Pavčule Pavčule komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejdřív jsem četla knížku a film jsem ani neviděla , protože knížka se mi moc nelíbila , Na to, jaký kolem toho bylo haló..

03.08.2021 1 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Jasně a stručně - líbilo se .

03.08.2021 5 z 5

Růže a čokoláda Růže a čokoláda Teresa Simon (p)

Pomalu dočteno , taková odpočinková knížka . Jen dvě malé mínus - jak už je tu psáno , hůře čitelné dopisy , ten druh písma fakt bolí a díky tomu se mi do těhle pasáží fakt nechtělo . A druhé "mínus "- miluju čokoládu, takže by to chtělo i něco obrazového :D .

03.08.2021 4 z 5

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Jeremy Dronfield

Nevím, jestli je vhodné u tohoto tématu vůbec dávat najevo,že se mi knížka líbila ,ale nemůžu jinak . Mám jich přečteno hodně a opět neskutečně silné .

28.07.2021 5 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Autor vtipný , napsáno s nadheledem , přesně takhle by se o nás s handicapem mělo mluvit / psát bez patosu.

22.07.2021 5 z 5

Kouř Kouř Dan Vyleta

Těšila jsem se, ale nelíbila se mi vůbec. Hrozně těžce a divně se četla . Propadák .

22.07.2021 odpad!

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tohle se mi líbilo a víc než Za zavřenými dveřmi . Bála jsem se,že to dopadne , jak jsem čekala , ale přece jen tam překvapení bylo.

21.07.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Miluju pejsky a sama jednoho mám , ale knížku jsem četla jen jednou a stačilo. Ne snad z důvodu velkých emocí , ale nějak mi ten styl vyprávění nesednul . Hvěždička navíc za to, že se díky tomu dostaly do podvědomí útulky a že proběhla nějaká ta charita.

21.07.2021 4 z 5

Osamělí Osamělí Håkan Nesser

Moje první kniha od tohoto autora a dostala mě . Už jsem si půjčila i další knížky a jestli budou takové jako tahle moje první , zlobit se rozhodně nebudu .

15.07.2021 5 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Právě dočteno, téma sociálních sítí je teď v knížkách populární . Co napsat ? Průměr a už se k téhle knize nebudu vracet .

15.07.2021 3 z 5

Bezruký Frantík Bezruký Frantík Richard Sobotka

Žil tam, kam jsem chodila do školy a jednou padla zmínka v hodině češtiny . Zaujalo mě to, tak jsem si koupila knížku . Úžasný příběh, že když má člověk vytrvalost, tak jde vlastně všechno .

09.07.2021 5 z 5

Černobíle Černobíle Alexandra Bajnarová

Český pohled na jinou kulturu a další odlišnosti . Těšila jsem se a hodně, bohužel byla to docela nuda a cosi tomu chybělo.

09.07.2021 2 z 5

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Za mě plný počet hvězdiček . Velmi originální příběh . Byla jsem nadšená a jsem ráda,že je součástí mojí domácí knihovny.

09.07.2021 5 z 5

Moje hra Moje hra Robert Matteoni

Tahle knížka mi tu chyběla , takže jsem jí s dovolením vytvořila sama . Od mala fandím Realu Madrid , takže když jsem zjistila , že vyšla s českým překladem , nebylo o čem . Navíc mám odjakživa pro Luku trochu holčičí slabost ;-) . Knížka je napsaná velmi podrobně a upřímně , přečetla jsem jí za dva dny . Doporučuji nejen fanouškům Realu Madrid .

29.06.2021 5 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Už samotný název knihy říká naprosto všechno , takže pro mě bez většího překvapení . Ale četlo se to dobře , tedy jestli se to dá vzhledem k závažnosti tématu vůbec napsat .

29.06.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Čekala jsem malinko víc....

21.06.2021 2 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Za mě rozhodně nebylo špatný . Jen tenhle typ příběhu čtu asi po stotisící . Chápu ,že se asi nedá vymyslet nic moc novýho ,ale lepší zvrat by tomu slušel . Trocha napětí ,ale za mě přece jen víc relax čtení .

08.06.2021 4 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Tak tohle byla bomba . Rozjezd sice pozvolný ,ale pak už to jelo . Naprosto nečekaný závěr , který jsem dlouho rozdýchávala. Takové rozuzlení přímo miluji . Jedna z nejlepších knížek , jakou jsem kdy četla . Měla jsem zase jednou v knihovně hodně dobrou ruku :)

01.06.2021 5 z 5

Tajný deník Adriana Molea Tajný deník Adriana Molea Sue Townsend

Líbilo se mi .

25.05.2021 4 z 5

Mládí v hajzlu 1-3 Mládí v hajzlu 1-3 C. D. Payne

Dala jsem na doporučení a udělala jsem chybu . Tohle mě vůbec nezaujalo , na můj vkus moc pubertální .

25.05.2021 odpad!