playada playada komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Nedotčeno. Tedy nehodnotim . Kniha mi přijde tendencni. Psaná na zakázku . Ach jo. Už i Vy, paní Mornstajnova? Pro pár zlaťáků ?

13.07.2021

Nechápu, jak to dokáže Nechápu, jak to dokáže Allison Pearson

Já jsem se teda pobavila. Chápu, že když někdo umí vydělat velké peníze, že se toho nechce vzdát. Peníze jsou droga. Asi si musí trošku narazit čumáček, aby prozřel, že se to nějak hroutí v osobní rovině. Hrdinka byla sympatická, dobře se to četlo.

13.07.2021 5 z 5

Sestřička Sestřička Raymond Chandler

Já prostě miluju Marlowa. Asi bych mu padla do náručí, jako většina jeho románových ženských postav.

10.07.2021 5 z 5

Hlídka Hlídka Robert Crais

Poslouchala jsem audio. Nevím, kdo to předčítal, ale bylo to perfektní. Bez toho přednesu by to byl poloviční zážitek. Děkuji interpretovi za skvělý výkon.

27.06.2021 5 z 5

Neboť jejich je království nebeské Neboť jejich je království nebeské Kjetil Try

Mám ráda náhled do soukromí detektivů. Pomáhá mi to uvědomit si, že jsou to taky jenom lidi. Lykkeho strasti ohledně manželčiných citu mi byli blízké. Líbilo se mi to.

25.06.2021 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Má to vysoké hodnocení, ale komentáře tomu příliš neodpovídají. Někdo zde poznamenal, že hlavní protagonisté jsou " pán a paní dokonalí ". Je to pravda. Vlastně kvůli tomu nejsou ani moc sympatičtí... Poslouchala jsem jako audioknihu. Mám ráda pana Táborského, takže se už kvůli němu zdržím krtitiky...

09.06.2021 3 z 5

Vrah v temnotě Vrah v temnotě Helene Tursten

Vyhovuje mi autorčin styl psaní, komisařka Irena Hussová je dle mého názoru sympatická dáma. Nikdo z detektivního týmu mě vysloveně neirituje, čtení si užívám.

09.06.2021 5 z 5

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Geniální. Jiný přívlastek nelze přiřadit. Jsem okouzlená. Nemám slov a spadla mi brada. Wow.

06.06.2021 5 z 5

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Wow ! To je propracovaný. Normálně mi spadla brada. Všechny ty robotický zákony a jak se vzájemně ovlivňují. Nemám slov. Je to dokonalý

06.06.2021 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Líbilo, taky mě baví Huldar ( soukromě mu říkám Hudlar .-)).
Nevím proč, ale bavěj mě břídilové, asi si tím vylepšuju svoje ego, nebo co ....

04.06.2021 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Moc líbilo ! Nečekané zvraty, o překvapení není nouze, napínavé, hlavní hrdinka sympaťanda. Doporučuji k četbě.

03.06.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tak to byla citová masįrka. Kdo si chce poplakat, čtěte !!

30.05.2021 5 z 5

Než jsem zemřela Než jsem zemřela S.K. Tremayne (p)

Miluju příběhy o ztrátě paměti. O tom, jak se vám postupně vynořují vzpomínky. A ten zmatek kolem toho, jak nic nedává smysl. Jste snad blazen nebo co? Když se to všechno zabalí ještě do prostředí vřesoviště, kde je vše neustále zahaleno mlhou, tak to je vůbec pošušňáníčko. Mrtví ptáci, hadí lebky, to už je jenom taková třešnička na dortu. Tato kniha obsahuje všechny tyto ingredience. Takže, dobrou chuť!

23.05.2021 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Ach to svědomí. Neřád jeden. Bude nás pronásledovat za naše hříchy a nenechá nás na pokoji. Nebýt svědomí, jak by se hezky žilo...

19.05.2021 5 z 5

Firma Firma John Grisham

Teda, dostat se do takové situace, děkuji pěkně !! A teď babo raď ! Napětí po celou dobu. Kdo se chce bát, čtěte!!

19.05.2021 5 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Trošku bramboračka ...

08.05.2021 3 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Akční scény, odborná připravenost, to vše hodnotím na výtečnou. Méně už jaksi prostředí prezidentů, senátorů, významných a ještě významnějších osobnostį. Připadalo mi to promiňte mi to- trochu vlezdoprdelkovsky. Abysme se ze všech těch mocných a nejmocnějších ještě nepokakali..

02.05.2021 5 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Deje se toto i ve zvířecí říši, nebo jenom v lidské ? ( Pohlavní styk s mláďaty ). Na otázku, proč někoho vzrušuje díte,( jedinec bez vyvinutých pohlavních znaků ) , asi nedostanu odpověď? Celé je to smutné a beznadějne.

26.04.2021 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Uff, to jsme si zapřemýšleli nad různými šiframi, hlavolamy a hádankami.. Připadala jsem si jak v nějaké ùnikovce. Mám teď úplně zavařený mozek a musím ho restartovat, aby byl schopný louskat další Brownovky !!

14.04.2021 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Já dala čtyři, protože to bylo vtipně psaný a hlavní hrdinka byla roztomilá. Ale víceméně souhlasím s názory, že je to určeno pro náctileté... Je to červená knihovna plná naivních skutečností ( hodní mafiáni, bohatý se zamiluje do chudé a VEZME SI JI !! atd atd. ). Ale holky takhle nějak sní , a to je dobře.

09.04.2021 4 z 5