Čisté radosti mého života přehled

Čisté radosti mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35477/ciste-radosti-meho-zivota-35477.jpg 5 298 298

Čisté radosti série

Úsměvný román o dobrodružstvích obchodního cestujícího na americkém jihozápadě, který se na jedné ze svých cest ujme opuštěné cirkusové lvice. Tento počin mu zkomplikuje soužití s lidmi a má i vliv na hledání životní partnerky, ale zároveń mu obohatí život o srdečné přátelství.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čisté radosti mého života. Přihlašte se a napište ho.

kopeceli
03.03.2024 5 z 5

Popravdě jsem po knize sáhla jen kvůli čtenářské výzvě. K humoristickým románům jsem obvykle nedůvěřivá, mám ráda humor situační, neobhroublý, inteligentní. Není snadné s takovými požadavky vybrat vhodnou knihu.
Ale tato předčila má očekávání, good haven! Líčení obchodního cestujícího, kterak přišel ke své společnici a jak mu mnohdy vytrhla z paty trn nebo ho naopak posadila holým zadkem na ježka, nelze číst jinak, než s hubou od ucha k uchu.
Kdo máte jarní deprese, zkuste Čisté radosti mého života užívat jako lék. Možná se vám uleví a dočkáte se teplých slunečných dnů s klidnou duší.

Naďa2411
11.01.2024 5 z 5

Mám velmi ráda zvířátka hlavně psy a kočičky, proto mne velmi potěšila letošní výzva. Vybrala jsem si k poslechu tuto oddechovou aknihu s jednoduchým dějem. Nat Jessel je od svých 16-ti let sirotek, prodal rodný dům a věnuje se cestování po venkovských osadách Arizony a Utahu. Jak říká s jeho "fordkou" prodává textilní zboží pro chudší lid v horách. Jednoho dne našel opuštěnou "žlutou společnici" lvici Eileen, která mu spestří současné mládenecké žití . Doporučuji tuto knihu všem, kdo má rád zvířátka a "imaginární" cestování divočinou. Kniha určitě pobaví každou generaci.

Andrea864
06.01.2024 5 z 5

Skvělá kniha. Zdánlivě jednoduchý děj dává vyniknout nejen vtipu, vztahu člověka k přírodě, zvířatům a lidem, ale i filozofickým otázkám života. Je to takové milé pohlazení po duši. Krásná čeština a využití slov. Výborně jsem se bavila. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čisté radosti mého života v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech6x