Duhový most

Olga je obyčejná žena, prodavačka, matka desetiletého syna Filipa a manželka vysokoškolského učitele. Má své sny a touhy, které by chtěla proměnit ve skutečnost. Chtěla by být bohatší, aby nemusela tak tvrdě pracovat a konečně mohla také trávit krásné chvíle například na dovolené u moře. Jejím největším přáním ovšem je zhubnout. Na žebříčku jejích životních hodnot štíhlá rovná se šťastná. Proto se trápí neustálými redukčními dietami, hubne a přibírá a z tohoto kolotoče neúspěchů je podrážděná, nervózní a nešťastná. A když podstoupí pod odborným dohledem kurz hubnutí a téměř dosáhne vysněného cíle, zasáhne jako mávnutím proutku do jejího života osud v podobě zrádné nemoci. To Olze otevře oči a začne vše přehodnocovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/80_/80185/duhovy-most-80185.jpg 3.9165
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Noxi

Dúhový most, 2011

Kniha Duhový most

Aleh

Příběh mladé ženy Olgy. Jednoduše řečeno Olga má spoustu tajných přání. Hlavně by chtěla být šťastná. Kdo by nechtěl být ve svém životě spokojený a šťastný? Největším jejím přáním je zhubnout. A kolem toho se všechno točí! Moje životní zkušenost mi ale říká, že bychom měli to naše štěstí hledat každý den v maličkostech a ten náš život si užívat. Každopádně do člověka vstoupí klid a pohoda a to vám mnozí budou závidět. Jako ze života, takových životních příběhů kolem sebe znám...

Radka1911

Knížky Táni Keleové - Vasilkové čtu ráda a tento román bych řadila k jejím průměrným. Hlavní hrdinka mi vůbec nesedla, knížku jsem dočetla, ale příliš mě to nebavilo. Příběh je opět reálný.

Xenka

Kniha je velmi čtivá. Hlavní hrdinka se chová chladně ke svému muži i synovi. Zabývá se jen svou postavou. Život jí ale udělí lekci v těžké nemoci a ona změní své priority.

miroslava999

Jako bych to psala ja sama co se tyka boji s kilogramy.Kniha me donutila k zamysleni jestli opravdu to stoji zato cely zivot bojovat a stale prohravat. Bylo to pro me velmi poucne cteni. Urcite budu o knize dlouho premyslet.

LeSk

Co dodat...Velmi emotivní a smutné čtení...je to realita, kniha po duši nepohladila.

novina
29.10.2018

Olga mi od začátku byla hrozně nesympatická. Všechny a všechno hned odsuzovala aniž by si zametla před vlastním prahem. Byla pokrytecká, nepříjemná, ke všem zbytečně kritická a zlá. Konec příběhu trošku obrousil hrany, ale i tak to je příběh který po přečtení ihned zapomenu.

EvikU.
16.10.2018

Musím říct, že mě kniha v její první půlce děsně rozčilovala. Druhou půlku jsem zas obdivovala. Kniha je pěkná. Jsem ráda, že jsem ji neodložila, i když jsem někdy měla fakt chuť.

knihovniceS
05.09.2018

Mám ráda knihy Táni Keleové-Vasilkové a u této knihy mi dlouho trvalo než jsem se začetla. Začátek je rozvláčný a hlavní postava Olga řeší jen svoje kila, jojo efekt a vadilo mi její chování k rodině. Už jsem chtěla knihu odložit, když dostala spád a dál jsem četla příběh s napětím. Rozhodně se nedejte odradit začátkem, kniha stojí za přečtení - zamyšlení nad životem a jeho prioritami.