Poslat zprávu

Adria Orici (1977, muž) · web

Aktivní: včera v 08:47 offline (poprvé: 02.06.2014)

75 bodů (přidáno 0 autorů a 0 knih)

Získané palce za komentáře: 106, udělené: 480

Právě čtené knihy

Momentálně zde nejsou knihy. V detailu konkrétní knihy tlačítkem Přidat do mých knih sem můžete knihu přidat.

Kdo jsem

Prosím o trpělivost, jsem Bipolarik (BAP), Hraniční Porucha Osobnosti (HPO) Posttraumatická stresová porucha (PTSP) . Opětovný emigrant z bookfan. Moje knihovna a věrný přítel PocketBook 613. Nepamatuji si vše, co sem kdy četl,občas si vzpomenu a doplním hodnocení.

Velký milovník všech knížek. Při čtení zapomínám na starosti, své vnitřní démony a traumata z dětství. Člověk se se vším naučí žít a respektovat a knihy k tomu pomáhají. Zvláštní že mě zajímá drsnější styl psaní. Nejspíše mě připomínají vlastní vzpomínky, jde o nějaký druh sebe týrání? Všem přeji krásný klidný život, plný pěkných knížek a chvil které s nimi prožijete. Milovník Slash příběhu a Yaoi.

„Nemusíte pálit knihy, abyste zničili kulturu. Stačí přesvědčit lidi, aby je přestali číst.“
Ray Bradbury

„Nemám slov, abych vyjádřil, co cítím při čtení knih. Trávím spoustu času čtením, protože to velmi miluji. Dokážu se v té knížce úplně ztratit a zapomenout, kde jsem. Filozofie je můj oblíbený předmět. To, co je skvělé na čtení, je, že na jednom řádku můžete narazit na něco, co jste se snažili vyjádřit celý život, nebo něco, na co jste se snažili přijít celý život.“
Michael Jackson

Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že čtenáři jsou rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti Posttraumatická stresová porucha. Nemám ráda slovo normální. Nic není normální. Je to jen pohled na něco co vybočuje nebo chybí zkušenosti. Nepamatuji si vše, co sem kdy četla, občas si vzpomenu a doplním hodnocení. Jsme na konci mého výplachu. Děkuji za přečtení. Příjemné chvíle strávené čtením.

Tímto končí můj paranoidní výplach. Můžete si vybrat jestli mě oslovovat v mužském či ženském rodě. Krásný klidný den ve společnosti knížek.