Než jsem zemřela

Než jsem zemřela obálka knihy
Mé hodnocení:

Přežila nehodu – ale neměla. Ponurý psychologický thriller od autora Ledových sester Kath žije spokojený skromný život s manželem a plachou dcerkou na samotě hluboko krásných, byť bezútěšných vřesovišť v Dartmooru. Pak se ale náhle probouzí z kómatu – s neurčitou vzpomínkou na autonehodu a s dočasnou ztrátou paměti. Něco je špatně. Její blízcí jí nepohlédnou do očí. Jak se Kath postupně navracejí střípky paměti, uvědomuje si, že to, co se jí přihodilo, rozhodně nehoda nebyla. Její svět pohlcují temnota, hrůza a panika....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452123/nez-jsem-zemrela-T3a-452123.jpg 3.954
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Motto

Just Before I Died, 2018

Kniha Než jsem zemřela

jasmína

Já jsem si tedy "smlsla" na výborné detektivce.....

cleopatra11

Ač se mi Ledové sestry moc líbily, tak tohle bohužel ne, vůbec mě to nesedlo a knihu jsem odložila.

Roseblood

Právě dočtená horká novinka od S. K. Tremayne Než jsem zemřela. Popravdě nechtělo se mi odejít z příběhu a zuby nehty, tedy očima jsem se držela posledních odstavců, tolik se mi knížka líbila.

Čím že mě příběh tak dostal? Nádhernou přenádhernou krajinou, kde je bujná příroda a na stráních můžete vidět dartmoorské poníky, kteří nespoutaně běhají s větrem o závod, kde se na loukách pasou ovečky a kde příroda ještě nebyla člověkem pokořena. Popisy Dartmoorského národního parku jsou tak živé, že máte pocit, jakoby jste tam byli. A já vím, že až se mě někdo někdy zeptá, jak bych se chtěla podívat, bude to přesně tam, do Dartmooru.

Je to třetí kniha, kterou jsem od S. K. Tremayne četla a i když předchozí mě obě velmi bavily tak tahle je za mě úplně top. Příběh je místy temný, strašidelný až hororový, neskutečně poutavý a napínavý.
Ano, jsou tam chvílemi dost drsné popisy, kde se děje něco nepěkného zvířatům u kterých mi nebylo lehko a hlavně jedna scéna na konci mě dostala do stavu, kdy jsem brečela jako želva i přesto je to jedna z nejpoutavějších knih, které jsem měla možnost číst a budu na ní dlouho vzpomínat.

Můžu knihu opravdu srdečně doporučit všema deseti

Danago

Autor opět nezklamal. Knížka je napínavá, ponurá vřesoviště ve vás vyvolají místy úzkost a strach. Celý příběh je zahalený temným tajemstvím , které nám autor odhalí až na samém konci. Opět si autor jemně pohrává s mysteriózní linkou, jemnou duchařinou a čarodějnictvím. Komu se líbily Ledové sestry ten zklamaný nebude.

JustWomen

Každá rodina má své tajemství. Život na samotě, ponurá atmosféra vřesovišť, zvláštní zápletky a nečekaný konec. Trochu mi nesedlo to čarodějnictví, ale kniha určitě stojí za přečtení.

Hema

Při čtení jsem měla husí kůži, užila jsem si každou stránku a ani chvíli jsem se nenudila.

Lusle

Skvělá kniha, napínavá, ponurá, vynikající, nešlo přestat číst.Těším se na další knihy tohoto autora.

něcosivymysli

Knížka mě mile překvapila, za krásně ponurou atmosféru a čtivost má u mě body navíc. Ale ten konec už trochu moc, neuškodilo by ubrat. I tak se přikláním k 5 hvězdičkám :)