playada playada komentáře u knih

Rybí hry: Láska - Úspěch - Kostlivci Rybí hry: Láska - Úspěch - Kostlivci Eva Hauserová

Mně se to líbilo. Bála jsem se ekologického fanatismu, což se naštěstí nekonalo. Hrdince jsem moc fandila a příběh si vyloženě říká o pokračování.

31.12.2021 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Audio v podání pana Kopty prostě nemá chybu. Asi si to celé pustím ještě jednou... Jdu na to !

22.11.2021 5 z 5

Hledá se doprovod! Hledá se doprovod! Sophia Money-Coutts

Ja jsem se hodnekrat hlasite zasmala a toho si cením. Asi proto, že je mi padesát. Na tu dobu, kdy mi bylo třicet uz si ani nevzpominam. Hrdinka na mne pusobila neskutečně mladistvě, a to jsem potřebovala. Trochu toho osvěžení. A toho se mi dostalo. Za mne spokojenost.

16.11.2021 5 z 5

Nad propastí byla tma Nad propastí byla tma Auður Ava Ólafsdóttir

Dávám pět hvězd, i když souhlasím se zdejším názorem, že kniha je plná klišé-patosu. Stále dokola líčení válečných hrůz, zabíjení a znásilňování už bylo na mne zkrátka moc. Já myslím, že válku si asi nikdo neidealizuje a celkem si umíme představit, co je to za peklo. Ale byla jsem zvědavá, jak to dopadne s hlavní postavou, takže to pro mne byl napínavý příběh. A to se cení.

16.11.2021 5 z 5

Macecha Macecha Claire Seeber

Třičtvrtě knihy napínavé a výborné. Závěr s prominutím " děsný ". Nevím co se s autorkou v závěrečných fázích psaní stalo... Obávám se, že pointu vymyslel někdo jiný. Někdo bez talentu .

24.10.2021 3 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Tady mne to nějak minulo. Tesila jsem se , az bude konec.

12.10.2021 1 z 5

Je to takové lyrické. Paní Jana mne bavila. Samozřejmě s některými názory nesouhlasím, ale to ničemu nevadí... Přečetla jsem to jedním dechem, což je vlastně nejvyšší hodnocení.

08.10.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Bylo to čtivě napsané, ale hlavní hrdinka mi nějak nesedla.. Nevím proč, jsem nějaká předpojatá. Asi že jsem žena... Častěji mám výhrady k ženským postavám. To je ten problém.

02.10.2021 5 z 5

Zpověď nudné manželky Zpověď nudné manželky Marie-Renée Lavoie

Bylo to takové hodně praštěné a ten konec nějak vyšel doztracena....

02.10.2021 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Konec mne nadchnul. Byla jsem docela naštvaná, jaká je hlavní hrdinka supermanka , ale tím koncem si u mne vylepšila reputaci.

29.09.2021

Stalker Stalker Arkadij Strugackij

Trochu mi to připomnělo film Total recal se Schwarcim... Takový divný pásmo, s dívnýma existencema a kde se daj sehnat všelijaký věcičky. Příběh hodně postavený na představivosti, asi se ani nebudu dívat na film, abych si to nepokazila.

29.09.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Život je pes a my jsme jeho patníky. Musíme tu svou káru táhnout dál. Co tě nezabije, to tě posílí.... Napadá mne ještě spousta citátů , kterými by se v kostce dal shrnout obsah této knihy.

19.09.2021 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Ja jsem okouzlena vykreslenim kriminalistů. Mne zkratka vsichni hrozne bavej. I to, jak se v mnoha pripadech chovaji iracionalne , a tak trochu na palici. Zamilovala jsem si je vsechny !!

27.08.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Vzdy mne bavi detektivky, kdy vam vrah dava napovedy, jak ho odtajnit. Stava se z toho hned neco jako honba za pokladem ( expresivne receno ). Podle vselijakych indicii se dopatrate vysledku.

18.08.2021 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

První třetina knížky zajímavá , zbytek bych dala autorovi k přepracování. Už jsem se lekla, že jsem natvrdlá, ale je nás tady víc, co jsme to nepobrali... Takže ufff, ještě na tom nejsem tak špatně.

15.08.2021 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Ke konci uz hodne napinavy, napije se, nenapije.... Musela jsem knihu odkladat, rozdychat to, pokracovat ve cteni, opravdu adrenalin. To byly nervy !!

13.08.2021 5 z 5

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Zase jednou nekoho ( Hamonda ) zaslepila vidina zisku a nedomyslel dusledky. Malcolmovy terie chaosu jsou the best !!

13.08.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Serii s Erikou neznam, takze nemohu posoudit .. Paralelne posloucham audio Jursky park, a ten mi tedy prijde napinavejsi.. Se priznam..

10.08.2021 3 z 5

Třikrát vražda z posedlosti Třikrát vražda z posedlosti Patricia Highsmith

Američané pro tento žánr mají výstižně pojmenování " mindfuck ". Je to napínavé, ale šílené. Ale zase trochu jiný soudek, než severské krimi, takže proč ne. Já jsem se bavila.

31.07.2021 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Tana French

Tak se mi zdá, že jsem objevila další oblíbenou autorku. A jsem za to moc ráda.

29.07.2021 5 z 5