Olivie11 Olivie11 komentáře u knih

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Velice silný příběh neúplné rodiny,kterou potkala výchova autisty.Kniha se čte velice dobré a je poučná.

19.09.2023 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Tato kniha je úžasná!!! Přečetla jsem jí jedním dechem .Velice silný příběh, který střídá dvě časové osy .Velice silný příběh plný lásky, násilí ,manipulace a zrady. Při čtení jsem měla husí kůži.Konec krásný.

25.02.2021 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Skvělá kniha .Od začátku do konce napínavý a drsný příběh.Závěr knihy byl velkým překvapením.Pro mně top kniha .Kdybych mohla dám deset hvězdiček.

21.02.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první kniha od autora . Knížka se mi moc líbila,přečetla jsem jí za pár dní. Napínavý příběh, který Vás pohltí.

14.02.2021 5 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Moje první kniha od této autorky . Zajímavý kriminální příběh z lékařského prostředí, který je propletený napětím ,láskou a nečekaným zvratem. Pěkné čtení napínavého příběh.

10.02.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Spisovatelka opět nezklamala i,když se našla místa,která mě moc nebavila.Najednou jsem knihu hltala a četla každou volnou chvilku.

25.05.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tato kniha je úžasná!!!Přečetla jsem ji jedním dechem.Velice silný příběh plný smutku,tajemství i štěstí a lásky.Na konci jsem byla trošku smutná,že příběh končí,ale za mně top kniha.

14.04.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělá kniha, ze života, výborně se čte a člověk se zasměje,ale jsou tam i smutné pasáže k zamyšlení.

13.04.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha,která mne pohltila a každou stránku jsem hltala a často jsem měla slzy na krajíčku.Skvěle napsaný příběh tří generaci žen jedné rodiny ve velmi těžké době.Tento příběh doporučuji a těším se na další knihy této autorky.

27.03.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje první kniha od této autorky. Při čtení se mi tajil dech a každou volnou chvilku jsem četla.Tato kniha mě zasáhla a budu mít příběh dlouho v sobě zarytý.Tuto knihu by si měl každý určitě přečíst.

22.03.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha mne na začátku moc nepohltila,ale pak se to změnilo a čekala jsem se zvědavostí na závěr.Konec byl velkým zklamáním.

15.03.2020 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Ze začátku jsem si myslela, že knihu odložím moc postav a docela jsem se ztrácela,ale nakonec se to dalo dočíst.

29.01.2020 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Moje první kniha od této autorky a hezky se četla.A určitě se budu k této autorce vracet.

13.03.2019 5 z 5

Kavárna na hlavní třídě Kavárna na hlavní třídě Melissa Hill

Velice čtivá kniha, která mě rozhodně nenudila. Pěkně sepsaný příběh, který Vás nenechá v klidu, dokud knihu nedočtete.Za mě super!!!!!

14.05.2017 5 z 5

Dům u nemocnice Dům u nemocnice Valja Stýblová

Krásné čtení,které se neobešlo bez slz.

07.05.2017 5 z 5

...a postarej se o Elišku ...a postarej se o Elišku Lucie Müllerová

Krásná kniha plná smutku.Na konci knihy jsem přes slzy neviděla.

25.10.2016 5 z 5

Útěk Útěk Diane Chamberlain

Užasná kniha,která se čte jednim dechem.Prostě supr.

16.07.2016 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Krásný příběh,zajímavý děj.Nechybí romantika a napětí.

09.05.2015 5 z 5

Adopce Adopce Henry Denker

Krásná kniha,která by si zasloužila deset hvězdiček.Soudce neměl vůbec lehké rozhodování,ale jsem ráda,že se rozhodl tak jak rozhodl.

07.02.2015 5 z 5

Naděje Naděje Henry Denker

Krásně napsaná kniha s dojemným koncem.Měla jsem co dělat,aby neuronila slzu.

31.01.2015 5 z 5