Peslik Peslik komentáře u knih

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Prvních 30% byla trochu nuda, ale pak se to přehouplo a knihu nešlo odložit. Obávám se, že budu muset sehnat pokračování, protože......

06.01.2021 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Čekala jsem něco trochu víc, konec takový zvláštní. Není to kniha, po které bych sáhla znovu

19.12.2020 3 z 5

Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Oscar Wilde

Když jsem zjistila, že mám tuto knihu v hledáčku, řekla jsem si, že mi asi někdo naboural účet :D :D nenaboural, sama jsem si to kdysi uložila a teď v době covidové se pustila do čtení.
Tak za A) erotiku mám raději psanou, páč toto bych vidět nechtěla, ale četlo se to samo za B) pokud čekáte 50 odstínů tak nečekejte, toto může být pro někoho i sci-fi.
Upřímně, já si to užila i to v jaké jazyce je to psané, prostě to k sobě pěkně sedlo

07.11.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Wow, toto byl skvělý díl. Kdyby bylo víc * dám víc.
Jen jako ten konec, ten byl taková podpásovka. Něco co jsem nečekala a stále si říkala, že se to nějak změní........

08.10.2020 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Jako vždy super. Napřed jsem si musela uvědomit ztrátu z minulé knihy, oko nezůstalo suché, ale pak rychlé a napínavé čtení.

08.10.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Po této knize jsem sáhla kvůli čtenářské výzvě a myslím, že dobře jsem udělala. nebyl to promarněný čas. Kniha je napínavá od začátku do konce. Konec je takový trochu divoký, ale jinak ok.
Očekávám pokračování....

08.10.2020 4 z 5

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Začátek se trochu vlekl, ale co se vleče, neuteče :D
Kniha je napínavá a určitě mi dala spoustu podmětů k zamyšlení.
Lucie i Sharko, jsou sympatická dvojice...jsem zvědavá, kam jejich kroky autor odnese.

17.09.2020 4 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Sharon Bolton patří mezi mé velmi oblíbené spisovatele.
Rakvář byl svým způsobem i čtivý, celý děj v roce 1969 byl napínavý a tak trochu se dalo tušit kdo je ten pravý, ale to mi nevadilo, i počet jmen se dal zvládnout. Jen ten konec, ten byl dost divoký :D , bojím se pokračování.......

19.08.2020 3 z 5

An(n)a. An(n)a. Sára Báchorová

Popravdě zvědavost mě svedla dohromady s touto knihou. Po přečtení mám hodně smíšené pocity a autorka má můj obdiv, nevím zda potřebuji další díl, ale zase otevřený konec tomu vyzívá ......tak uvidím

15.06.2020 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Mám pocit, že jsem četla úplně něco jiného než všichni tu a kolem mě. No, dočetla jsem ji. Možná jsem do této knihy ještě nedorostla :D

09.06.2020 2 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

I přes malé množství stran si tato kniha vzala více čtecího času než ostatní. Občas jsem některé věci musela nechat odejít, abych mohla pokračovat.
Tak jako všechny knihy na toto téma, je kniha silný zážitek a doporučuji ke čtení

12.05.2020 5 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

První díl mi nějak unikl tak nemůžu porovnat :D , ale až na velkou zásobu jmen, ve které jsem se chvilku ztrácela, to bylo slušné.

12.05.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Úžasná oddechovka, která nepřekvapila svým koncem :D....prostě jsem to tak nějak čekala a bylo to fajn

12.05.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Proč mám pocit, že konci něco chybělo???
Jinak nová série, nová hl. postava, nová kniha.....jako ano, bylo to napínavé, zajímavé a nedalo to člověku spát, jen ten konec bych pořešila jinak.

21.02.2020 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Blbost, ale já se u toho tak bavila, až mi bylo líto, že je konec.
Takže, pro očistu hlavy, nebo při depce...klidně do ní :D

21.02.2020 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Na knihu jsem se těšila, Theo nezklamal, jeho vědecké teorie mám ráda, nezjišťuji raději, zda jsou na místě a nebo úplně mimo mísu. Možná mají něco do sebe a úplně vidím nějaký článek v řetězci, který vypustil do světa Koronavirus. :D
Konec knihy...něco tomu chybělo, ale budu se těšit na další pokračování.

27.01.2020 4 z 5

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

První kniha od tohoto autora, děj napínavý, kdo za tím stojí jsem nějak odhadla hned, ale opět jsem si nevěřila.
Na mě to bylo psané trochu divoce, ale od poloviny knihy jsem si na styl zvykla. Zkusím další díl a uvidím.

17.01.2020 4 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Tolik zvratů v jedné knize snad ani není možné. Ale jako vždy čtivé a napínavé.

17.12.2019 4 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Trošku zdlouhavý díl a unikl mi význam zápletky, jako proč to všechno. Možná to byla moje nepozornost, nevím. Rozhodně se k této knize vracet nebudu, abych to pochopila a pustím se do dalšího dílu.

09.12.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Po roce co tato kniha vyšla, přišel čas na její přečtení, velké díky za to, že si člověk i trochu osvěžil paměť.
Keplera mám ráda, kniha byla napínavá, trochu místy přehnané schopnosti záporáka a otevřený konec....kdo ví co bude dál.

04.12.2019 4 z 5