Vztahy a mýty přehled

Vztahy a mýty
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432620/bmid_vztahy-a-myty-PTu-432620.jpg 4 709 709

"Pořiďte si dítě, to pomůže!" "Rozhodně mu nesmíš psát první!" "Cože? On je ve znamení Raka?! Tak to vám nebude klapat. "Jo, holčičko, pro vztah musíš něco vytrpět..." Kdo ještě nedostal zaručeně osvědčenou radu do vztahu, ať se přihlásí. A podrží ruku nahoře, pokud se jí nenechal zviklat. Přece musí existovat návod nebo vysvětlení, proč ten či onen vztah nevydržel nebo leckdy ani nezačal. Občas nám to připadá směšné, ale není snad nikdo, komu by na harmonických partnerských vztazích nezáleželo. V období singlovství i během vztahu snadno podléháme mýtům a pohádkám, které nám okolí podává jako obecný fakt. Jaké mýty jsou ty nejčastější a do jaké míry bychom jim měli naslouchat, objasňuje odborně, ale s nadhledem kniha, která zároveň dokáže čtenářům dodat klid. Je to terapeutův gauč v knižní podobě.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vztahy a mýty. Přihlašte se a napište ho.

Karcoolka2210
10.06.2024 5 z 5

Pre mňa prekvapivo dobrá kniha, ktorá sa pozerá na vzťahy asi zo všetkých najdôležitejších uhlov. Určite by som ju odporučila všetkým, môže len pomôcť či už vo vzťahu alebo v lepšej príprave na vzťah.

Pajulk
14.05.2024 4 z 5

Moc hezká kniha. Vím, že se k ní budu vracet. Nebudu lhát, nějaká slzička ukápla. A myslím, že by si jí měl přečíst každý, kdo chce pracovat na vztazích.

Sybelle
23.01.2024 4 z 5

Velmi pěkná a jasná kniha o tom, jak naše vztahy ovlivňují věci, které nás rodiče a společnost naučí. Řešit jejich smysl nebo platnost patří jinam než do této recenze. Osobně myslím, že pojmenování knihy je trefné. Určitě bych ji doporučila každému, kdo má zájem o rozšíření obzorů. Ať máte potíže ve vztahu nebo ne.

všechny komentáře

Související novinky (1)

10 nejprodávanějších eknih (červen)

14.07.2020

Citáty z knihy (1)

Nevěra je fuj, ale dá se přežít.

Kniha Vztahy a mýty v seznamech

v Přečtených1 022x
ve Čtenářské výzvě182x