Pája699 Pája699 komentáře u knih

Řekni sbohem Řekni sbohem Lisa Gardner

Tak na to, že tato kniha je stará cca 15 let, tak je vážně bravurně napsaná a já tleskám a smekám.

Tohle se autorce vážně povedlo....i když na druhou stranu se to nečetlo vůbec lehce. Doporučila bych silnějším a bezdětným povahám .-)

Kdo byl vrah a proč se jím vlastně vůbec stal, je vážně děsivé, strašné a hlavně smutné. Tohle se mi nečetlo vůbec lehce....a ta poslední kapitola...?

Kniha je vážně napínavá a dobře se čte.

13.03.2024 5 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Tak tohle byla neskutečná jízda, plná smíchu. Já osobně se bavila celou knihu. Některé scénky opravdu nevymyslíš :-D

Mě příběh Begonie a Hayese v táhl a pustil až na poslední stránce. A odpouštím i autorce ten přeslazený konec.

Begonie měla svůj styl a ten se mi neskutečně líbil. Byla střelená, ale hlavně byla sama sebou. Nedivím se, že multimilionář z ní šel do kolen .-)

Noooo a všemu tomu nasadil korunu ten nejvíc úžasný pes Marshmallow :-D ten byl prostě TOP a já ho chci domů :-)

11.03.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Tohle bylo prostě geniální! Jedna záhada střídá druhou a já netrpělivě čekala, jak tohle všechno dopadne a jak to vlastně vrah všechno nastražil. Rozuzlení bylo pro mě zajímavé.

I když mi to místy přišlo zbytečně natahované.......ale na kráse to příběhu neubralo.

No a Tilly a Poe? Tohle je legendární dvojice, aspoň pro mě. Sice se tady vraždí o sto šest, ale ty jejich slovní přestřelky a Tilliina nevinnost, říkat věci jak je prostě cítí, nemají chybu. Třičtvrtě knihy mi tekly slzy smíchu :-D

Určitě doporučuji! Celá série je skvělá!

11.03.2024 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Tohle je přesně ta kniha, u které se uvolníte, odpočinete si a s úsměvem na rtu čtete a čtete. Vůbec nechápu, proč jsem tuhle sérii tak dlouho odkládala..

Takové příjemné, oddechové čtení :-) jen teda, jestli ještě někdy uslyším spojení slov „k ďasu“ tak vyletím z kůže :-D

Líbila se mi chemie u hlavních hrdinů....lehká vášeň, přitažlivost. Oba dva byli moc sympatičtí..... I zbylý dva bratři nebyli k zahození .-) už teď se těším na jejich vlastní příběhy .-)

Nejvíce se mi ale líbili ty dva ňufani... Balin a Gandalf. Ty byli vážně boží!

07.03.2024 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

(SPOILER) Určitě se jedná o nejhezčí obálku celé série, bohužel to ale nemohu říct o příběhu :-(

Na tuto knížku jsem se strašně těšila, ale mám z ní po přečtení smíšené pocity. Určité věci už mi přišly silně za hranou a já si jenom říkalajako vážně? Cože? Tohle myslí autorka vážně?

Jako chápu že Vaughn byl neskutečně zlomený a naštvaný zároveň.....pomsta a odplata....nedalo se tomu divit, ani tomu zabránit, ale i tak.....nebo mi to prostě nesedlo, nevím..

Lenora.....ta si v určitých situacích zasloužila můj obdiv. Jednu fláknout královně školy přes celou pusu, to chce kuráž .-) a klobouk dolů, jak celý poslední rok střední školy na ni vydržela!
Ale jak se chovala, když byla s Vauhnem....holka, každá by měla mít svoji hrdost. On se k tobě choval jak ke kusu hadru a ty si za ním běhala jak věrný pejsek.

Kniha určitě není můj favorit a určitě nebude patřit ani mezi ty, po kterých bych sáhla ještě jednou.

