Paja1709 Online Paja1709 komentáře u knih

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Ja jsem se bavila.Cetlo se to samo.Ale taky nechápu proč vysla u nas jako samostatná kniha,když je to 3 dil ze série.

16.11.2021 5 z 5

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Za mě není co dodat. Yrsa opět nezklamala. Od začátku až dokonce napínavé.

01.04.2021 5 z 5

Tisíc chlapčenských bozkov Tisíc chlapčenských bozkov Tillie Cole

Tak emotivni knihu uz jsem dlouho necetla.Priznam se ,ze pri cteni knihy jsem celou dobu potrebovala vedle sebe kapesnicky.Krasne napsano a jeste krasnejsi pribeh.I kdyz konec byl takovy jaky byl.Doporucuji precist,knihy za to stoji.

23.04.2017 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Velmi dobra krimi,ktera se az do uplneho konce cetla sama.Doporucuji

14.03.2017 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Kniha se mi moc libila.Velmi zajimave bylo tema knihy.Doporucuji precist.

28.02.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Moje prvni kniha od Joy Fielding a urcite ne posledni.Kniha byla uzasna.Napinava a cetla se sama.Priznam se ,ze Michelle me stvala uz od prvni strany.S Caroline jsem citila a behem cteni i ukapla slza.Vsem doporucuji.

24.02.2017 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Od autorky jsem zvykla spis na romanticke knihy.Proto jsem byla zvedava na tuto knihu.A byla jsem velmi prekvapena.Napinavy pribeh ,ktery vydrzi az dokonce.

18.02.2017 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Dalsi skvela kniha od Cobena.Velmi zajimave tema pribehu.Priznam se ,ze zaver knihy me uplne dostal.Cekala jsem cokoli ,ale toto ne.Doporucuji precist.

18.02.2017 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Moje druhá kniha od Cobena a vím že určitě není poslední. Opět má kniha dej a zapletku.Miluji knihy kde od začátku musí člověk přemýšlet a úplne rozuzlení přijde nakonec.Doporučuji přečíst.

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Velmi dobře čtení. Zapletka,drama ,romantika i když ta mi až moc do děje nešla. Proto o hvězdičku min.Ale tema pribehu super.Možná kdyby se autor drzel detektivniho pribehu tak by to bylo top.Knihu doporučuji přečíst stojí za to.

16.02.2017 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Výborná kniha která se četla úplně sama.Někdy me až mrazilo ,když jsem četla kapitoly z psychiatrickeho sanatoria.Věřím tomu že to tak v té době fungovalo.Příběh byl velmi dobře propracovaný. I když se přiznám že kapitoly Clary byli pro mě zajímavější. Asi to bylo tou dobou v ktere se dej odehraval.Za mě plný počet hodnocení. Kniha je prostě úžasná

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Moje první kniha od tohoto autora.A určitě ne poslední. Kniha měla vše co má mít poradny thriller. Hlavně se mi líbilo že kapitoly jsou psané z pohledu více osob.Doporučuji přečíst. Za mě si kniha zaslouží plně hodnocení.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Divka v ledu byla moje prvni kniha od autora a urcite nebyla posledni.Vsem doporucuji precist urcite nebudete zklamani.

11.02.2017 5 z 5

Dívky na kopci Dívky na kopci Alison Belsham

Po sérii Tatérka, která se mi moc líbila jsem byla zvědavá na novou a byla jsem spokojená. Už se těším na 2 dil s Lexi.

17.05.2024 4 z 5

Všechny květy Paříže Všechny květy Paříže Sarah Jio

Moc pekna kniha.

28.04.2024 5 z 5

Za úsvitu Za úsvitu Barbara Nickless

Ja vůbec nevím jak knihu hodnotit
Styl psaní je dobrý,ale pořád jsem mela pocit že nečtu detektivku ,ale literatura naučnou nebo encyklopedii .Do půlky knihy jsem se až musela nutit číst.

03.04.2024

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Kniha drží čtenáře hned od začátku v napětí. Čte se dobře, ale prostě ten konec byl už moc prekombinovany.Tak jsem zvědavá na další díl.A jelikož jich je v originále už 15 ,tak se máme určitě ještě na co těšit.

28.03.2024 4 z 5

Zmiz Zmiz Mary Burton

Další top série. Skvělé to bylo a těším se na další díl.

19.03.2024 5 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

Tak jako předchozí 3 dil ,tak i tento byl skvělý. Ja jsem se od začátku bavila. Můžu jen doporučit.

13.03.2024 5 z 5

Světlo nad oceánem Světlo nad oceánem Mary Ellen Taylor

Kniha se cetla dobře. Tak jako ostatní knihy od autorky. Pěkná oddechovka.

25.02.2024 4 z 5