PinkBunny PinkBunny komentáře u knih

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Slyšeno jako audiokniha.
Při řízení do Polska, aniž bych znala obsah, který sedl jak pr*** na hrnec. Kniah je jakoby rozdělena do dvou částí. Ta první je značně rozvleklá, roztahaná, hodně se vše opakuje až je to protivné. Druhá část je taková veselejší, svobodnější, dynamičtější. Knihu doporučuji

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Pro děti dobré

11.01.2024 3 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Čtěno jako audiokniha.
Mistrovské dílo, nemám slov. A jako bonus je výborně namluvená se super hereckými výkony a efekty. Nejlepší audiokniha ever.

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Slyšeno jako audiokniha.
Tak tohle mě hodně bavilo! Má to nápad, dynamiku, spád. Postavy a děj velmi realistické a uvěřitelné. Doporučuji

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

Slyšeno jako audiokniha.
Druhý díl je ještě horší jak první... opravdu nedoporučuji

11.01.2024 1 z 5

Duna Duna Frank Herbert

(SPOILER) Slyšeno jako audiokniha.
Začátek je slibný, ale od útěku do pouště to kamsi ulítne. Je to takové roztahané, divné, nudné, monotónně namluvené... na uspávání ideální.

11.01.2024 3 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Nejlepší kniha od A.Ch. Moc se mi líbilo prostředí, motiv, vlastně úplně všechno. Pro mně detektivna č. 1
Čteno ušima.

02.01.2024 5 z 5

Boží bojovníci Boží bojovníci Andrzej Sapkowski

Čteno ušima jako audiokniha. Dobře načtená, poutavě, ale příběh mě moc nezaujal. Vlastně mi tam to magično vůbec nesedělo. Zakínače mám raději.

02.01.2024 3 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Dobře napasná, ponurá fantasy kniha.
Čteno jako kniha

02.01.2024 4 z 5