Pajan28 Pajan28 komentáře u knih

Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Edgar Allan Poe

Na povídky já moc nejsem, ale tahle kniha mě fakt dostala. Zvlášť první a dvě poslední povídky. Ta zvrácenost se mi líbila.

29.09.2017 5 z 5

Knockout Knockout Catherine Coulter

Téma zajímavé, jen myslím, že by se a ním dalo lépe pracovat. Začátek vleklý a naopak konec docela rychlý.

23.09.2017 3 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Předvídatelný příběh, ale přesto krásně napsáno. Pohodová knížka pro letní dny. V knihovně už na mě čekají další od autorky.

Tajemství mayské studny Tajemství mayské studny Erich von Däniken

Sice toto téma není můj "šálek kávy" ale přesto mě kniha velmi překvapila. Že se bude číst takhle pěkně jsem netušila.

09.08.2017 4 z 5

Věštírna v Delfách / The Oracle at Delphi Věštírna v Delfách / The Oracle at Delphi Agatha Christie

Povídky zajímavé a čtivé, jen jsou jaksi "rychlé" , ale přesto příjemné čtení. Přečteno za jedno odpoledne.

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Tak tohle se mi líbilo. Mám ráda "nějak narušené" postavy, většinou tím i děj je zajímavější. A tato kniha má přesně to, co má mít dobrá detektivka.

09.08.2017 5 z 5

Už to není ten strhující příběh jako v první knize, ale i tak je kniha moc zajímavá a velice čtivá ☺

09.08.2017 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Příjemná letní knížka, která se čte skoro sama. I když je Vám jasné jak skončí, prostě ji musíte dočíst celou. Určitě si prečtu další knihy od autorky.

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Začátek se vlekl a myslím, že některé pasáže se mohli vynechat, ale i tak se mi kniha líbila. Teď se chystám na filmové zpracování.

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Hezký psané, viděla jsem dva filmy, ale s těmi se to vůbec nedá srovnávat... A mučící technika? Brrr

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek celkem nezajímavý a zdlouhavý, ale rozuzlení a konec? Fakt super. Od konce jsem se nemohla odtrhnout a musela jsem ho hned dočíst. Film už u mě tak úspěšný nebyl, spíš ztráta času.

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Asi nejsem povídková... Ale moc se mi líbil Prám a Textový procesor, zbytek byl pro mě takový nijaký...

V Afghánistánu Bůh už jen pláče V Afghánistánu Bůh už jen pláče Síba Shakib

Můžeme děkovat, že žijeme tam kde žijeme...Silný příběh silné ženy, která touží studovat a stát se lékařkou, ale bohužel narodila se v Afghánistánu...

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Zalekla jsem se stylu, jak je to psané formou rozhovoru, ale čte se to tak pěkně. Nikdy jsem se o toto téma nezajímala, ani na škole mě to nebralo, ale to co se dělo je šílené...

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Krásná kniha, smutný příběh. Film jsem viděla jednou, vícekrát jsem to už nezvládla. První kniha u které jsem ronila slzy, ale přesto můžu říct jak je krásná.

02.07.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Moje první severská detektivka. Ze začátku jsem se sice trochu ztrácela v postavách, ale pak už jsem se do děje úplně vžila. A ke konci jsem se vůbec nemohla od knihy odtrhnout. Za mě super

Zapomeňte, že jste měli dceru Zapomeňte, že jste měli dceru Sandra Gregory

Když pominu hloupý nápad pašovat drogy a zrovna v Thajsku... Každý vězeň by si jí měl přečíst, aby si uvědomil rozdílné podmínky ve věznicích... Pěkně sepsaný příběh, ke kterému se budu ráda vracet.

Fontána pre Zuzanu Fontána pre Zuzanu Eleonóra Gašparová

Na začátku jsem se docela ztrácela - kdo, co... Kniha se mi moc nelíbila.

02.07.2017 2 z 5

Štvanice Štvanice Denise Ryan

Nevím, nevím..? Jsem z této knihy na rozpacích. Zajímavé téma, ale něco mi tam vadilo...

02.07.2017 3 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Možná kdybych knihu nečetla po, pro mě skvělých, detektivkách tak by dopadla lépe. První dvě třetiny zdlouhavé a nudné, ale ta poslední super.

18.06.2017 4 z 5