Papimami Papimami komentáře u knih

Dobrodružství malých nezbedníků Dobrodružství malých nezbedníků Miroslava Nečasová

Krásné první čtení, kde na konci příběhu je vysvětlení pojmů prostřednictvím povídání babičky.

08.02.2022 5 z 5

Jak Kuba a Matěj uklízeli svět Jak Kuba a Matěj uklízeli svět neznámý - neuveden

Kniha je úžasná. Napsáno jednoduše aby mohli číst i ti nejmenší, kluci dělají rošťárny a na konci je ponaučení ze mně moc pěkné ️

08.02.2022 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Já takové "cajdaky" v téhle době plné negativních zpráv mám ráda. Někdo kouká na pohádky někdo je raději čte.

23.01.2022 5 z 5

Obr Dobr Obr Dobr Roald Dahl

Četla jsem svému dvouleťákovi, trochu nevhodné pasáže o žraní dětí, zvolila bych pro starší děti.

10.01.2022 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Fujtajb stalker (nerada čtu o ošklivých věcech, na to mám zprávy), ale ta uniforma mi to dost vykompenzovala.
Knihu jsem si opět moc užila.

30.11.2021 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

První díl mě bavil víc. Byl zábavnější a byl to, po dlouhé době, zase jiný styl čtení. Druhy díl je hodně podobný v popisování pocitů a prožitků, což mi docela vadí.
Rozhodně si ale nenechám ujít další díly jen si mezi tím přečtu trochu jiný žánr.

22.11.2021 4 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Začátek mě moc neoslovil, konec trochu zklamal, ale celkový děj byl velice milý a příjemný. Přesně to co si chce člověk po práci přečíst

18.09.2021 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Přečteno jedním dechem !! ️
Žádné vedlejší příběhy, žádné zamotávačky.
Jen mě mrzí, že nevím jak by měl dle autorky pokračovat společný život ...

18.08.2021 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Stejně dobrý jako druhý díl ️

14.08.2021 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Náhodně jsem sáhla v knihovně a druhý den jsem běžela pro druhý díl. Kniha je bez zbytečné omáčky a popisování. Kniha je čtivá zábavná a zajímavá. Opravdu doporučuji ️

14.08.2021 5 z 5

Vzhůru za slávou Vzhůru za slávou Soman Chainani

Hrozně mě irituje neschopnost hlavních postav.
V prvním díle nejschopnější žačka Agáta neumí nic, bojovník Tedros neustále buli, Sofie mocná čarodějka je akorát módní ikonou. Ještě že tam je ta trojice čarodějnic, jinak by byl příběh v trapu.
Jak mě knihy bavily tak další spád a neustále fnukani postav a neschopnost hlavních postav mě začíná nudit.

09.07.2021 3 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Byla jsem zklamaná. Čekala jsem víc. Možná už mám málo fantazie, ale dle popisu jsem si vůbec nedokázala představit školu nebo jiné dějové zápletky. Každopádně je to tak zamotané, že si přečtu dvojku.

31.05.2021 3 z 5

Příběh Louise Braille Příběh Louise Braille Jakob Streit

Kniha psaná velice čtivě . Příběh poutavý a krásný.

22.05.2021 5 z 5

Neplechy čerta Zbrklíka Neplechy čerta Zbrklíka Sandra Dražilová Zlámalová

Knihu jsem vybrala na základě doporučení na FB. Nádherné ilustrace a roztomilý příběh. Knihu doporučuji pro starší děti, co čtou sami.
Nás (2r) rozptylovaly ilustarce a příběhy jsou krátké, takže jsme ji měli rychle přečtenou.

Mikeš Mikeš Josef Lada

První kniha čtená před spaním v roli maminky. Pohádka v TV se mi nelíbila, ale kniha je úžasná.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Nádherné na čtení dětem před spaní, jako maminka jsem si knihu moc užila ️

Maxipes Fík Maxipes Fík Rudolf Čechura

Krásné připomenutí Večerníčku

Moje nejkrásnější Vánoce Moje nejkrásnější Vánoce Felicitas Kuhn

Knihu jsem si vybrala na základě doporučení zde, čtu synovi (1,5r) před spaním a kniha mě nebavila a nezaujala.

10.12.2020 1 z 5

Skřítek Nils Skřítek Nils Astrid Lindgren

Trochu jiné pohádky. Milé, příjemné, oddechové čtení o fantazii děti, četla jsem synovi (1,5r) před spaním.

10.12.2020 4 z 5