slunečnice777

Profil

Poslat zprávu

Adria Orici (1977, muž) · Jihomoravský kraj · statistiky· web

Aktivní: včera v 19:21·poprvé 02.06.2014
Body:122
Palce:281 za komentáře·856 ostatním
Knihovny: Knihovna Jiřího Mahena (Brno)
Městská knihovna Kuřim (Kuřim)

Kdo jsem

Opětovný emigrant z bookfan. Moje knihovna a věrný přítel PocketBook 613.
Velký milovník všech knížek. Při čtení zapomínám na starosti, své vnitřní démony a traumata z dětství. Člověk se se vším naučí žít a respektovat a knihy k tomu pomáhají. Zvláštní že mě zajímá drsnější styl psaní. Nejspíše mě připomínají vlastní vzpomínky, jde o nějaký druh sebe týrání? Všem přeji krásný klidný život, plný pěkných knížek a chvil které s nimi prožijete. Milovník Slash příběhu a Yaoi.

„Nemusíte pálit knihy, abyste zničili kulturu. Stačí přesvědčit lidi, aby je přestali číst.“
Ray Bradbury

„Nemám slov, abych vyjádřil, co cítím při čtení knih. Trávím spoustu času čtením, protože to velmi miluji. Dokážu se v té knížce úplně ztratit a zapomenout, kde jsem. Filozofie je můj oblíbený předmět. To, co je skvělé na čtení, je, že na jednom řádku můžete narazit na něco, co jste se snažili vyjádřit celý život, nebo něco, na co jste se snažili přijít celý život.“
Michael Jackson

Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že čtenáři jsou rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Posttraumatická stresová porucha. Nemám ráda slovo normální. Nic není normální. Je to jen pohled na něco co vybočuje nebo chybí zkušenosti. Nepamatuji si vše, co sem kdy četla, občas si vzpomenu a doplním hodnocení. Jsme na konci mého výplachu. Děkuji za přečtení. Příjemné chvíle strávené čtením.

Tímto končí můj paranoidní výplach. Můžete si vybrat jestli mě oslovovat v mužském či ženském rodě. Krásný klidný den ve společnosti knížek.