Paja Ch. Paja Ch. komentáře u knih

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Skvělá kniha, se skvělým tématem. Iluze a kouzla přidají na napětí. Jediné co mi přišlo nereálné, jsou úniky Kejklíře. Knihu určitě doporučuji :o)

30.09.2014 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Některé situace mi příjdou trošku přitažené za vlasy, ale i tak je to napínavá knížka, kterou nebudete chtít odložit. :o)

23.09.2014 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Tak tohle byla pecka! Bála jsem se, že budu mít guláš ve jménech ale po pár stranách mě obavy přešly. Škoda, že se nedá dát více hvězdiček, protože tahle knížka je prostě boží.

11.09.2014 5 z 5

Mrazivá noc Mrazivá noc Arnaldur Indriðason

Detektivka nebyla špatná ale pořád mi v knihách chybí napětí.

17.08.2014 3 z 5

Růže smrti Růže smrti Arnaldur Indriðason

Knížka není špatná ale čekala jsem trošku víc. Růže smrti je čtivě napsaná ale chybělo mi napětí.

16.08.2014 3 z 5

Dívčí hrob Dívčí hrob Jeffery Deaver

Knížku jsem si vzala na dovču a četla jsem si na pláži a musím říct, že se mi nechtělo ani do moře, jak jsem do toho byla zapálená.

06.08.2014 5 z 5

Psi z Rigy Psi z Rigy Henning Mankell

Od Henninga Mankella je to má druhá knížka a líbila se mi více než kniha Než příjde mráz. Pořád mi však v jeho knihách chybí spád. :-(

21.07.2014 4 z 5

Oběť Oběť Arnaldur Indriðason

Oběť je první kniha, kterou jsem od autora četla a líbila se mi. Měla jsem trošku strach, že kniha bude jako vraždy v Midsomeru, když hned na začátku byla nalezena mrtvola :D Jinak kniha se dobře četla, jediné co mi vadí je, že vztahy v rodině jsou nedořešené.

16.06.2014 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Jo Nesbø, je prostě záruka kvality. Lovci hlav mají pomalejší rozjezd ale pak už se neodtrhnete. Doporučuji :o)

07.06.2014 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Dokonalá knížka! Po každé vraždě, jsem se vracela na začátek, abych se podívala jak umře další černoušek. No prostě pecka!

08.05.2014 5 z 5

Neklidný hrob Neklidný hrob P. J. Parrish

Kniha se dobře četla ale v první polovině mi chybělo napětí. A dobré jsou krátké kapitolky, které jsou vhodné na čtení do školy.

26.04.2014 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Písečný muž je prostě úžasný. Četla jsem i v hodinách ve škole a nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji :-)

15.04.2014 5 z 5

Než přijde mráz Než přijde mráz Henning Mankell

Moje první knížka od Mankella, která je čtivě napsaná ale asi jsem čekala trošku víc. Není to knížka, kterou bych četla až do 4 nebo 5 do rána. Ale myslím, že dám ještě Mankellovi šanci.

15.04.2014 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Další úžasná knížka, měla jsem ji přečtenou za 3 dny ale o trošku více se mi líbí vzkaz v lahvi.

14.04.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Hodně jsem se nasmála, hlavně když otec Marie zkoušel vycvičit Olina s Laďou :D

13.04.2014 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Tahle kniha se mi líbila mnohem víc než předchozí dva díly. Měla jsem ji přečtenou za víkend a Asad s Rose jsou prostě úžasní.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Jedna z nejlepších detektvek co jsem četla. Prostě úžasná !

Levhart Levhart Jo Nesbø

Po Sněhulákovi, druhá nejlepší kniha. Nemohla jsem se od ní odlepit.

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Úžasná kniha, doporučuji

Světové krimipovídky Světové krimipovídky * antologie

Některé povídky byly úžasné a některé byly slabé. Ale dobrý nápad, dát dohromady krátké povídky, které se dobře četli ve škole o přestávkách.

09.04.2014 3 z 5