Moje nejkrásnější Vánoce

Moje nejkrásnější Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342462/bmid_moje-nejkrasnejsi-vanoce-TSJ-342462.jpg 5 10 3

A zase se blíží Vánoce, je doba Adventu. Venku mrzne a všude leží spousta sněhu. Ale děti jsou pěkně v teple doma, už se těší na vánoční cukroví a píšou a malují přáníčka pro Ježíška. Nikdo se netěší na Vánoce tolik jako děti. Tato vánoční knížka je určena především jim. Dozví se v ní o různých vánočních zvyklostech a tradicích, připraví si nejkrásnější vánoční přání, naučí se péct ty nejvoňavější perníčky a skořicové hvězdičky, vyrobit adventní věnec. Obdarovány budou krásnou pohádkou, vánočními příběhy a také koledami, které k tomuto vzácnému času patří. Kniha je určena dětem od 5 let.... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Mein liebstes Weihnachtsbuch

Papimami
10.12.2020 1 z 5

Knihu jsem si vybrala na základě doporučení zde, čtu synovi (1,5r) před spaním a kniha mě nebavila a nezaujala.

Eorin
29.11.2019 5 z 5

Jako malá jsem si bez této knihy neuměla Vánoce ani představit. Nádherná, milá, navíc s krásnými ilustracemi.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Letošní nová vánoční kniha do naší sbírky dětských vánočních knih. Nebyla špatná, ale naše TOP to nebude.

2017  92%Moje nejkrásnější Vánoce
2016  0%Knížka hádanek a úkolů pro malé neposedy.

Kniha Moje nejkrásnější Vánoce je v