"Chci, abys mě zachránila dneska, zítra, za měsíc, za rok, za deset let.
Zachraň mě"

04.03.2024 3 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Zlomený rytíř byl na můj vkus zlomený až dost a choval se jako idiot, ale druhá stránka pohledu...byl to zlatíčko :-)

Jako vážně se takto dneska získává dívčí srdce? Dělat ze sebe děvkaře, být závislý na kde čím a pak si dělat naschvály.....Docela se divím, že mám všechny zuby v pořádku....skoro celý příběh jsem jimi skřípala, jak mě ty naschvály rozčilovaly :-D

Ale je pravda, že i přesto všechno mě to nutilo číst dál a dál. Je to peckovně napsaný příběh......autorka to ani jinak neumí!

Jednu hvězdu určitě přidávám za kapitoly Rosie a Deana......tak krásný, silný, dojemný a zároveň smutný příběh, který vás dohání až k slzám.

I přesto všechno, knihu ráda doporučím .-)

04.03.2024 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Chci být tvým vším
Až na jednu věc
Nechci být tvojí minulostí

Po zvláštním začátku, se tento příběh neskutečně rozběhl a uchvátil mě. Četla jsem jak učarovaná :-)

Určitě to má své mouchy, jako třeba přeslazený konce jak cukříček :-D ale to vše odpustíte, protože příběh Darii a Penna, byl prostě neskutečný, a to jsem jim ze začátku nemohla přijít na jméno.
Postupem příběhu úplně vidíte, jak se postavy vyvíjejí a mění…..

Každá postava má krásně vylíčený charakter…Via neskutečná mrcha o Gusovi ani nemluvím a Melody by si měla dát taky facku a nemění to nic na tom, že na konci se to vcelku s Darii urovnalo a našly si k sobě cestu .-)

Moc se těším na příběh Knighta a Vaughna, kteří za Dariiou stály i v těch nejhorších časech!

„Láska je pokorná“

28.02.2024 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Autorka má od první knihy nasazenou laťku hodně vysoko....tento díl to jenom potvrdil a podtrhl!

Neskutečný příběh.....za mě jeden z nejlepších, co autorka napsala......až tedy na ty mrtvé děti! To se nečetlo vůbec dobře.

Od začátku se musíte udržovat ve střehu....figurujete tam moc postav, ale všechny tam musí být, aby to do sebe vše zapadlo.
Prostě to byla jízda od začátku do konce.

Boyde, ty bojuj a zvítězíš .-)

Těším se na pokračování.

26.02.2024 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Ani nevím, proč jsem si tento díl nechávala až nakonec? :-) Teď trošičku lituji, že jsem to nečetla postupně, ale nevadí .-)

Je ale pravda, že příběh Hannah a Marca mě neoslovil tolik, jak předchozí příběhy. Určitě není špatný, jen je prostě z celé série nejslabší a k srdci tak nepřirostl.

Všechny ženy tu komentují, jak jim byla Hannah protivná a lezla jim na nervy....noooo tak to mě osobně na nervy lezl Marco svým chováním.....Hannu jsem docela chápala.

Jako bonus jsem si v tomto díle opět přečetla pár stránek o Coleovi....je to bezva kamarád a přítel!

26.02.2024 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Kdyby mě Bethininy rodiče neštvali svým chováním celou knihu, asi by se mi příběh líbil více. Tohle bylo za mě psycho to jejich chování a tlačení na sílu. Ani se nedivím, že se Beth takhle bouřila a dělala blbosti... :-)

Určitě silné téma, plné bolesti, odpuštění, šikany a ztráty svobody.

Chase byl zlatíčko a jeho povahu jsem vážně obdivovala. Byl to prostě frajer a já jsem mu nehledě na okolnosti moc fandila.

