Pája20 Pája20 komentáře u knih

Temná věž 3: Zrada Temná věž 3: Zrada Peter David

Další díl opět nezklamal opravdu super :)

21.03.2019 5 z 5

Vendeta Vendeta Larry Correia

Co to sakra .... Jsem úplně paf... Nemůžu říct že by se mi knížka nelíbila to fakt ne to by měla jiný počet hvězdiček. Ale dějově je to silný kafe... Člověk se dozví pár odpovědí a hned je tu spousta otázek.
SPOILER !!!
Fájn nechám se zelenáčskou chybou pokousat zombie.. sakra tak to je tuhej.. co on to zregeneroval to nejde on to přežil jak fakt? Agent Franks je nějaká zajímavá entita a souvisí to s Frankenstein? Tak to už je na mě fakt moc a zabít Svrchovaného pána Starobylých.. Oka dnes už jsem přečetl všechno ..Ono to bude ještě horší super jen do mě :D bránit se nebudu...
KONEC SPOILERU
Toto byl fakt nářez.. Nevím jak jinak to popsat ale opravdu úžasná série i knížka.. hltám každou stránku tolik děje, napětí a skvělého humoru.. Jen tak dál :D

19.03.2019 5 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Opravdu super knížka. Spousta akce, napětí,krve, části lidských částí všude možně.. Celkem brutální knížka a to doslova. Ale ma i svůj humor a důvtip. Čte se rychle a dej mě osobně pohltil že jsme hltal každou stránku za mě super.Vlastně nic tu není normální a normální je nudné a obyčejné. To jsou lovci monster skupina nanormalnich lidi schopna roztrilet na cucky jakoukoliv potvoru co se proti nim postaví. Jdu se vrhnout na další díl :D :D

10.03.2019 5 z 5

Temná věž 2: Dlouhá cesta domů Temná věž 2: Dlouhá cesta domů Peter David

Krásné pokračování příběhu Rolanda z rodu Eldu a jeho ka-tet. Úžasný příběh plný svárů, přátelství, a zajemnych odhaleních.
SPOJLER.! Opravdu ne překvapila informace že Karminový král který je tu největšim zaporakem je pokrevně příbuzný s Rolandem který je tu hlavní hrdina. A ještě je to syn pradávného krále z rodu Eldu no WAU... Nemůžu se dočkat dalšího dílu :)

02.03.2019 5 z 5

Impérium času Impérium času Daniel Godfrey

První díl mě opravdu nadchl. A druhý nebyl vůbec špatný. Ale osobně jsem se ztrácel trošku v dějí přeskakování mezi třemi dejovymi linkami. Musím uznat že i zašmodchanost děje se mi líbila a zpousta věci mi brala dech. Jsem zvědavý na další díl.. Jest li autor nelhal tak to bude trilogie :D :D Miluji Pompeje a bylo úžasné se do nich podívat jak ve skutečnosti tak i v příběhu.

01.03.2019 4 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Tak a je tu závěr. Sice jsem nekomentoval ostatní dva díly ale můžu to tady shrnout. Nápad je celkem dost dobrý i celá Primorie a všechno kolem ní ale přijde mi že dej je strašně rychlý a zkrácený. Dalo by se to rozvinout. Neříkám že se mi to nelíbilo dej je plynulý a bere dech království Paisel mě třeba opravdu zaskočilo.. Nebudu psát jak to dopadlo na můj vkus to nebylo špatné.

15.02.2019 4 z 5

Tajemný rytíř Tajemný rytíř George R. R. Martin

Bylo opravdu krásné si přečíst komiksovou verzi knížky Rytíř Sedmi království. A jsme moc nadšený jen by to chtělo pokračování jak Her o trůny tak tohoto příběhu.

Může obsahovat spoiler
Jako velký fanoušek Her o trůny vím že v seriálu byl Ser Duncan Vysoký zmíněn když se Joffrey baví Jaimem Lenisterem. A prohlíží si bílou knihu Královské gardy kde je ser Duncan Vysoký zmíněn jako největší z velitelů gardy a jsou o něm obsaženy asi 2 strany... Takže pokračování jak si Duncan vysloužil bílý plášť by opravdu stalo zato.

10.02.2019 5 z 5

Přísežný meč Přísežný meč George R. R. Martin

Opět nezklamal zbožňuji Hry o trůny a ať s tím souvisí cokoliv tak si to rád přečtu. super komiks a kresba opět nezklamal.

07.02.2019 5 z 5

Angela Angela Brian Michael Bendis

Další komiks nezklamal. Opravdu jsem jak uchvácen tak nadšen.

05.02.2019 5 z 5

Kosmičtí Avengers Kosmičtí Avengers Brian Michael Bendis

Opět parádní komiks.. Pěkně napsaný a úžasné nakresleny. Osobně nemám co bych vytknul.

