Pod ochranou stínů

Desátý případ inspektorky Ireny Hussové Mladík, který rozváží pizzu po Göteborgu, dostane objednávku z té nejtemnější a nejopuštěnější části města. Při doručování zabloudí a je svědkem děsivé události: na dvůr vyběhne hořící muž, který vzápětí umírá. Vychází najevo, že muž patřil ke göteborské mafii a jeho smrt rozpoutala válku mezi místními motorkářskými gangy. Policie v čele s Irenou Hussovou se snaží dopátrat pravdy v bezohledném světě zločinců, kteří respektují jen své vlastní zákony. A zdá se, jako by policie byla stále o krok pozadu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182537/irena-hussova-pod-ochranou-stinu-WmR-182537.jpg 3.426

Irena Hussová 10.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Motto

I skydd av skuggorna, 2012

Kniha Pod ochranou stínů

TeaPeter

Detektivka z prostředí gangů a motorkářů mě nezaujala. A to, že se do víru událostí dostala i rodina Hussovic, mi přišlo už dost přitažené za vlasy. Dvě hvězdičky, a to spíše ze setrvačnosti.

pepa4081
03.06.2018

Pěkná detektivka z prostředí motorkářských gangů. Příběh je okořeněný tím, že se zčásti osobně dotýká inspektorky Ireny Hussové a její rodiny.
Uspokojivé.

alnahu
06.03.2018

Čtivá severská detektivka z pera švédské autorky. Příběh vyšetřuje inspektorka Irena Hussová , která musí čelit mafiánským spolkům .Do případu je zapleten i Irenin manžel Krister a proto je její celá rodina v ohrožení a ona musí vymyslet ,jak svou rodinu před göteborskou mafií ochrání.

JehoMelounek
16.08.2016

Dobře napsané ,jen prostředí motorkářských gangů mně moc nezajímalo ,ale jinak v celku fajn :)

Jorgos Dubinski
26.05.2014odpad!

Přečetl jsem mnoho severských detektivek, a to i v době, kdy to ještě nebylo tak moderní, ale tohle bylo to nejhorší i když autorka mě ve svých předchozích dílech nevadila. Jdu si zpravit chuť Rudou září nad Kladnem ...

Izu
02.03.2014

Taková jednohubka o řádění gangů.Nic zajímavého ,více se mi líbily předchozí zápletky.

Marie F.
19.02.2014

Jedna z nejlepších od Tursten, vyvážená po všech stránkách a dobrá je i pointa.

amladar
07.02.2014

Podle mě patří tato kniha k těm lepším od Helene. Vyřešení případu a konec knihy proběhl moc rychle, ale kdo má rád severské krimi tak určitě nebude zklamán.