OhClaire OhClaire komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Ze začátku jsem si říkala jaká je to hloupost, ale pak jsem se v hlavní hrdince našla a hned mě to bavilo.
Je to odechové čtení, které je velmi poutavé a zábavné.

16.06.2016 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Nejdřív jsem byla zklamaná a ke čtení jsem se nutila, knížka mě vůbec nebavila, ale pak se to změnilo, najednou jsem se dokázala vyznat v postavách a jejich příbězích a bylo to neuvěřitelné. Úžasný popis postav a jejich životů...

23.04.2016 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha byla v celku nezajímavá. Příběh není nijak zvláštní nebo vzrušující.

06.03.2016 2 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Pán prstenů... Co dodat?

19.01.2016 5 z 5

Anna Kareninová I Anna Kareninová I Lev Nikolajevič Tolstoj

Ze začátku se to táhlo a kniha mě vůbec nebavila, ale asi uprostřed mě najednou hrozně chytla a já ji nemohla položit, dokud jsem ji nedočetla.

19.01.2016 4 z 5

Dve veže Dve veže J. R. R. Tolkien

Prostě krásný, poutavý a fantastický příběh.

24.08.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Možná jsem byla zklamaná, protože jsem měla velká očekávání.

09.08.2015 3 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Úžasně poutavá knížka, navíc jsem se dozvěděla spoustu věcí a navíc konspirační teorie jsou vždy ohromně zajímavé!

28.04.2015 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Knížka zprvu zajímavá a zábavná, po chvíli si však uvědomíte, že to vlastně nikam nevede. Pokud jako já máte černé svědomí, pokud knížku nedočtete a ať už je sebehorší musíte ji přečíst, nutíte se každý den, abyste s tím pohli aspoň o kousek. Druhá půlka najednou nabere rychlý spád a vy nemůžete přestat! A nakonec zjistíte, že se Vám vážně líbí :)

11.04.2015 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Pěkná knížka a dokonce i moje první kniha, která pojednává především o lásce, kterou jsem neodsoudila. Pěkné vtipné pasáže, ale nijak zvláštní. Žádné silné emoce to u mě nevzbudilo a nějak mi spousta věcí přišla padlá na hlavu.

19.03.2015 3 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Na začátku mi to přišlo všechno ohromně zajímav, že je kniha psána z pohledu dítěte, ale potom v druhé a třetí části knihy mě příběh začal nudit. Měla jsem pocit, že postrádám gradaci a nějaké překvapení. Nevím jak kniha působí v češtině, ale v originále mě moc nezaujala.

12.02.2015 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Miluju spánek, ale tato kniha mě udržela až do 4 do rána! To zamená hodně. :D Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla!

26.10.2014 5 z 5

Koho vypijou lišky Koho vypijou lišky Lidmila Kábrtová

Kniha je velmi odlišná od ostatních. Velmi mě zaujalo, že každá kapitolu má 50 slov. Nemyslela jsem si, že 50-ti slovy se toho dá tolik vyjádřit, navíc u této knihy opravdu využijete svou představivost a každý si může příběh vyložit po svém.

11.10.2014 5 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Do této knihy jsem se zamilovala, je velmi čtivá a já se od ní nemohla odtrhnout.

09.10.2014 5 z 5