Stále single?

Stále single? https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321301/mid_stale-single-M3V-321301.jpg 3 4 2

Konec podivných schůzek s nádechem trapnosti Tohle je vtipná kniha, mapující současné randění, které už možná není tolik romantické, jako v dobách, kdy babička poznala dědu, ale taková je realita a vy to nevzdávejte! Ať už chcete mít pod kontrolou své druhé rande, třetí manželství, osmdesátou sedmou textovou zprávu či první švédskou trojku, díky této knize vám to půjde daleko snadněji a lépe. Schůzky už nebudou tak divné, ve vzduchu se nebude vznášet známý pocit trapnosti... Randění může být legrace a to v jakémkoli věku!... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika Rodina
Vydáno: , BizBooks

This Is Why You're Single , 2015

ErčaV.
25.07.2021 3 z 5

Pro single holky je to úžasné čtení. Mě osobně zaujala obálka knihy. Jinak při čtení mě něco hodně pobavilo, ale u něčeho jsem se trošku nudila.

Petucelli
03.08.2017 2 z 5

Zajimavá obálka knihy. Pár opravdu zajimavých pasáží, kde si myslím,že si každý ,,single" najde to své. Dobré zhodnocení dnešní doby a randění. Ale nadruhou stranu někdy dost přitažené za vlasy a až nesmyslné scénáře.

Autoři knihy

Laura Lane