Pajina68 Pajina68 komentáře u knih

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha se mi líbila, od začátku byla napínavá.

19.11.2020 4 z 5

Duhový most Duhový most Táňa Keleová-Vasilková

Knihu jsem nemohla dočíst, padla z ní na mě divná tíseň.

04.11.2020 2 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Kniha nebyla špatná, ale četla jsem od tohoto autora lepší příběhy.

29.09.2020 4 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Závěr trilogie byl nečekaný, bylo to zajímavé čtení, ale už se těším na nějakou odlehčenější četbu.

04.08.2020 4 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

První díl se mi líbil více, jdu do třetího dílu, ať už se dozvím, jak to tedy dopadne.

17.07.2020 3 z 5

Dětem Dětem Josef Lada

Nádherná knížka plná nestárnoucích říkadel a básniček. Já jako dítě jsem je milovala, četla jsem je i mým dětem pořád dokola. V naší rodině hodně oblíbená kniha. Předala jsem ji dál svým vnoučátkům.

17.07.2020 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Z knihy mne mrazí, ze začátku se mi četla dobře, ke konci už jsem čekala, že se dozvím jak to úplně dopadne, bohužel musím se dát do dalšího dílu, abych se dobrala úplného vysvětlení. Zatím se mi ale nějak do něj nechce.

03.06.2020 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tahle kniha se mi velice líbila. První část byla taková pro mne pomalejší, ale v druhé části už to byl větší rozjezd. Závěr jsem přečetla jedním dechem. Opravdu povedený psychoromán.

04.05.2020 5 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Knížka se mi moc líbila, těším se na další zajímavé knihy od této autorky.

04.05.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Kniha mne od začátku bavila, pouze ten konec mne rozčaroval. Byl nějak moc překombinovaný a úplný závěr trochu zklamání.

06.04.2020 4 z 5

Míček Flíček Míček Flíček Jan Malík

Krásná, milá knížka, kterou si nyní prohlížím se svou vnučkou a užíváme si to obě dvě. Dostala jsem ji kdysi jako malá, když jsem skončila v MŠ a nastupovala do školy. Tuhle knihu jsem opravdu milovala.

03.03.2020 5 z 5

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Při čtení téhle knihy jsem byla fakt ráda, že žiji v civilizovaném světě, kde ženy jsou brány jako lidi a ne jako věc, se kterou si muži mohou dělat, co se jim jen zlíbí.

03.03.2020 4 z 5

Krkonošská pohádka Krkonošská pohádka Božena Šimková

Krásný večerníček mého dětství, kdysi jsem knihu koupila i pro mé děti.

26.02.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Příběh byl zajímavý, ačkoliv konec jsem čekala trochu jiný.

06.02.2020 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha byla celkem zajímavá, ze začátku jsem se ovšem nemohla do ní nějak začíst. Ostatní knihy od této autorky jsou ovšem lepší.

09.01.2020 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha nebyla špatná, docházelo neustále k nečekaným zvratům, ale z konce jsem byla taková rozpačitá.

11.11.2019 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Ze začátku jsem se nějak nemohla do knihy začíst, až ke konci mne začala bavit víc.

04.10.2019 4 z 5

Pohádky a povídky pro malé čtenáře Pohádky a povídky pro malé čtenáře Jarmila Hřebejková

Milovaná knížka mého dětství.

25.09.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se mi moc líbila, napínavá byla od začátku.

02.09.2019 5 z 5

Jsi jako slunce Jsi jako slunce Táňa Keleová-Vasilková

Z téhle knihy na mne padla deprese.

29.08.2019 2 z 5