenom života kde se převážně pije, vsází a užívá ale i debilních vedoucí, které snad každý z nás někdy v práci zažil.

19.08.2017 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Kniha byla naprosto skvěla, nejlepší jsou vtipné pasáže kterých je opravdu dost (i rakovina dostane rakovinu :D).

19.08.2017 5 z 5