Pettinka Pettinka komentáře u knih

Stačí jen dotyk Stačí jen dotyk Colleen Oakley

Hezky, na dovcu, ctivy :)

07.07.2020 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Mně se tenhle díl libil mnohem víc a to z důvodu, jaká byla hlavní hrdinka! Sebejistá žena, co ma zdravé sebevědomí. Co nedovolí, aby se po ní někdo vozil a má se ráda taková jaká je! To se mi opravdu moc líbilo!

04.07.2020 5 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Kniha se moc hezky čte, úplně nelituju, že jsem ji pořídila, ale nic nového jsem se nedozvěděla. Možná nějaké statistiky, které teď už stejně nevím. Kniha mluví o věcech, které víme, známe. Ale nějaké další rady, co s tím, jak pracovat na tom a tom, když mám povahu makovou nebo povidlovou, to uplně ne. Ale číst se to da. Ty 3 hvězdy v pořádku. Ale pan Vojtko mi je sympaticky, je čtivý, ví o čem mluví, to jo. Kouknu na jeho další díla!

27.06.2020 3 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Já mám tenhle druh četby ráda, i když po několikáté knížce zjistíte, že je to všechno pořád stejné. Ale jsou chvíle, kdy přesně takovou knihu potřebuje. Lehký čtení k relaxu. Navíc od této spisovatelky jsem četla všechny její knihy a možná série Nabíječ byla zajímavější. Ale těžko říct. Jdu pokračovat se Sexy mlíkařem! :)

14.06.2020 4 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Za mě tohle teda TOP. Miluju takovýle druh poezie, takovýhle citáto-básničky. Spoustu z nich jsem si přepsala, protože vystihovaly moji povahu nebo situaci. Moc pěkný. Určitě pořídím do své sbírky knih a jdu kouknout na další knihy od tohoto autora. Taky na mě udělalo dojem zpracování knížky - fotky, styl písma. Dojemný, krásný.
Doporučuju i podobné knihy Mléko a med nebo Květy zla. Hodně podobný styl.

13.06.2020 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Na tuhle knihu jsem narazila omylem v knihkupectvi a tak jsem ji vzala. Nejdrive jsem se nemohla zacist a na chvili jsem ji odlozila. Pak jsem pokracovala a konecne to nabralo spad a ja od pulky jela na jeden nadech. Najednou jsem potrebovala zjistit, jak to vse bylo. Bavilo me premitani z minulosti a stridani pohledu hlavnich hrdinek. Nakonec vlastne docela dobry a zajimavy! :)

06.06.2020 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Mam rada knizky tohoto typu - na osobni rozvoj, na zamysleni, o zivote, nasich postojich atd. Problem u nekterych mam, ze je to treba psane az moc slozite nebo me to proste nezaujme. Tahle knizka byla jina a sedla mi. Byla psana “lidskou” formou, zaroven mi nebylo nic vnucovano, zadny nabozenstvi atd. Knihu jsem opravdu precetla nadsene na “jeden nadech”. Ted uz ji budu jen v hlave zpracovavat a snad si z ni neco odnesu :) za me TOP!

06.06.2020 5 z 5

Pařížský architekt Pařížský architekt Charles Belfoure

Po tehle knizce jsem pokukovals uz dlouho. Mam rada tematiku 2.SV a miluju Pariz. Knihu jsem tedy ukoristila a nezklamala me :) Moc hezky a napinavy pribeh. Hlavni hrdina mi byl sympticky, i kdyz resil ruzne veci a choval se ruzne. Ctive, zajimave psane. Za me jo :) tohle je knizka, ke ktere se rada vratim a udelala jsem dobre, ze jsem ji poridila do sve sbirky knihovny.

05.06.2020 5 z 5

Tlustoprdka, no a co? Tlustoprdka, no a co? Renáta Názlerová

Za me moc pekne oddechove cteni :)

02.05.2020 5 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Byla jsem na nekolika prednaskach techto dvou odborniku. Pan Herman i Halda opravdu vedi, o cem mluvi! Dala bych tohle jako povinnou cetbu a kez bychom se zacli chovat aspon trochu podle nazoru techto panu. Za me TOP.

19.04.2020 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Moc hezky pribeh :) Byly chvile, kdy jsem se nevyznala v postavach. Kor kdyz se menila jmena detem a tak. Ale po dlouhe dobe knizka, ktera me opravdu dojala :)

01.03.2020 4 z 5

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Já nevím, ale asi jsem podle hodnocení a obalu knihy (ano, jsem ten typ, co vybírá knihu i podle vzhledu, jak na mě působí :D) a popisu příběhu, čekala víc. Nějak jsem tomu na chuť nepřišla. Jako moc zajímavá zápletka, ne že ne. Ale na mě moc těžko psané, odborné právnické prostředí taky není nic na mě. Nevím no. Tématiku války, holocaustu mám ráda, ale tohle bohužel :/

15.02.2020 2 z 5

Láska k nedokonalým věcem Láska k nedokonalým věcem Haemin Sunim

Tato knížka se mi od tohoto autora líbila mnohem více než jeho první kniha. Za mě docela dobrý :)

07.02.2020 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knížka moc hezká, příběh takový dojemný :) Knihu jsem zhltla během pár dní. Já tu Colleen mám ráda, ne že ne :)

07.02.2020 4 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Moc zajimavy a zamotany pribeh :) Trochu vic me bavil pohled Catherine nez Simona, ale bavilo me preskakovani z pritomnosti do minulosti. Jako dobry :)

01.02.2020 5 z 5

Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte Haemin Sunim

Já jsem asi čekala víc.

26.01.2020 2 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Zajimavé ;) fakt jo. Ale na me asi moc slozite napsane. Nebo nevim, ted to musim nejak vstrebat.

11.01.2020 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Tuto knihu jsem měla hrozně dlouho ve své knihovně, ale šáhla jsem po ní až teď. A že to teda stálo za to. Kniha není žádný drobek, ale zhltla jsem ji opravdu za pár hodin. Je to psané velmi čtivou formou, zajímavý a zapeklitý příběhy xx lidí. Má to prostě ty správné grády, které má kniha mít. Musím říct, že vlastně skoro všichni hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí. I když se s nimi osud nemazlil. Tohle byla po hodně dlouhé době kniha, která mě fakt chytla za srdce a jsem ráda, že jsem si ji z nějakého důvodu před tím rokem koupila. Teď jsem zjistila, že mám doma od tohoto autora i jeho další knihu, tak doufám, že bude ještě lepší nebo minimálně stejně dobrá. Já doporučuju všemi pěti!

01.01.2020 5 z 5

Tři ženy Tři ženy Lisa Taddeo

Za mě teda nic moc. Taková průměrná kniha. Byly chvíle, kdy jsem byla opravdu začtená a říkala si, jak to bude dál. Ale aby pro mě byla kniha opravdu dobrá a zajímavá, potřebuji takových "začtených" chvilek mnohem více. Takže za mě docela průměr a jsem ráda, že už ji mám přečtenou :)

28.12.2019 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Jde o klasickou romanťárnu, kterou neurazíte. Čtivá to jo, hezký příběh.

10.11.2019 3 z 5