PetikH2O PetikH2O komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Mělo to říz ;-)

30.11.2019 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Bylo to svizny, skoro jsem cejtila, ze hubnu s Billym, skoda no.

Spoiler:
Vrznout podlahu, cinkani taliru slysel, ale hlasy, ani napriklad prichod dcery ne?divny :/

03.11.2019 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nekdy to bylo vesely :). Ale s hlavni postavou jsem moc nesympatizovala, mura jedna pelesiva.

02.10.2019 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Četlo se to zvláštně, první třetina fajn. Druhá nešla vůbec a třetí, u té jsem se mohla pos***.

Celkově ale musím dát 3*.

10.01.2019 3 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Dávám vo hvězdičku navíc, páč se mi to četlo dost slušně a Gaby jsem ,,fandila".

08.03.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Bylo to nějaký utahaný. Četla jsem nejdříve z pohledu Veroniky. Chyběl mi tam hnací motor, dočetla jsem s obtížemi.. :(

25.02.2018 3 z 5

Colorado Kid Colorado Kid Stephen King

Ty vole, tak to mi pěkně nasral. Nejsem ten typ, co chce do konce života žít s tím, že na to nepřišel! Nápady do zpráv, dík.. :)

19.02.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Strašně se mi líbí, jak to do sebe všechno zapadá. Zajímavé, fakt že jo.

21.01.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mám ráda teďkonc tyhle nový knížky thrillerový. Má to šťávu a čte se to jedna báseň. Jen čekám, kdy se toho člověk už přejí, zatím mám pořád hlad. :)

02.01.2018 4 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Je to teda strašně zajímavý! Bohužel se mi to nečetlo nějak jednoduše, musela jsem si dělat mezi kapitolami pauzy a vůbec tak celkově mi to neodsejpalo, ikdyž je tenounká.

23.11.2017 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Mně se to líbilo. Jen mě trochu už štvala Anna s tím chlastem. Už musím končit, teď jsem právě dostala chuť na Merlota :D

25.10.2017 5 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

K zamyšlení ... manželka objednala u dívčiny dvě coca-coly a zaplatila je :)

10.10.2017 4 z 5

Přežít Přežít Piers Paul Read

Tak tohle je hustý, pořád jsem si představovala, co bych dělala, kdybych tam byla. Strašná bezmoc. Na druhou stranu jsem leccos z knihy pochytila a pokud se někdy ocitnu ve stejné situaci, budu chytřejší! :)

10.10.2017 4 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

První díl byl lepšejší. Nicméně jsem si čtení užila i tak.

08.09.2017 3 z 5

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Četlo se to velice dobře. Mám přesně ráda tyhle písmenka, takže to odsejpa. Nebylo to sice jedním dechem, ale jistou formu pocitu ,,docti co nejdrive" jsem měla
. Někdy mi ty situace přišly až komické. :)

14.07.2017 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Něco mi to připomíná. Za mě určitě ano a chci další díly.

14.06.2017 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Joo taky jsem takovej stalker.. :D

26.04.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Miloučké příběhy, které jsou vzájemně propojené.

21.01.2017 4 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Na můj vkus tam bylo krapet víc tý romantiky, Křapíku..

17.01.2017 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green