Vztahy a mýty přehled

Vztahy a mýty https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432620/bmid_vztahy-a-myty-PTu-432620.jpg 4 705 705

"Pořiďte si dítě, to pomůže!" "Rozhodně mu nesmíš psát první!" "Cože? On je ve znamení Raka?! Tak to vám nebude klapat. "Jo, holčičko, pro vztah musíš něco vytrpět..." Kdo ještě nedostal zaručeně osvědčenou radu do vztahu, ať se přihlásí. A podrží ruku nahoře, pokud se jí nenechal zviklat. Přece musí existovat návod nebo vysvětlení, proč ten či onen vztah nevydržel nebo leckdy ani nezačal. Občas nám to připadá směšné, ale není snad nikdo, komu by na harmonických partnerských vztazích nezáleželo. V období singlovství i během vztahu snadno podléháme mýtům a pohádkám, které nám okolí podává jako obecný fakt. Jaké mýty jsou ty nejčastější a do jaké míry bychom jim měli naslouchat, objasňuje odborně, ale s nadhledem kniha, která zároveň dokáže čtenářům dodat klid. Je to terapeutův gauč v knižní podobě.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vztahy a mýty. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (132)

Pajulk
14.05.2024 4 z 5

Moc hezká kniha. Vím, že se k ní budu vracet. Nebudu lhát, nějaká slzička ukápla. A myslím, že by si jí měl přečíst každý, kdo chce pracovat na vztazích.

Sybelle
23.01.2024 4 z 5

Velmi pěkná a jasná kniha o tom, jak naše vztahy ovlivňují věci, které nás rodiče a společnost naučí. Řešit jejich smysl nebo platnost patří jinam než do této recenze. Osobně myslím, že pojmenování knihy je trefné. Určitě bych ji doporučila každému, kdo má zájem o rozšíření obzorů. Ať máte potíže ve vztahu nebo ne.


Ennie
08.12.2023 4 z 5

Kniha může být velmi přínosná. Nebylo by špatné, ji zařadit do "povinné četby" - pomohlo by to hodně lidem. Za mě tedy (naštěstí) to bylo jen zopakování vědomostí, co mám. Ale bohužel né, každý toto ví. Takže pokud máte pocit, že nemáte vztahy "nastudované/odžité/okoukané" nebo víte, že nějaký ten problém je, tak vřele doporučuji. Klidně můžete sáhnout jen po určité kapitole ;).

všechny komentáře

Související novinky (1)

10 nejprodávanějších eknih (červen)

14.07.2020


Citáty z knihy (1)

Nevěra je fuj, ale dá se přežít.


Kniha Vztahy a mýty v seznamech

v Právě čtených36x
v Přečtených1 017x
ve Čtenářské výzvě182x
v Doporučených58x
v Knihotéce261x
v Chystám se číst401x
v Chci si koupit138x
v dalších seznamech4x