netopýrek netopýrek komentáře u knih

Cress Cress Marissa Meyer

Cress mi svou povahou byla zatím asi nejbližší ze všech postav v této knižní sérii.
Velmi se mi líbil část kdy se museli od sebe shodou okolností oddělit a jakým způsobem k sobě nakonec našli cestu.
Moment který bych na této knize ocenila asi nejvíc byl ten, když Cress přestala mít strach z Vlka a pochopila ho.

04.11.2020 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Skvělý retelling na Červenou karkulku, ačkoli narozdíl od Cinder mi chvíli trvalo si na Scarlet zvyknout, ale nakonec mi její charakter přišel velmi zajimavý.
Kniha se četla velmi rychle, příjemně, kapitoly odsýpaly a celkově kniha velmi rychle navázala na tempo v knize Cinder.
Ostatní postavy v této knize byly příjemně napsané a originalní.

04.11.2020 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Nemám slov. Postava Vélina al Sorny, řádového bratra, nejlepšího přítele mi přirostla k srdci. Líbil se mi styl jakým byla kniha psaná, líbilo se mi na ní prostě všechno. Občas bych na Vélinové místě jednala jinak, ale ve výsledku jsem s ním souhlasila. Král Janus, to nebudu ani komentovat, jeho dcera asi není tak špatná. Řádový bratři mě protáhli celou knihou s jednou emocí/pocitem sounáležitosti. Věděla jsem, že se na sebe nikdy nevykašlou a budou stát při sobě....Miluji tu knihu a těším se na další díl.

02.09.2017 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Kniha byla velice čtivá, děj ubíhal neskutečnou rychlostí. Knihu jsem měla přečtenou za jeden večer, a příběh se mi líbil. Bylo v něm mnoho zvratů, a to mě udržovalo neustále ve střehu. Hlavní hrdina mi byl velice sympatický, ale občas jsem ho měla chuť praštit po hlavě, aby se vzpamatoval. Těším se na další dva díly a doufám, že budou stejně dobré, ne-li lepší než tento.

08.05.2017 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Kniha se mi četla dobře, byla napínavá, některé pasáže jsem měla nutkání přeskočit......ale ve výsledku překvapivý konec a hlavní hrdinka silná žena.....jen je mi líto Četníka

02.04.2017 4 z 5

Angelopolis Angelopolis Danielle Trussoni

druhý díl se mi velice líbil, každopádně překvapení v podobě Evangelin a jejího původu velké.....
POZOR SPOILER

jsem jediná nebo i někomu dalšímu příjde ohraně, že Verlaine pořád cítí zradu, na konci obou dílů, pronáší jak ho Evangeline zradila, ale když si to tak vezmete, kdybyste byli vyššího postavení než nefilim, našli byste svého otce, vzdali byste se toho? Já teda rozhodně ne, už jen z principu, že bych poznala svého otce, a v tomto chápu Evangelino chovaní naprosto jasně.

13.03.2017 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

kniha se mi velice líbila, ale začátek byl takový nijaký a za to strhávám jednu hvězdičku, jinak se mi četla vcelku dobře :D

17.02.2017 4 z 5

Pomsta Pomsta Oscar Balderrama

Této knize nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček. Líbil se mi jak příběh, který se skvěle doplňuje se seriálem, ale také to, že jsem si díky knize spojila dost věcí dohromady. Velké plus této knihy je pro mě to, že je psána zcela z pohledu záporných postav seriálu. Děj i prokreslenost postav je naprosto dokonalý. Konec vzhledem k tomu, že sleduji seriál očekávaný, ale neubralo to na dojmu z celé knihy. Vřele doporučuji přečíst.

