p. Rochesterová p. Rochesterová komentáře u knih

Prvok, Šampón, Bodka a Karol Prvok, Šampón, Bodka a Karol Patrik Hartl

Vidět jako první film se v mém případě ukázalo jako špatný nápad..už jsem si to čtení pak az tak moc neužila

06.01.2024 3 z 5

Zapomeňte na neděli Zapomeňte na neděli Valérie Perrin

Poetický a realistický..něžný a tvrdý..mládí a stáří..láska a nenávist. To vše je tenhle román.

20.12.2023 4 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Nenáročná a rychle přečtená detektivka...zajímavá hlavní dvojka...jdu do dalších dílů

26.11.2023 4 z 5

Nebe po bouři Nebe po bouři Sabaa Tahir

Celá série je skvěle promyšlená, v průběhu dílů do sebe vše zapadá..je tam plno věcí k zamyšlení..pomalé tempo vyprávění, které jsem četla strhující rychlostí..a nějakých cca 150 posledních stran pro mě byla emoční jízda..

12.05.2024 5 z 5

Šikmý kostel 3 Šikmý kostel 3 Karin Lednická

Do třetice opět zajímavé čtení..jen musím říct, že některé věci už se mi zdály zbytečně opakované..a tím věčným schůzováním jsem se těžce prokousávala ( kdyby mě teď kerýsi nedopatřením pozval na nějakou schůzu, tak ho tím co bude nejvíce po ruce přetáhnu po hřbetě)..

01.05.2024 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Noooo rychle přečtená jednohubka..přišlo mi to jako jen nějaký nemastný, neslaný výcuc knížky, která někde asi existuje...koupila jsem si 3 díly najednou, kdybych koupila jen tenhle první, tak do dalších neinvestuji..

12.02.2024 2 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Drásavý příběh psaný zvláštním stylem..

30.01.2024 3 z 5

Služebná Služebná Alicja Sinicka

Přečteno na jeden zátah..nedalo se odtrhnout..a bylo i nějaké to překvápko..jo,jsem spokojená

16.01.2024 4 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Tak tohle mi přišlo že snad autorka nemohla myslet vážně...kdyby to byla parodie nebo děj zůstal u středoškoláků a neposunul se o 7 let dál tak budiž...série Jeho banán atd se mi celkem líbila, ale v této určitě pokračovat nebudu

08.12.2023 1 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Pro mě zdlouhavých prvních cca 200 stran, kdy jsem ji chtěla i odložit nedočtenou a dumala nad tím co na této knize všichni vidí. Ovšem pak to nabralo spád a nešlo se odtrhnout. Výborně promyšlený příběh.

10.10.2023 4 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Moc hezké..dvě časové roviny..ta z minulosti byla zajímavější,s konečným zvratem, který jsem tak trochu tušila.. zhruba uprostřed se mi zdálo, že příběhu dochází dech, ale pak se to zase rozjelo....

21.05.2024 4 z 5

Dohazovačka spřízněných duší Dohazovačka spřízněných duší Lynda Cohen Loigman

Těžko hodnotit, já od téhle knížky čekala asi něco malinko jiného..je to takové milé vyprávění příběhů o seznámení..pro mě trochu postrádalo nějakou šťávu..

16.05.2024 3 z 5

Útočiště Útočiště Karen Lynch

Skvělé pokračování..opět poutavé čtení..a více romantiky..moc se těším na třetí díl

27.03.2024 4 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Opět dobrá detektivka, zajímavé téma..ale musím přiznat, že předchozí díly mě bavily více

19.02.2024 3 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Skvělý příběh s propletenými osudy..drsnější vyprávění..čteno s nadějí, že vše dobře dopadne

08.02.2024 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Zatím mě všechny tři díly bavily...těším se na další

25.01.2024 4 z 5

Láska za ostnatým drátem Láska za ostnatým drátem Hana Radulić

Knížka psaná spíše takovou dokumentární formou..tento milostný příběh mě nepřestává fascinovat, takže jsem si ho ráda znovu přečetla.. krásně románově je vystavěn v knize Černá a purpurová, doporučuji

22.01.2024 4 z 5

Přehrada Přehrada Paulina Świst

Svižné, zábavné a sexy počteníčko

05.01.2024 4 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Mám tuhle sérii ráda..minulý díl byl trochu slabší, ale tenhle je zase fajn.. doufám, že bude autorka pokračovat..

19.05.2024 4 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Vlastně milý příběh, který nenadchne ani neurazí..rychle přečtený..

13.05.2024 3 z 5