Kavárna na hlavní třídě

Kavárna na hlavní třídě https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76555/kavarna-na-hlavni-tride-76555.jpg 4 18 8

Život někdy bývá plný překvapení a naše tajemství nás vždy dostinou... Na práh místní kavárny někdo položí novorozeně a všichni jsou nuceni klást si otázku – čí je to dítě? Šťastně provdaná Jess se čím dál víc vzdaluje svým kamarádkám – jako jediná z nich ještě není matkou. V obavách, že je ztratí, přemítá, jestli by už také neměla mít dítě. Ale nežene se ukvapeně do něčeho, o čem vlastně nic neví? Hollywoodská herečka Ruth Seymourová se právě chystá k návratu domů. Nerozvážná aférka s pohledným kolegou a hvězdou filmového plátna jí svými vážnými důsledky maří plány. Čerstvě nezadaná Nina se vrací do malého irského městečka Lakeview s úmyslem žít u svého otce Patricka, přestože se v průběhu let odcizili. Dřív či později mu bude muset povědět o tajemství, které si zatím nechává pro sebe, ale zatím se toho neodvažuje. Jedno je jisté: někdo toho ví víc, než říká nahlas. A pravda nezůstane skrytá navěky…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

The Truth About You , 2010

knihovnička007
12.04.2020 3 z 5

Můj dojem z knihy je malinko rozpačitý.
Na to, jak má kniha vysoké hodnocení, mi přijde kapku plytká.
Hlavně linka Jess, která nejdříve dítě nechce, ale pak otočí ne o 180 stupňů, ale aspoň o tisíc.
Nebylo to zase tak špatné čtení, doporučuji jako odpočinkové k vodě nebo na dovolenou. Na vypnutí hlavy tak akorát...

Marcik7
25.08.2017

celkem dobře napsaný román, příběhy žen a jejich vztahy k mateřství

Olivie11
14.05.2017 5 z 5

Velice čtivá kniha, která mě rozhodně nenudila. Pěkně sepsaný příběh, který Vás nenechá v klidu, dokud knihu nedočtete.Za mě super!!!!!

Leniiis
29.10.2015 5 z 5

Mě se knížka moc líbila, dobře se četla a příběh všech hrdinek se vzájemně hezky prolínal a doplnoval. Super! :-)

1v8na
28.10.2015 2 z 5

Příběh takový průměrný. Jde v podstatě o vyprávění ze života tří žen. Kniha mě ani nenadchla ani neurazila.

ruzovka
02.04.2013

Knížka je zajímavá , zejména osudy žen - hlavních hrdinek, místy ale kniha sklouzavá do červené knihovny, tím je bohužel výsledný dojem malinko zkreslený.

monula101
03.03.2012 5 z 5

Knizka skvela zajimava netusila jsem jak to dopadne.Dobre se cetla.Nikde v knihovne nebyla tak jsem si ji musela koupit a nezklamala.

bookcase
16.06.2011 5 z 5

Příjemný oddechový román, dobře se čte.

Autorovy knížky

Melissa Hill
irská, 1974
2011  81%Kavárna na hlavní třídě

Kniha Kavárna na hlavní třídě je v