Pípasek Pípasek komentáře u knih

Spánek Spánek C. L. Taylor

Super, Tato kniha Vás o spánek připraví, neboť ji neodložíte, dokud nedočtete. A závěr? Velké překvapení.

17.07.2019 5 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Cituji hodnocení jednoho z mých nejoblíbenějších spisovatelů Roberta Bryndzy : " Fantastický debut. Temný, plný zvratů. Přečetl jsem ho bez dechu a na jeden zátah". 100% souhlas, prostě paráda

25.04.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Krásné i když velmi smutné a dojemné čtení.

26.03.2019 5 z 5

Ostrá jako katana Ostrá jako katana Ivana Vostřáková

Touto knihou si odpočinete od čtyřsetstránkových, kdy máte někdy dojem, že čtete pořád dokola a že Vám snad upadnou ruce. Dvě stě stránek za PC 220,- Kč je velmi příjemné a přitom dostatečně napínavé čtení s originálním řešením, které neodložíte dokud nepřečtete.

17.12.2018 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Je krásná, chytrá a zamilovaná. Problém nastane když její láska není opětována a stává se nebezpečnou závislostí. Zůstane jen touha po pomstě.

24.10.2018 5 z 5

Zničím tě a vezmu si, co je mé Zničím tě a vezmu si, co je mé Jane Lythell

Psychologický thriller začíná hezky, ale postupně graduje nepředvídatelnou zápletkou plnou žárlivosti, lží a rivalitou mezi bývalou a současnou ženou jednoho muže, kterému ve finále není co závidět

02.10.2018 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Neuvěřitelně poutavá kniha. Po celou dobu napětí a marné pokoušení se o odhalení pachatele. Velké překvapení přijde až s posledními stránkami.

05.08.2018 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Podmanivý thriller , který Vás doslova pohltí. Morálně velmi složitý příběh, plný nečekaných zvratů

07.06.2018 5 z 5

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Pomalý rozjezd o to větší překvapení v dalším pokračování ,., konec velmi překvapil, nedalo se odložit. Vřele doporučuji.

16.09.2023 5 z 5

Noc temných lží Noc temných lží Dominik Dán

To je tedy síla. Urvat se od toho prostě nešlo.

04.09.2023 5 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Super čtení, tedy pro toho, kdo má rád drsnější žánr

03.05.2023 5 z 5

Zrádné loviště Zrádné loviště Dana Stabenow

Mám rád knihy nejen s napínavou zápletkou, ale když se dovídám o životě na Aljašce zase něco bližšího a zajímavého. Prostě kniha nemá chybu

30.03.2023 5 z 5

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Coben mě nikdy nezklame.

09.10.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Dokonalý masakr

07.06.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Taková hrůza a ještě to je podle skutečnosti. Naprosto k nepochopení, co se může v rodině odehrát a nikdo si ničeho nevšimne

09.04.2022 5 z 5

Falešná svědkyně Falešná svědkyně Karin Slaughter

Autorka opět nezklamala, hlavně čtenáře opravdu drsných thrillerů. Krvavé, napínavé místy až odpuzující. Kdo Karin vyhledává, nebude zklamán.

06.01.2022 5 z 5

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

Máte-li rádi knihy s dějem, kdy se účastníci děje sice na každé stránce "milují", ale všechno je naopak, pak neváhejte. Ovšem něžnější část si asi i popláče. A konec ??? Naprosto neočekávaný

24.11.2021 5 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Tato kniha není pro každého, začátek není lehký, ovšem později se všechna temnota a hrůza dostává na povrch. Podezřelých je hodně, konec překvapí.

13.10.2021 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Drsný, temný thriller, plný vražd, prostituce, sexu a násilí.

07.07.2021 5 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Pro mne hodně děsivé psycho, nervy drásající. Přístup manžela byl naprosto zvrácený a nepochopitelný, žádné "v dobrém i zlém"

02.07.2021 5 z 5