Vrah v temnotě

Při večerním venčení na hřbitově najde jezevčík mrtvou ženu. Je pečlivě zabalená v plastové fólii a balík je zalepený lepicí páskou. Krátce před smrtí dostala oběť bílou chryzantému. Během několika dní je na jiném hřbitově nalezeno další ženské tělo...

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68503/irena-hussova-vrah-v-temnote-R2z-68503.jpg 4.142

Irena Hussová 9.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Motto

Den som vakar i mörkret, 2010

Kniha Vrah v temnotě

zdendula31
04.06.2019

Slušná kriminálka,která mě rozhodně nezklamala.Někdy je potřeba přečíst jednoduchou krimi bez všemožných konspirací a až neuvěřitelných zápletek.

JustWomen
17.09.2018

Docela čtivé, bohužel omílané téma a závěr mě zklamal, čekala jsem víc.

pepa4081
15.09.2018

Potvrdilo se mi, že délka 250 stran mi u paní Turstenové vyhovuje mnohem víc, než její delší knihy. Vrah v temnotě je tradičně dobře napsaná detektivka, u které jsem se nenudil.
Poznámka k obsahu (obsahuje SPOILERY) – Bohem posedlý vrah, který má v dětství potíže s matkou mi přijde už hodně okoukaný. A proč své oběti myl a balil? Jen kvůli zametení stop? O garáži už se dozvěděla Irena od jeho pratety, nijak nereagovala a najednou o pár desítek stran dál byla překvapená. Také mne zklamalo, že vrah je ten, o kterém to policie celou dobu tuší. Čekal jsem nějaký překvapivý zvrat. Finále jsem bohužel znal z další knihy série, kterou jsem četl dříve.
Takže slušná knížka bohužel s trochu málo nápaditým obsahem.
Uspokojivé.

veveronka
07.05.2018

Čte se samo

March
01.03.2018

Za mě palec nahoru.
Občas jsem se trochu bala o IH, ale zápletku jsem odhalila. Pri pomysleni, ze takovy silenec muze byt mezi námi....no hnus. Uz mi začíná být smutno, že se blíží poslední kniha s IH.

intelektuálka
06.07.2017

Dobrý kriminální případ pro letní dny.

Damato
17.03.2016

Napadlo mě jediné přirovnání- kdyby tuto knihu četl jeden z mých synů v pubertě, tak by asi řekl: " Dobrý dost". Což byla v době jejich puberty největší pocta, kterou mohli někomu projevit. Takže za mě: "DOBRÝ DOST."

konicekbily
16.07.2015

Doporučuji nejdříve přečíst Ohnivý tanec, potom Vraha v temnotě. Pravá detektivka, jak má být, bez zbytečných popisů prostředí - atd.