„Co je tvoje dnešní maličkost?“ zeptám se, zatímco přecházím po sousedovic trávníku směrem k naší zahradě. „Ty“

21.02.2024 4 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Příjemná oddechovka, perfektní čtení. Knihy od Ví mám ráda. Vždy si u nich odpočinu, zasním se a určo i zasměju....krásná romantika :-)

Tady tomu nebylo jinak.....Donovan.....krásný, úspěšný a potetovaný právník. Holky, není to dobrá představa? :-)
Autumn.....sympatická, milá zrzka se svojí minulosti....Vedlejší postavy si též oblíbíte a jak pomáhali Stormovy....to bylo vážně něco a moje srdce zaplesalo.

Jen mě upřímně vždycky fascinuje, jak ty drsný chlapy vyměknout a poslouchají jak hodinky :-D a trošičku mi začíná vadit, jak každý příběh musí končit svatbou, nebo aspoň zásnubami..proč?

Jinak ale doporučuji k přečtení.

„Srdce vždycky nakonec zvítězí.“

20.02.2024 4 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

(SPOILER) V první řade musím vypíchnout úžasnou obálku, která se mi strašně líbí a učarovala mě :-)

Příběh Riely a Juliana z prostřední NY byl též skvělý a četl se vlastně sám. Oba dva, pro mě byli neskutečné osobnosti. Sláva a úspěch je nezkazila a to je co říct. Naopak, mi přijde, že jim dala sílu jít dál a nevzdávat se! Za mě prostě pecka, miluju příběhy z tohoto prostřední.

Bývalá přítelkyně Juliana šla za slávou přes mrtvoly.....ta se nebála vážně ničeho.....i takto to bohužel v tomto světě chodí....pro mě ale dost smutný a v celém příběhu mě dost štvala :-D

Ráda bych si přečetla příběh kamaráda Ethana, ale čeká nás příběh Gillian......též se moc těším. Věřím, že to bude stát za to .-)

20.02.2024 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Myslím, že už tu bylo řečeno vše a jen bych se opakovala. Kniha má určitě svoje klady, ale i zápory.

Na to, jak jsem se na knihu těšila, jsem po přečtení mírně zklamaná. Nebylo to takové, jak jsem si představovala. Hold jsem do toho měla jít asi s menším zápalem :-) I svým způsobem mi nesedl styl psaní..

Autorka určitě nevyužila potenciál na 100%...nehledě na to, že ta obálka je vážně strašná :-D Děj předvídatelný, kdo je autorem psaníčka je víc než zřejmé a kdo Avu znásilnil, tak na to není taky zase tak těžké přijít.

Ať jenom nekritizuji......nedá se určitě popřít čtivost, místy i napětí a určo se u knihy i zasmějete .-) Sympatické hlavní i vedlejší postavy. Příjemná jednohubka za 3 hvězdy.

16.02.2024 3 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Tato kniha mě na první pohled přitáhla svojí obálkou.....miluju růžovou barvu totiž :-D popis příběhu na obálce taky lákal, strašně jsem se těšila, až se začtu.....

Začátek a konec skvělý......o prostředku děje už to ale bohužel říct nemohu. Autorka má určo lepší knihy, tuto řadím do těch slabších......tím ale nechci vůbec říct, že bych se u čtení nudila a příběh shazovala. Jen jsou na trhu určitě šťavnatější kousky :-D
Tady za týden nebudu vědět o čem to bylo.....což je škoda, potenciál to mělo .-)

Farrah, Jace krásná dvojice, ale až k srdci mi nedopluli.......a o Nathanovi se raději ani nezmiňuju......štval mě celou knihu.

15.02.2024 3 z 5

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

Miluju tohoto autora......je to vždy sázka na jistotu a záruka perfektního čtení a napětí.

Tady tomu nebylo jinak, i když příběh se mi zdál o trochu slabší než předchozí díly. Ale i tak super počtení.

Cyrus a Evi......hodně zajímavá, rozdílná dvojka......a přesto k sobě tak krásně pasují. Trochu jsem se bála, jak děj a vůbec chod ovlivní Cyruse bratr Elias. V jednu chvíli jsem z něj nadšená nebyla, ale pak jsem za něj byla smutná a na konci mi ho bylo i líto.