04.02.2019 5 z 5

Soud s Jean Greyovou Soud s Jean Greyovou Brian Michael Bendis

Moc pěkný komiks. Nádherné kresby a parádní příběh okořeněn humorem. Za mě fakt super. JDE SE NA DALŠÍ DÍL :D

03.02.2019 5 z 5

Potulný rytíř Potulný rytíř George R. R. Martin

Kdysi dávno jsme četl knížku Rytíř Sedmi království a strašně mě nadchla. A předělání do komiksu no to je totální bomba už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Ty kresby jsou bombastické

02.02.2019 5 z 5

Zrádný labyrint Zrádný labyrint Rick Riordan

Dobrodružství pokračuje a nezůstane u třech dílů.. Nemůže Apollonovi toho chybí ještě hodně co musí udělat. MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER: Děj parádní chytlavý a rychle utíká..Ale podle všeho se v průběhu děje ukazuje že by se na řeku Styx nemělo na darmo přísahat a o tom se pomalu ale jistě přesvědčuje Apollon.. dostalo mě to a zdrtilo. Četl jsem jak Percyho Jacksona tak i Bohové olympu... Hrdinové bojují obětují se za kamarády, za úspěch výpravy.. (OPRAVDU VELKÝ SPOILER ČÍST NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!) Ale opravdu jsem to nečekal ten jenž vyrostl v Táboře Jupiter ten jenž vedl útok za 2.války s Titány na hory Othrys ten jenž putoval se sedmi polobohy na Argu II a bojoval bok po boku s bohy proti Gigantům . Padnout rukou šíleného Římského císaře.. To si Jason Grace nezasloužil.. I když se obětoval aby Apollon uspěl.. Jsem z toho smutný ale ne vždy musí vše končit dobře... Co na to říct.. Snad se smrtelník Lester Papadopoulos alias Apollon stane opět bohem...

31.01.2019 5 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

Autor opět nezklamal. Úžasné pokračování série.
SPOILER:
Jsem rád že Ragnarok nenastal a že nejme v Helheimu ... Ale také by mě zajímalo ale opravdu zajímalo jak to dopadne s Magnusem a Alex je to velice zašmodrchané .. a celkem i překvapující zápletka když Alex je on i ona... :D

22.01.2019 5 z 5

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Markus Heitz opět nezklamal. Úžasný závěr Legend Alfů. Bylo pěkné se podívat na příběh Skryté země z jiného úhlu pohledu. Osobně na mě Alfové udělali velký dojem sice ta jejich brutalitu je fakt brutální :D neboli spíše jejich umění vyrábět z kostí a malovat z krve :D prostě parádní ... Skládám poklonu jak u serie Trpaslíci tak u Legendy Alfů.

17.01.2019 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Top Top Top tuto serii už jsem jednou četl a strašně rád se po letech vracím k něčemu co mi líbí. Jsem fanoušek čehokoliv co je součástí Řecké mytologie a historie. Za mě jedna z mých nejoblíbenějších serii od oblíbeného autora.

27.11.2018 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

WAU WAU a zase WAU Na to že povinnou četbu moc nemusím mě toto dostalo jak pres dej tak konec. Ve chvíli kdy jsem dočetl jsme koukal do knížky a snažil se vstřebat co se vlastně stalo... Prostě mě to dostalo parádní knížka.

24.11.2018 5 z 5

Triumf trpaslíků Triumf trpaslíků Markus Heitz

Prostě super. A konec ten si můžeme jen domyslet co se dělo ve Skryté zemi dál...

21.10.2018 5 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Druhý díl nezklamal. Tungdila Zlatorukého čekalo velké dobrodružství. Opět mě do děje pohltil už jen prolog. Musím uznat že se v ději stalo opět velké množství tragedii a strastí hlavních hrdinů. A strádala i Skrytá země ale díky udatnosti Dětí kováře opět zavládl mír. Uvidíme co se bude dít dál .

29.07.2018 5 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Úžasná kniha. Uchvátil mě jako milovníka Tolkienových příběhů. Ať šlo o Pána prstenu, Hobita či silmarillion. Všechny knížky jsou překrásné a jak zmíněný silmarillion tak Húrinovy děti doplňují příběhy Ardy. Také mám doma NEDOKONČENÉ PŘÍBĚHY NÚMENORU A STŘEDOZEMĚ které si v nejbližší době také přečtu a obohatím se o vědomosti z Tolkienova světa.
Spoiler.
Musím uznat že mě překvapil smutný a tragický konec ať Thúrin dělal cokoliv či ho hledala jeho sestra s matkou Melkor mu to osudem vše zkazil a osudem a mocí mu překazil každou možnost se opět shledat s rodinou. Opravdová nepřízeň osudu s Melkorovou kletbou . Opravdu překrásný příběh hodný mistra.

23.07.2018 5 z 5