Dům u řeky

Dům u řeky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42371/bmid_dum-u-reky-9eb-42371.jpg 5 4 2

Román o několika generacích německé rodiny: Johann a Karolína Deschovi založžili krejčovskou firmu a domohli se bohatství, zároven však zanechali svým potomkům strašná tajemství. Bohatě rozvitý příběh ústí do propasti druhé světové války.

pavlinka0250
03.10.2018 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, vůbec jsem se nenudila. Nebyla tu hluchá místa a děj ubíhal velmi rychle. Ráda čtu příběhy z této doby a dozvídám se spoustu zajímavých věcí a přesto, že byl příběh smyšlený,jsou v něm i pravdivé události. Například, že Johann Desch byl považován za jednoho ze zakladatelů oděvního průmyslu. Knihu mohu s klidným svědomím doporučit.

cecetka
06.05.2018 4 z 5

Dobre napsany spolecensky roman. Ke knize jsem se dostala nahodou a jsem rada, ze jsem ji precetla. Jednu * davam dolu za az moc velkou prekombinovanost manzelskych svazku, nemanzelskych deti a nahod. Rovnez konec je opravdu, ale opravdu hodne nepravdepodobny.
Jedna se ale o pribeh smysleny, ktery se velice dobre cte. Urcite se ke knize vratim.

Arnošt Valeš
česká, 1945