pavlinka0250 pavlinka0250 komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Výborné počteníčko, napínavé, čtivé a opravdu chytlavé.
Hrozné, co si lidi dokážou všechno udělat.
Doporučuji.

20.03.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Výborná kniha, která mě nutila číst a číst.
Napínavé, postupně gradující, žádná hluchá místa.
Za mě naprosto dokonalé a doporučuji přečíst.

03.03.2019 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Dočteno a musím říct, že to bylo výborné čtení. Linie z minulosti, psaná formou deníku mě nedala spát.
Konec bych si sice představovala jiný, ale přesto je kniha skvělá.
Doporučuji.

09.02.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Sto lidí, sto názorů. Já se řadím k těm, jimž se kniha líbila. Napínavá, čtivá, padouch jak víno a ten konec ?
Nutilo mě to číst a číst, abych už věděla jak to dopadne.
Tohle čtení jsem si užila a dávám 5*

03.02.2019 5 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

To bylo naprosto skvělé, u mě kniha určitě splnila očekávání.
Nechtěla bych být v kůži Clarissy, neustále se otáčet, vše pozorovat, bát se zvednout telefon.....
Pro mě opravdu mrazivý thriller a knihu doporučuji.

30.01.2019 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Kniha mi byla doporučena a jsem velmi ráda, že se tak stalo. Od začátku až do konce mě příběh pohltil, byl to zajímavý pohled na válku z druhé strany očima němců.
Ochutnávačku mohu jen doporučit, je to výborná kniha.

27.01.2019 5 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Zajímavý příběh, dobrá zápletka.
Líbilo se mi to, mám ráda takové knihy.

24.01.2019 4 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Zase jiný pohled na utrpení v koncentračních táborech za druhé světové války. To, že byly nevěstince pro SS jsem věděla, ale že i pro vězně, tak to jsem dosud netušila.
Nepředstavitelné, co vše člověk musel udělat, aby přežil.
Knihu určitě doporučuji !!!

23.01.2019 5 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Tak tohle bylo něco ! Zamotané, zamotané, zamotané....
A když si myslíš, že víš, nevíš nic.
Opravdu výborně napsáno, zápletka geniální.
Velká spokojenost a já mohu jen doporučit.

15.01.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Tak tohle dílko, jsem si opravdu užila. Opět jsem litovala, že musím ztrácet čas spánkem nebo v práci a nemůžu číst dál.
Za mě super a určitě doporučuji k přečtení.

20.11.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Naprosto excelentní kniha !
Jednoznačných 5 *. Škoda, že nejde dát jednou tolik.

15.11.2018 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Velice silná kniha.
Můj obdiv patří všem lidem, kteří se ve vzpomínkách vrátili do pekla koncentračních táborů a znovu prožili něco, na co by určitě rádi zapomněli, abychom my, následující generace znaly pravdu.

01.11.2018 5 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Děkuji ArwenAragorn, za "komentář - nekomentář" , který mě varoval před čtením ostatních komentářů.
Jinak bych si knihu opravdu neužila!!!

22.10.2018 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Smutné, působivé, mrazivé a zároveň krásné vyprávění.

20.10.2018 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Tak tohle mě chytlo hned od začátku.
Čtivé, napínavé, zamotané, překvapivý závěr.

13.10.2018 5 z 5

Kolo štěstěny Kolo štěstěny Ken Follett

Další kniha od pana Folletta a opět skvělá, on to prostě umí. Velice čtivé a já jen doporučuji.

06.10.2018 5 z 5

Dům u řeky Dům u řeky Arnošt Valeš

Moc se mi kniha líbila, vůbec jsem se nenudila. Nebyla tu hluchá místa a děj ubíhal velmi rychle. Ráda čtu příběhy z této doby a dozvídám se spoustu zajímavých věcí a přesto, že byl příběh smyšlený,jsou v něm i pravdivé události. Například, že Johann Desch byl považován za jednoho ze zakladatelů oděvního průmyslu. Knihu mohu s klidným svědomím doporučit.

03.10.2018 5 z 5

Vrahova modlitba Vrahova modlitba Ariana Franklin (p)

Celá série byla výborná, baví mě příběhy z této doby. Opravdu škoda, že už nebude žádné pokračování a každý z nás si musí udělat svůj závěr. Já jsem určitě pro ten dobrý konec. Adélii jsem si opravdu oblíbila, bude mi chybět a nejen ona.

21.09.2018 4 z 5

Nehanebné neviniatko Nehanebné neviniatko Dominik Dán

Tak je to jasné. Vytvořila jsem si na pana Dána slušnou závislost. Přečetla jsem po sobě čtyři dánovky a vrhla se na pátou. Není jednoduché začít číst něco jiného, protože píše opravdu výborně. A čtení ve slovenštině je krásný zážitek.
❤️

02.08.2018 5 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Po dlouhé době se mi dostala do ruky kniha, od které se těžko odchází, ať už do práce nebo spát. Autor píše velmi poutavě, jdu na další jeho knihu a Dominika Dána řadím mezi oblíbené.

21.07.2018 5 z 5