Petucelli Petucelli komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Nebyla to laska na první pohled, ale postupem jsem pochopila proč je to klenot literatury.

04.12.2016 4 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Ani nespocitam, kolikrát jsem chtěla knížku odložit,ale vydržela jsem. Díky za to i přes velké množství postav, tajemství v každém odstavci, jsem dočetla. Ke konci knihy jsem pochopila, že autorka měla vše dokonale promyšlené, vše do sebe zapadlo jak skládačka. Někde jsem četla, že knize chybí rozuzlení, já si myslím, že celá kniha je vlastně rozuzlení příběhu.

01.03.2022 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Fajn kniha psana muzskym pohledem.

09.02.2020

Moje první knížka od Tomáše, vyhovoval mi styl i popsání situaci i přiblížení mise v Africe.

25.08.2019 3 z 5

Stále single? Stále single? Angela Spera

Zajimavá obálka knihy. Pár opravdu zajimavých pasáží, kde si myslím,že si každý ,,single" najde to své. Dobré zhodnocení dnešní doby a randění. Ale nadruhou stranu někdy dost přitažené za vlasy a až nesmyslné scénáře.

03.08.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Já nevím...rozhodně to pro mě není bestseller. Není to kniha, do které jsem se začetla od první stránky, zpočátku jsem měla i velký problém s hlavní hrdinkou.
Což však hodnotím kladně,že jsem během čtení měnila údajného vraha stále dokola.
Ale jinak průměrná detektivka pardon...

02.08.2017 3 z 5

Jak to vidím já Jak to vidím já Temple Grandin

Pro mě jedna z nejzásadnějších knih ohledně autismu. Doporučuji přečíst všem, kdo se setkávají s osobami s PAS.

25.04.2017 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Karin byla a nakonec i stále je zárukou dobrého čtení.
Tsunami byla pro mě kniha, ze které jsem byla lehce v rozpacích, ale nakonec nezklamala.
Začátek se tahnul, asi od půlky jsem už tusila o co půjde, ale nakonec mě konec stejne překvapil.
Myslim, ze autorka umí dokonale skvele propracované postavy, zápletky a náročná témata s určitou lehkosti.

03.04.2023

Život za oceánem Život za oceánem Dominika Valentová

Kniha pro mě znamenala cestu do minulosti, Dominika skvele vystihla život v Americe i kulturní šok, co často po návratu.
Často jsem se s hlavní hrdinkou ztotoznovala a moc závidím těm, kteří mohou tuto knihu číst ve svých 20+-, protože myslim, ze kniha je skvela motivace a nakopavac v jednom

27.09.2021 4 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Kniha, ktera chytne od prvnich stranek

27.08.2020 5 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Rozpolceny pocity behem cele knizky, ale konec napinavy.

05.01.2019 1 z 5

Dítě jménem Kuba Dítě jménem Kuba Tereza Melišová

Zábavná odechovka, opravdu jsem si vás několikrát živě představovala jak zápasíte s Kubou :D. Na druhou stranu jsem si řikala, jestli někdy dostane ,,na zadek".

28.07.2017 3 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Pro me naprosto ojedinělá a přelomová kniha. Pro odborníky, rodiče i laickou veřejnost. Davam plný počet bodu.

13.11.2016 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Přiznám se, ze mám z teto knihy, tak rozpolcene pocity, ze opravdu nevim. Za prve jsem se do ni vůbec nemohla zacist, za druhé me to přišlo opravdu pubertální příběh od a až do z, ale nakonec po přečtení zvazuju, ze si přečtu i díl druhy

14.10.2016 2 z 5

Odvážné rozhodnutí Odvážné rozhodnutí Danielle Steel

Moje první ,, Steelovka ". Diky ctenarsky vyzve, jsem se k ni opet vratila. Knihu jsem precetla za den, libi se jak je kniha psana, zapletka a vse ostatni. Pro me odpocinkove cteni.

06.10.2016

Cvičebnice tvůrčího psaní Cvičebnice tvůrčího psaní Alžběta Bublanová

Velmi povedená kniha pro začátečníky i nadšence tvůrčího psaní.
Přečetla jsem ji za jeden večer, text je srozumitelný a dokonale vás navede na cestu začínajícího spisovatele a pak už je to jen na vás a vašich nápadech.
Kromě obsahu knihy mě hrozně baví jak je knížka vymazlená od ilustrací a nádherných fotek, které jen doplnují celou atmosféru knihy.
Za mě rozhodně 5/5 hvězdiček. Jen tak dál!

19.08.2022 5 z 5

Paříž je vždycky dobrý nápad Paříž je vždycky dobrý nápad Jenn McKinlay

Pro mě jedno velké zklamání možná kvůli velkému očekávání.
Hlavní hrdinka mi byla nesymetrická, děj se odehrával jen z malé části v Paříži, přestože název knihy podle mého slibuje neco úplně jiného.
A také mi trvalo se do knihy vůbec začíst, spoustu popisku mi připadalo zbytečně zdlouhavych a nudnych.

15.04.2022 2 z 5

Dítě a mateřská škola Dítě a mateřská škola Soňa Koťátková

Skvělá kniha jak pro rodiče, tak pro učitele i studenty.

25.11.2018

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Jedním slovem zajimave. Ta propletenost mi maximalne vyhovovalo, detailing popis a vyber osudu taky hodnotim kladne.
Jediny minus pro me byl zacatek knihy - nedarilo se mi zacist...

25.02.2017 4 z 5

Dívka, která zvítězila nad IS Dívka, která zvítězila nad IS Farida Khalaf

Sama jsem musela uznat, jaký pohled nám na celou situaci davaji media. Určite veci jsem si prehodnotila, nevím jak presne knihu ohodnotit. Jak hodnotit zivotni pribeh cloveka, ktery prosel takovymi zverstvy a to zijeme v 21.stoleti?

05.07.2016 2 z 5