Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Grey Grey E. L. James (p)

I když to spousta lidí kritizuje,tak mě se příběh Christiana a Anastasie prostě líbí. Čte se to hezky,člověk u toho zapomene na vlastní starosti :-)

01.09.2017 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Já už nevím,co sem psát. Bylo to zase naprosto strhující čtení. Na každé stránce je napětí a akce a člověk se nemůže dočkat až otočí na další stránku. Prostě tenhle chlápek nezklame.

29.08.2017 5 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Paráda,paráda a zase jenom paráda. Napínavý od začátku až do konce,ale ten konec mě trošku děsí...

25.08.2017 5 z 5

Štvanice Štvanice James Rollins (p)

Chviličku mi trvalo než jsem se začetla. Ale pak jsem to zhltla na jeden zátah jako vsechny Rollinsovy knihy. Já jen doufám,že nám nikdy neudělá to,že to Kain jednou nezvládne. To by mi utrhlo srdce.

22.08.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Moc hezký. Posledních několik stránek jsem řvala jak želva. Bylo by fajn,kdyby zfilmovali i tohle pokračování,protože si myslím,že by to mělo stejný úspěch jako Než jsem tě poznala.

19.08.2017 5 z 5

Čtyři legendy Čtyři legendy Matthew Reilly

Zase naprostá paráda! Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Bylo to napínavé od první do poslední stránky. Prostě pecka.

18.08.2017 5 z 5

Darebáci Darebáci George R. R. Martin

Některé povídky byly lepší,některé méně,ale celkově se mi to líbilo.

14.08.2017 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Mě se to líbilo. Četlo se to dobře,mělo to spád.

04.08.2017 5 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Tak tohle byla opravdu hrůza. Nechutný,nemělo to hlavu ani patu,prostě hnus.

30.07.2017 odpad!

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Asi jsem měla velký oči z těch všech pozitivních ohlasů a z toho jak všichni říkají jak je to super knížka. Ano,je to zajímavé,hezky napsané, ale asi jsem od toho čekala trošku více. Celkem mi trvalo než jsem se do toho začetla.

25.07.2017 4 z 5

Psi v lásce nikdy nelžou Psi v lásce nikdy nelžou Jeffrey Moussaieff Masson

Moc hezká knížka. Určitě doporučuji všem milovníkům psů.

12.07.2017 5 z 5

Evangelium podle Jidáše Evangelium podle Jidáše Simon Mawer

Já mám ráda knížky,kde se střídají časové roviny. Ale je pravda,že taky je to opravdu trošku zmatenčné, tak proto jen čytři hvězdičky. Jinak se mi ale příběh líbil a kniha se četla dobře.

09.07.2017 4 z 5

Portnoyův komplex Portnoyův komplex Philip Roth

Nevím...nějak mě to nenadchlo.

05.07.2017 3 z 5

Můj strýček Šahrazád Můj strýček Šahrazád Jiří Felix

Moc hezká knížka. Super příběhy ze zoo a určitě si naše přijdou jak ti kteří do zoo chodí jako návštěvníci, tak ti co tam pracují a některé ze zvířecích hrdinů stále potkávají :-)

04.07.2017 5 z 5

Návrat na pohoří zlatého koně Návrat na pohoří zlatého koně Anna Bauerová

Hezký příběh. Četlo se to hezky a člověk si nejenom pobrečel,ale i se zasmál :-)

29.06.2017 5 z 5

Údolí nejčistších radostí Údolí nejčistších radostí Jan Šmíd

Všechny tři díly jsou akorát stvořený na to,aby člověku zvedly náladu,pobavily, aby si u nich člověk odpočinul. Moc se mi to líbilo a myslím,že jednou si o Natovi přečtu znovu :-)

27.06.2017 5 z 5

Návrat čistých radostí Návrat čistých radostí Jan Šmíd

Moc se mi líbily dvě časové linie,které se nakonec spojily. Pěkné čtení :-)

20.06.2017 5 z 5

Čisté radosti mého života Čisté radosti mého života Jan Šmíd

Pěkná knížka, která neurazí. Člověk se zasměje a hned jde všechno líp :-)

15.06.2017 5 z 5

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

Jako oddechovka parádní :-)

14.06.2017 5 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Oddychovka na zasmání. :-)

14.06.2017 5 z 5