20.10.2016 5 z 5

Sonea - Novicka Sonea - Novicka Trudi Canavan

Ze začátku chvíli trvalo, než se to rozjelo, ale kníha byla příjemně čtivá......myslím, že nápad se šikanou hlavní hrdinky, byl perfektně dotažený do konce. Nejvyšší lord, pro mě pořád záhadná a velmi oblíbená postava. no určitě perfektní úvod do 3 dílu :D

17.07.2016 4 z 5

Společenství čarodějů Společenství čarodějů Trudi Canavan

Kniha se mi líbila....Cery se stal mojí oblíbenou postavou a Sonea sama o sobě byla zajímavá....směr kterým šlo její smýšlení byl logický a podle mě i dost charakterní....Rothen určitě velice sympatická postava...příběh se chvílemi trochu táhl, ale přesto jsem knihu nedala z ruky..mám doma i zbytek serie, takže určitě hned navážu :D a co dodat? Jsem zvědavá jak to vymyslí s Akkarinem.

01.07.2016 4 z 5

Oheň Oheň Julianna Baggott

V některých částech knihy nezáživné, ale jinak myslím, že pěkné zakončení trilogie.
Konec mě naprosto dostal, nečekala jsem to, i když podle vývoje knihy se to asi čekat dalo. Každopádně Partridge.....v téhle knize my v některých částech byl dost proti srsti..
Naproti tomu, jsem si dost oblíbila El Capitana a Helmuda....hodnocení by bylo 3,5...ale k pro mě překvapivému konci dávám 4 hvězdičky :)
určitě doporučuji přečíst !!

23.06.2016 4 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

Kniha se mi líbila. Příběh zajímavý a pěkně zpracovaný. Jen mi poněkud vadilo, že děj byl táhlý, a hodně věcí se projevilo až úplně na konci.

17.02.2016 4 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Děj se mi hrozně moc líbil. Jediné co mi vadilo byli pravopisné chyby. :)

13.01.2016 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Na můj vkus už byla tahle knížní serie moc dlouhá, ano četla se vcelku dobře, ale jsem ráda že už je konec.

17.11.2015 3 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Kniha pro mě byla příjemným překvapení. Hlavní postava si toho prožila hodně a zasloužila si trochu štěstí. Už od začátku jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Velice mě překvapilo jakým způsobem byla kniha napsaná, ale krásně to do sebe všechno zapadalo.

!SPOILER!
Co víc k tomu dodat? Asi jen to, že z celé knihy mě nejvíc zasáhla smrt Micka. Spisovatelka ho vylíčila, jako úžasného kluka, který si poradí s každým problémem a za tu dobu co se v knize objevoval mi prostě přirostl k srdci. No a ten konec..........překvapení :)

26.07.2015 5 z 5

Smrtící pouto Smrtící pouto Jaime Reed

Kniha mě stejně jako první díl velice bavila. Postava Samary jakožto nové kambionky a její pouto hned se dvěma muži.......velice zajímavý podnět k přemýšlení. Styl psaní mě ihned vtáhl do děje a nemohla jsem se od této knihy odtrhnout. Co se týče konce.......překvapení, napětí.
podle mě prostě skvělá kniha a nemůžu jinak než dát 5 hvězdiček :)

19.07.2015 5 z 5

Strach moudrého muže Strach moudrého muže Patrick Rothfuss

Jako první díl, stejně tak tento.....poutavý příběh, velká odhalení, putování do Ademre......nevím co víc k této knize říct.......jednoduše teším se na další díl :)

08.07.2015 5 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Kniha se četla velice dobře. Příběh byl hezký, nechyběli tam zvraty, ale ani romantická zápletka, a popravdě to vyvrcholilo jinak než jsem čekala, což mě příjemně překvapilo. Tato kniha určitě stojí za přečtení :))

07.04.2015 5 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila......ale prvních 100 stránek to bylo takové, že jsem se do toho nedokázala pořádně začíst, potom už se to trochu zlepšilo, a konec byl už velice napínavý. Celkově mě ta kniha zaujala, je to něco jiného, ale myslím, že si s tím Richelle poradila velice dobře. Těším se na další díl. :)

31.03.2015 4 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

už se nemužu dočkat dalšího dílu :-) :-)

06.03.2015 4 z 5