playada playada komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Moc líbilo ! Nečekané zvraty, o překvapení není nouze, napínavé, hlavní hrdinka sympaťanda. Doporučuji k četbě.

03.06.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tak to byla citová masįrka. Kdo si chce poplakat, čtěte !!

30.05.2021 5 z 5

Než jsem zemřela Než jsem zemřela S.K. Tremayne (p)

Miluju příběhy o ztrátě paměti. O tom, jak se vám postupně vynořují vzpomínky. A ten zmatek kolem toho, jak nic nedává smysl. Jste snad blazen nebo co? Když se to všechno zabalí ještě do prostředí vřesoviště, kde je vše neustále zahaleno mlhou, tak to je vůbec pošušňáníčko. Mrtví ptáci, hadí lebky, to už je jenom taková třešnička na dortu. Tato kniha obsahuje všechny tyto ingredience. Takže, dobrou chuť!

23.05.2021 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Ach to svědomí. Neřád jeden. Bude nás pronásledovat za naše hříchy a nenechá nás na pokoji. Nebýt svědomí, jak by se hezky žilo...

19.05.2021 5 z 5

Firma Firma John Grisham

Teda, dostat se do takové situace, děkuji pěkně !! A teď babo raď ! Napětí po celou dobu. Kdo se chce bát, čtěte!!

19.05.2021 5 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Trošku bramboračka ...

08.05.2021 3 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Akční scény, odborná připravenost, to vše hodnotím na výtečnou. Méně už jaksi prostředí prezidentů, senátorů, významných a ještě významnějších osobnostį. Připadalo mi to promiňte mi to- trochu vlezdoprdelkovsky. Abysme se ze všech těch mocných a nejmocnějších ještě nepokakali..

02.05.2021 5 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Deje se toto i ve zvířecí říši, nebo jenom v lidské ? ( Pohlavní styk s mláďaty ). Na otázku, proč někoho vzrušuje díte,( jedinec bez vyvinutých pohlavních znaků ) , asi nedostanu odpověď? Celé je to smutné a beznadějne.

26.04.2021 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Uff, to jsme si zapřemýšleli nad různými šiframi, hlavolamy a hádankami.. Připadala jsem si jak v nějaké ùnikovce. Mám teď úplně zavařený mozek a musím ho restartovat, aby byl schopný louskat další Brownovky !!

14.04.2021 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Já dala čtyři, protože to bylo vtipně psaný a hlavní hrdinka byla roztomilá. Ale víceméně souhlasím s názory, že je to určeno pro náctileté... Je to červená knihovna plná naivních skutečností ( hodní mafiáni, bohatý se zamiluje do chudé a VEZME SI JI !! atd atd. ). Ale holky takhle nějak sní , a to je dobře.

09.04.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Vůbec to není ani mrazivé, ani děsivé, ani neodlozitelne, jak je uvedeno na obálce. Dočetla jsem jen silou vůle, a protože jsem investovala peníze. Nechci říkat, že jsou vyhozené, ale asi to tak bude..

05.04.2021 1 z 5

5 mrtvých starých dam 5 mrtvých starých dam Hans Gruhl

Podezřívala jsem někoho jiného. Zajímavé, i když rozuzlení bych si představovala jiné..

31.03.2021 5 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

Perfektní.

31.03.2021 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Tak to bylo hooodne hustý!!!

29.03.2021 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Nebylo to špatné. A ten závěr byl docela dojemný.

28.03.2021 4 z 5

Účinný lék Účinný lék Arthur Hailey

Skawin mi mluví z duše. Taky mi tito super úspěšní, neomylní a zeměkouli zachraňující lidi lezly na nervy. Petr Oliva má sice krásné zabarvení hlasu, ale ani to mě nedonutilo knihu doposlouchat do konce.

26.03.2021 1 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Nějak mi to nesedlo...

15.03.2021 1 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Perfektní. Závěr nezklamal. Přednes Kubařové ( audio ) okouzlující.

11.02.2021 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Chudák Amy....

10.02.2021 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Poslouchala jsem jako audioknihu. Krásný přednes. Konec jsem proplakala.

06.02.2021 5 z 5