Pavlusa007 Pavlusa007 komentáře u knih

Živelné měňavice Živelné měňavice Petr Kopl

Stará mořská spící panna :-D.

28.04.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Mně se moc líbí, jak je to podávané věcně, jakoby mimochodem, ale přitom je to o to výstižnější. Člověk si to kolem prostě může domyslet sám, a o to víc ho to možná zasáhne.

25.04.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Jako zoolog oceňuji vcelku správná biologiská fakta :). A jinak mě kniha opravdu moc bavila.

04.12.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Nějak jsem se nedokázala smířit s tím jednorukým staříkem-supermanem.

14.06.2019 3 z 5

Kathy Kathy Jan Štifter

Jednoduché věty, které bez příkras nebo naopak zbytečných emocí popisují část života jedné statečné ženy.

08.04.2019 5 z 5

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Byla to čtvrtá knížka od Kariky, co jsem četla, takže mě už to natahování a opakující se dalekosáhlé úvahy nebavily. Ale možná to bylo záměrem autora, aby si i čtenář občas přál, aby už proboha skočil!!! :)

23.03.2019 3 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Jsem z Budějc... paráda :).

10.03.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Pokud jste nekdy spali pod sirakem v odlehlem listnatem lese, tak mi nerikejte, ze jste se pri cteni aspon trochu nebali...

18.02.2019 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Ja nevim, obcas je to dost nasilne kostrbate, je videt, ze sesival k sobe fotky. A videli jste vojaka za 2. sv. valky, aby mel vysilacku u pasu? :)

29.01.2019 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Chtela jsem si ji pridat do ctenarske vyzvy, jako knihu, ktera me zaujala obalkou - ty stare ilustrace hub jsou moc pekne. Ale po precteni jsem si uvedomila, jak je obalka vlastne nevkusna, cela kniha je psana v uplne jinem duchu a toto si snad nezaslouzila...

08.01.2019 4 z 5

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Opravdu jeden z nejlepších dílů, což je u 27. co říct! :)

05.01.2019 5 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Střídavě se mi chtělo smát a brečet...

26.12.2018 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Celkem inteligentni i vtipna cervena knihovna.

14.12.2018 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Vraha jsem odhadla, ale konec prece jen prekvapil.

27.11.2018 5 z 5

Tajemství Jezera smrti Tajemství Jezera smrti Jiří Bílek

Krátké zajímavé příběhy podle skutečných událostí z celého světa.

14.11.2018 5 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Oddychovka :).

25.10.2018 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Napínavá knížka, výborně se četla, ale takových je přece jen dost. Co mě na tomto autorovi ale opravdu bavi, je jeho styl humoru :).

22.10.2018 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Jedna z nejnudnějších knih, které jsem kdy četla. Jedna postava nesympatičtější než druhá. Vím, že to bylo kvůli nastavení zrcadlu americké společnosti :) atd., ale dočetla jsem jen kvůli čtenářské výzvě.

15.10.2018 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Je pravda, že kniha nepřinesla nic moc nového, ale byla celkem napínavá a dobře se četla a vyzvedla bych místy velmi osvěžující humor.

05.04.2018 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Vkusná a zábavná červená knihovna.

03.03.2018 4 z 5