Čisté radosti mého života

Úsměvný román o dobrodružstvích obchodního cestujícího na americkém jihozápadě, který se na jedné ze svých cest ujme opuštěné cirkusové lvice. Tento počin mu zkomplikuje soužití s lidmi a má i vliv na hledání životní partnerky, ale zároveń mu obohatí život o srdečné přátelství.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35477/ciste-radosti-meho-zivota-35477.jpg 4.7238

Čisté radosti 1.

Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno, Šulc a spol.

Kniha Čisté radosti mého života

alice9642

Tato kniha je naprostým pokladem. Je psána nenásilným humorem, má zajímavý děj a rozhodně se k ní znovu vrátím!

Baravara
31.10.2020

Tahle kniha mě provází už přes dvacet let. Vracím se k ní vždy, když potřebuju vstřebat trochu čistých radostí do svého života.

slunečnice777
09.08.2020

Humoru asi moc nerozumím. Ale našla se výjimka v podobě Jistě pane ministře. Ostatní mě nezaujaly. Nejspíše vím čím to je, ale to si s dovolením nechám pro sebe. Humoru jako takového knižního se asi vzdám? Uvážím to, dám ještě šanci, mám několik typů na humoristické knihy. Tak držte palce.

Aribana
30.07.2020

Jestli tohle je humorná kniha, tak já jsem Bůh srandy ????

Marianna496
28.07.2020

Báječné letné čítanie k vode,na dovolenke o tom ako jeden pán žil s levom.Cha cha cha !A nevedel,že na neho šťastie čaká doma...pre mňa bol objav aj spisovateľ pan Šmíd - jeho príjemný štýl sa mi veľmi páčil.

mulderka
27.06.2020

Nápad s obchodním cestujícím a lvicí - dost dobrý, nad některými situacemi, do kterých milá Eileen sympaťáka Nata uvrtala, jsem se skvěle pobavila. Co se amerických reálií týče - pro nás, kteří jsme to četli poprvé v "temné totalitě", velmi poučné. Akorát jsem nikdy nepochopila, kdy se děj knížky odehrává. Sedmdesátky to určitě nebyly, muselo to být daleko dřív. A nějak mi nesedl ani autorův trochu moc - jak to nazvat, dejme tomu poklidný styl psaní.
Takže se smíšenými pocity a s přihlédnutím k faktu, že jsem zděděný výtisk nakonec poslala dál, mají to Čisté radosti ode mě za lepší tři. Protože Nat byl takový romantik ;-)

Ujko
13.06.2020

Ano, čtení této knihy je jedna z čistých radostí života.

GabrielleT.
25.05.2020

Parádní oddechová četba, lehké vypravování, suchý humor a nádherné obrazy přírody.