petra5585 petra5585 komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Skvělý a velmi čtivý příběh jedné neobyčejné rodiny. Autorka je opravdu skvělou spisovatelkou. Těším se na její další knihu.

04.10.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Podle hodnocení jsem očekávala super čtení.. ale, nějak nevim.. Mám pocit, že polovina knihy se motala stále ve stejném problému a nic zajímavého. Možná jsem prostě jen nebyla spravně naladěná na tuto knihu.

13.01.2018 2 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Autor opét nezklamal, doporučuji. Jeho knihy jsou čtivé a poutavé.

01.01.2018 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Nedočetla jsem, od této autorky jsem četla více knih, ale tato mě vůbec neupoutala. Nedokázala jsem se začíst a vlastně mě ani nezajímá, jak to dopadne..

11.12.2017 2 z 5

Než odejdeš Než odejdeš Clare Swatman

Jistě to bude hezká kniha, ale za mě ne. Odradilo mě vyprávění, kdy se vrátí do minulosti a nahlíží na celou situaci s tím, co už prožila a napravuje chyby. Ja knihu odkládám, tento způsob příběhu mi není sympatický.

02.12.2017 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi čtivé, nemohla jsem přestat.. a tak hrozně smutné a reálné, ale i tak to je krásná kniha, skvěle napsaná. U některých pasáží mi tekly slzy. Kniha mě donutila k zamyšlení, dnes opravdu někdy řešíme malichernosti.
Děkuji autorce za velmi silný příběh.

01.12.2017 5 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Naprosto úžasné. I když jsem předpokládala konec, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Opravdu stojí za přečtení. Pro mě to byla za poslední dobu jedna z nejlepších knih.

26.11.2017 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha se mi líbila, nevěděla jsem celou dobu co si mám o Anně myslet, ale vlastně jsem jí celou dobu věřila. Velmi zajímavé téma, konec překvapivý.

15.11.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Uf, velmi zajímavý námět, neuvěřitelný.. Přečetla jsem jedním dechem.

10.11.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Kniha nezklamala. Výborný námět, skvělý spád a pro mě překvapivý konec.

10.10.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Opravdu jsem se nad tímto tématem velmi zamyslela, děj je velmi intenzivní. Děje se to kolem nás? Pravděpodobně ano i když třeba ne v takovéto míře a nejsme schopni to poznat. A jak bychom mohli pomoci? Hrozné, a proto děkuji za tuto knihu.

10.10.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Velmi nečekaný příběh a možna právě proto se mi kniha líbila.

09.07.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se mi velmi líbila, nemohla jsem přestat číst. Ale ten konec? Chci vědět víc...

09.07.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nedočetla jsem. Vadí mi přeskakování v ději a mám pocit, že sev příběhu nic moc neděje. Možna se kniha rozjedne později, ale to už se nedozvím.
Asi nejsem cílová skupina.

05.07.2017

Tma Tma Bernard Minier

Pro mě nejlepši kniha z celé série. Bylo to jiné, líbilo se mi vyprávění z pohledu Christine. Velmi zajímavý a nečekaný konec.. Ale co bude dál? Čekám na pokračování.. :)

08.05.2017 5 z 5

Oddychová vtipná kniha. Trochu mě překvapila absolutní nepřipravenost ani jednoho z páru na život a neznalost základních pojmů (např. nákup auta). Opravdu jsou tací mezi námi? Pro pobavení skvělé, ale nesmí se to brát ani trochu vážně.. Ale užila jsem si to...

01.05.2017 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Další skvělé dílo tohoto autora. Kruh se mi líbil více než Mráz.
Konec pro mě byl velmi překvapivý. Už se těším na Tmu.

27.04.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Nejdřive jsem se do příběhu nemohla začíst a málem jsem knihu odložila.. ale potom to chytlo skvělý spád a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Pravda, trochu nerealný příběh, ale velmi čtivý. Určitě sáhnu po dalším díle.

15.04.2017 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Asi to není kniha pro mě. Ztrácela jsem se a nedočetla...

04.04.2017 1 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Skvělá a tajemná kniha. Rozuzlení je velmi nečekané. Celou knihu jsem myslela, že vím, kdo za vším stojí a konec mě překvapil.
Skvělý byl postupný vývoj celého příběhu a také se mi líbily 2 roviny příběhu odehrávající se v minulosti i v současnosti.

21.03.2017 5 z 5