petulka.sasanka petulka.sasanka komentáře u knih

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Kniha parádní!!!!!! Četla se jedním dechem.... ten konec byl, táááááák nečekany, neustále jsem otáčela stránky, dokonce jsem si myslela, že je někdo vytrhl!!!

23.03.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělé téma, napínavé od začátku do konce.... jen ten konec, byl zvláštní.

17.03.2017 4 z 5

Svobodnej národ Svobodnej národ Terry Pratchett

Úžasne!!! Už se těším na další kniho s Toničkou a Nac mac Figlema.

04.03.2017 5 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Kniha je naprosto skvělá!!! Už dlouho mě tak nic nezaujalo. Neotřelé téma, napínavé. Trochu jsem se bála, jak to dopadne, že to bude nějaké ve smyslu "všechno dobrý" Ale i ten konec byl naprosto nepředvídatelný.

17.02.2017 5 z 5

Babičky: Mrtvý kuchař Babičky: Mrtvý kuchař Minna Lindgren

Nic jsem od knihy neočekávala. Jednoduché oddychovka. Přišel mi utahaný konec.

12.02.2017 3 z 5

Hodiny Hodiny Michael Cunningham

Příjemné čtení.

31.01.2017 4 z 5

Zátiší s vránami Zátiší s vránami Lincoln Child

Kniha velice napínavá. Zatím ji hodnotím jednu z nejlepších ze serie s Pendergastem!!!

19.01.2017 5 z 5

Zloděj času Zloděj času Terry Pratchett

Zloděj času je parádní čtení!!! Naprosto dokonalé je to číst v době, kdy cestujete přes časová pásma.

09.01.2017 5 z 5

Buch! Buch! Terry Pratchett

Příběhy o hlídce nikdy nezklamou!!!! Knihu jsme si užívala od začátku do konce.

26.11.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nemohla jsme se od knihy odtrhnout. A i když ji mám přečtenou, pořád o ni přemýšlím. Doporučuji všem!!!!

23.10.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Napínavé, děj chytlavý a má spád. Četlo se mi to dobře a na konci jsme se nemohla odtrhnout!!!

03.09.2016 4 z 5

Zaslaná pošta Zaslaná pošta Terry Pratchett

Čtivé, nápadité a akční. Ale nějak jsem čekala na něco, co bylo na konci knížky v pár strankách ;-), a přesto to bylo fajn!!! Mám ale oblíbenější knihy od autora.

03.08.2016 4 z 5

Napínavé,čtivé, fotografie to zajímavě obzvláštnily. Ale dávám jen tři hvězdy - oddychová literatura

18.07.2016 3 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Kniha plná akce napětí a zvratů. Mě se moc líbila!!!

15.06.2016 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

čte se jedním dechem! Příjemná oddychovka

09.06.2016 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Parádní oddychovka!!!

05.06.2016 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Neuvěřitelné, kniha se mi naprosto dostala pod kůži. Četla jsem jedním dechem.

27.05.2016 5 z 5

Podivný regiment Podivný regiment Terry Pratchett

"Jenže když je svět obrácený zhůru nohama, možná, že se dá vzhůru nohama obrátit i žert." Pratchet je můj oblíbený autor, a "Podivný regiment" je naprosto dokonalá kniha. Dobře se bavte

24.05.2016 5 z 5

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Dech beroucí kniha!!!

20.05.2016 5 z 5

Poslední hrdina Poslední hrdina Terry Pratchett

U knihy jsem se výborně pobavila. Pratchett nikdy nezklame. Jeho knihy bych dávala jako povinnou četbu. Proč? Chcete vysvětlit myšlenkový experiment "Schrödingerova kočka" - nalistujte stranu 36. Přeji příjemnou zábavu

05.04.2016 5 z 5