perpe2a perpe2a komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Mám dočteno. No co říct? Knížka se mi líbila, ale určitě jsem z ní nebyla tak ohromená jako ostatní, co psali že je to super. Za mě je to určitě zajímavý námět, dobře se to četlo, ale chyběla mi hloubka, větší propracovanost. Takže za mě tak 3 a kousek hvězdičky

01.07.2017 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Super, napínavé. Ale za mě zatím nejslabší díl série.

24.06.2017 4 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Musím popravdě říct, že jsem měla do poloviny knihy rozporuplné pocity. Střídala se chuť dočíst s chutí knihu odložit. Naštěstí to vše vykompenzoval závěr a tak mohu říct ano, nakonec se mi kniha líbila.

20.06.2017 4 z 5

Dobří sousedé Dobří sousedé A.J. Banner

zvláštní, plýtká zápletka, průměr

18.06.2017 3 z 5

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Moje první kniha od autorky. Za mě průměr, četlo se to dobře, ale je to spíše pro střední generaci, která už má něco odžito. Určitě zkusím i nějakou další knihu.

10.06.2017 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Narozdíl od knihy Sedmilhářky se mi tato líbila mnohem víc. Čtivá oddechovka ze života a určitě se mrknu po dalších knihách autorky.

10.06.2017 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tak tohle byla další skvělá krimi jízda. Tleskám a doporučuji.

01.06.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

dočteno... je to moje prvni kniha od této autorky a popravdě ze začátku se mi moc nelibila, ale potom... mi to skoro vyrazilo dech...ano, nakonec palec nahoru a určitě si přečtu i její další knihy

29.05.2017 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Super, další případy vražd, čtivé, chytlavé, nedalo se odtrhnout. Rozhodně doporučuji.

22.05.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Wow, wow...za mě skvělá kniha, vřele doporučuji. Tento autor je můj objev roku.

18.05.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Úžasná, opět mě P.H nezklamal a budu se moc těšit na jeho další knihu. Zatím za mě jeho nej jsou Okamžiky štěstí, ale i tato se moc povedla. Doporučuji.

14.05.2017 5 z 5

Ztracené město v Amazonii Ztracené město v Amazonii David Grann

Zajímavá kniha, docela dobře napsaná, jen to není úplně můj žánr. Ale rozhodně stojí za přečtení.

09.05.2017 3 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

No tak mám rozporuplné pocity, na jedné straně je pravda, že to může potkat každého z nás, ale že by se ta hlavní hrdinka chovala jako psychopatická kráva...no nevím. A i ten konec...chjo za mě trochu škoda času, který jsem mohla věnovat jiné knize.

08.05.2017 2 z 5

Světlo pod hladinou Světlo pod hladinou Diane Chamberlain

Nejlepší díl z celé série, moc se mi líbil. Lacey jsem si oblíbila a rozuzlení na konci bylo překvapivé. Rozhodně stojí za přečtení.

07.05.2017 4 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

No oddechovka, nebylo to špatné, ale kdybych věděla, že konec chybí, tak bych se do četby ani neustila.

29.04.2017 2 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

pres vikend precteno a velke zklamani...obe "bio"knihy mi prisly jako popis nepovedeneho manzelstvi zoufaleho padesatnika... chjo no od viewegha jsem cekala trochu vic...

25.04.2017 1 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

pres vikend precteno a velke zklamani...obe knihy mi prisly jako popis nepovedeneho manzelstvi zoufaleho padesatnika... chjo no od viewegha jsem cekala trochu vic...

25.04.2017 1 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Nádherná kniha, která mě chytla za srdce, určitě se k ní budu vracet. Je napsána s citem a připomíná mi styl Barbary Erskinové. Moc doporučuji.

25.04.2017 5 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

No vzhledem k faktu, že jsem ji koupila náhodně v LK, moc šancí jsem jí nedávala. O to více mě mile příběh překvapil. Doporučuji ke čtení, milá kniha.

18.04.2017 3 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Výborná krimi, mělo to spád, moc doporučuji.

18.04.2017 4 z 5