Záludná síť

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Inspektorka Hussová řeší případ, který začal na internetu V jednom dni jsou nalezena těla dvou brutálně zavražděných dívek. Ireně Hussové je záhy jasné, že jde o dílo sériového vraha, a lze tedy očekávat další oběti. Zjistí, že vrah kontaktuje své oběti prostřednictvím internetu – vydává se mladého chlapce toužícího po přátelství a hledá důvěřivé dívky..... Inspektorka Hussová musí najít jeho současnou potenciální oběť dřív, než ji vrah zabije. Komisař Andersson mezitím řeší jiný případ: ve starém domě bylo nalezeno zazděné tělo muže, zastřeleného už před několika desetiletími stejnou zbraní jako kdysi jeho otec. A jak se ukáže, i tento případ souvisí se „sítí“......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42612/irena-hussova-zaludna-sit-jvp-42612.jpg 3.935
Série

Irena Hussová 8.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Motto
Orig. název

Det lömska nätet, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Záludná síť

Přidat komentář
rekon
26.08.2019

Kniha opět nezklamala, vrhám se na další...

pepa4081
21.08.2018

Jedna z těch rozhodně lepších detektivek od Helene Turstenové. Dva zcela rozdílné případy vyšetřované dvěma skupinami detektivů. Ten současný je velmi napínavý, druhý, který začal již za války, mi připomněl detektivky „staré školy". Střídání vyšetřování dvou případů, mi nedovolilo se nudit. Osobní život Ireny Hussové (i když zajímavý) je zmiňován jen střídmě, což mi také vyhovovalo.
Velmi uspokojivé.

March
23.02.2018

Za mě skvělá detektivka. Líbí se mi, když se v pribehu prolínají dva případy a oba byly skvěle.
Knihy čtu postupně a zjišťuji, že se mi po IH bude styskat:-)

isobel2000
25.06.2013

Taková pohodová detektivka.

terca-m
21.02.2013

Záludná síť je první kniha od této autorky,kterou jsem četla.Zaujala mě zápletka,obal...Bohužel to není pro mě to "pravé ořechové".Styl,kterým je kniha psaná,mi jaksi nesedl.Často jsem se ztrácela ve jménech postav,někdy bylo použito jméno,jindy pouze příjmení,musela jsem se vracet o několik stran zpět...Závěr knihy mi to však vynahradil. ;-)

sachista
12.08.2012

Zatímco detektivky od C. Lackberg jsem si oblíbil a čekám netrpělivě na česká vydání její řady s Patrikem a Erikou, dosud jsem neměl tu čest seznámit se s tvorbou její krajanky Helen Tursten, jíž v Mottu vyšla již řada knih. Po Záludné síti spatřuji základní rozdíl mezi oběma autorkami ve stylu, zatímco knihy Lackberg na mě působí jako klasické detektivky s několika podezřelými, z nichž jeden je vrah, Tursten čtenáři naopak nabízí klasické krimi, kdy čtenář sleduje vyšetřování a není až tak důležité, kdo je pachatelem. Já se řadím spíše k příznivcům klasických detektivek a potřebuji špetku nějakého překvapení a vlastní invence, tím však další knihy H. Tursten nezatracuji (už jich v knihovně dalších pár mám :-))

Doporučujeme

Andělé strážní
Andělé strážní
Ctitel
Ctitel
Zátiší
Zátiší
Kříďák
Kříďák