Knihu určitě doporučuji. Je to čtenářský zážitek a já se těším na další dílo mistra Robothama :-)

13.02.2024 4 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Tak krásný a zároveň, tak smutný příběh .....

Příběh Ridera a Mallory „Myšky“ je přesně ten, který vám utkví jak v mysli, tak v srdci! Nádherně a čtivě napsané! Vůbec mi nevadilo, že má kniha skoro 500 stran. Jakmile jsem začala číst, nešlo se od trhnout a obracela jsem stránku za stránkou. :-) Prostě vás to v táhne a nepustí .-) Autorka prostě opět nezklamala a napsala neskutečný příběh.

Jak už se tu zmiňovala moje knižní přítelkyně moma08..... i já bych uvítala vidět příběh z pohledu Ridera.

Všechny postavy byli moji hrdinové....Hector, Ainsley, Keira, ale hlavně Jayden....jeho osud mě vážně mrzel :-(

„Když si jednou skutečným, nemůžeš se znovu stát neskutečným. To vydrží napořád“

Navždy je zkrátka příslib něčeho dalšího
Navždy je proces

09.02.2024 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Od této knihy jsem upřímně moc nečekala.....a nakonec jsem dostala strašně moc :-) Tento příběh sem si zamilovala...

Bylo to úžasné! Sice je to předvídatelná slaďárna ale já si Oakleyho a Vaughn neskutečně zamilovala a jejich příběh jsem žrala i s navijákem :-D

Kniha ve mně vyvolala hned několik pocitů....štěstí, naštvání, smutek a i radost....a jako celek za mě pecka.

Být slavný, není vždycky lehké a my normální smrtelníci máme skreslené představy o tom, jak to vlastně v šoubyznysu chodí.

07.02.2024 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Zajímavý příběh .-)

Ze začátku mi to trošku připomínalo film Ďábel nosí Pradu, ale opravdu jen chvilku :-D Kdy se šéf chová jak blbec a asistentka musí plnit nemyslitelné úkoly. Tento příběh byl ale o ničem jiném.....

Stará tajemství, hněv a zrady svých příbuzných....Alex a Caine....jak se s tím vyrovnají a poperou. Najdou odpuštění a sami sebe? Překonají všechny nástrahy a najdou konečně štěstí?

Za mě krásný příběh a přečteno jedním dechem za jediný den na chaloupce. Ano, tak mě to bavilo :-) a jako bonus tomu všemu byla supr čupr Cainova Sousedka Effi.

I když ke konci mi přišlo, že se Alex „ponižuje“ před Cainem už docela často. To jen taková malá výtka, jinak můžu s čistým svědomím doporučit dále .-)

07.02.2024 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Je to už nějaký ten pátek co jsem od těchto autorek něco četla....a říkám si, sakra proč jsem tak dlouho čekala na další knihu? Opravdu lituji, tohle duo je vážně pecka a jejich příběhy jsou neuvěřitelné a čtou se s lehkostí :-)

Humorné scénky, milostné zápletky, vzrušení a napětí.....tohle všechno v knize najdete .-)

Hříšník3 a Humříkraťasy vás o tom přesvědčí :-D Mě kniha neskutečně bavila a určo si musím přečíst další příběh autorek.

Pokud nejste puritáni a nevadí vám gay scény, tak po knize určitě sáhněte.

05.02.2024 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Tak přesně tohle jsem potřebovala....milý, příjemný příběh, který se krásně čte a nemusíte u toho moc přemýšlet :-) jen se necháte unášet čtením. Já si krásně odpočinula.

Pozvánka je určitě kniha, kterou si nenechte ujít. Od srdce se zasmějete a se Stellou a Hudsonem si užijete každou stránku .-) Taky bych si nechala vyrobit svojí vlastní vůni :-)

Co se týče deníku, tak jsem tak nějak od začátku tušila, kam to bude směřovat....ale nebudu nic prozrazovat :-)

02.02.2024 4 z 5