Pomsta

Slade Wilson. Sebastian Blood. Isabel Rochevová. Jejich akce určují cestu hrdiny. TAJNÉ POČÁTKY Oliver Queen vstává z mrtvých, aby vytvořil postavu jménem Arrow. Ostatní však potajmu pracují na jeho pádu… a mají v plánu zničit i všechno, co je mu drahé. Konečným cílem Sladea Wilsona, dalšího přeživšího z ostrova Lian Ju, je Oliverova zhouba, a proto naverbuje Isabel Rochevovou, jejíž nenávist k rodině Queenových nezná hranic. Zatímco si Sebastian Blood myslí, že dělá to, co je správné, komplikovaně se do Wilsonových machinací zaplete také. Toto je dosud nevyřčený příběh o vzestupu a pádu Arrowa....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274383/arrow-pomsta-1dD-274383.jpg 3.837

Arrow 1.

Literatura světová, Thrillery, Fantasy
Vydáno, Baronet

Vengeance, 2016

Kniha Pomsta

wullcann38

Kdo vyděl 1. a 2. sérii seriálu Arrow a zajmalo ho jak se záporáco druhé série dali dohromady tak zde je to krásně vidět.
Doporučuji spíš pro fanoušky seriálu než nováčky.

Scathia
28.03.2019

Seriál jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat. Knížka se docela dobře četla, líbil se mi styl psaní, kdy vše bylo popisováno jen z pohledu "těch špatných". Dobrovolně přiznávám, chvilkama jsem jim fandila. :-) Jako oddychovka dobré.

Ešína
07.08.2018

Seriál je dobrý, ale kniha mě nedostala tak, jak jsem si myslela. Jediný důvod, že jsem jí zvládla přečíst byl, že jsem fanoušek postavy Sladea Wilsona.

CharlesWard
29.04.2018

Tak nějak z toho čpí, že jde spíš o popis několika dílů seriálu, než o plnohodnotnou knihu. Kniha se snaží vyvolat drsný dojem, ale to, co by v seriálu mohlo fungovat, je na papíře podivně samoúčelové a naprosto disfunkční. Navíc jsem zaznamenal i několik nesmyslů v ději, kdy kniha najednou pokračuje v něčem, co předtím zůstalo naprosto nevysvětleno (opět něco typické pro seriál, u knihy ale působící jako pěst na oko). Brutální průměr.

davidurban1973
11.12.2017

Na knihu jsem se těšil, protože mám rád superhrdinské komiksové příběhy a psanou knihu jsem zatím četl pouze jednu.
Když jsem začal číst, měl jsem sto chutí knihu po první kapitole odložit, protože ten překlad (věřím, že to bylo překladem) byl děsný. Překladatel si zamiloval slovo JEJ a dokázal ho použít v jedné větě několikrát. A nejen to, zkrátka jsem si říkal, že to je děs. Naštěstí jsem vytrval a za pár kapitol se to zlepšilo a dalo se to číst dobře.
K obsahu knihy - pěkný příběh, který spíše než o Arrowovi popisuje život jeho bývalého přítele a nyní úhlavního nepřítele Deathstrokea a dalších sekundárních pomocníků. Styl knihy se mi líbil a pěkně dokresluje pozadí seriálu Arrow, kdy naznačuje kdy přesně se, která událost děje.
Samotný hrdina se skoro v knize nevyskytuje, až závěrem, jinak jsou hlavními postavami padouši. Za mě nakonec doporučuji.

Smardik17
27.11.2017

Musím říct, že jsem byl zklamán, těšil jsem se na příběh Deadstrokeově pomstě a místo toho byla více jak polovina knihy o tom co se dělo v seriálu. Bohužel to co jsem chtěl vědět, co dělal Slade po souboji na Lian Ju, bylo shrnuto na pár stánek, zbytek byla v podstatě kopie seriálu. Autorům chyběla fantazie co vše mohl Slade prožít. A stejně vše co si vymysleli nyní seriál v šesté řadě vyvrátil. Je to škoda tento příběh měl velmi velký potenciál, ale autoři se s ním nedokázali poprat. Bohužel za mě 2/5

anavi2009
14.06.2017

Seriál jsem neviděla a kniha mě moc nebavila. Děj mi přišel neuspořádaný,neustálé skoky v čase tříštíly děj.. U postav nebyly pořádně popsané emoce ani vnitřní pohnutky,takže mi opravdu připadalo,že koukám na plátno. Knihu jsem nedočetla, ale 3 hvězdy dávám za to,že mě přece jen zajímalo,jak to dopadne. Jen mě to stálé přeskakování tu do minulosti,tu o dva měsíce vpřed rozčiluje. Ale věřím, že fanoušek seriálu si počte.

zuzak07
08.06.2017

Překvapivě dost dobré čtení. Jako fanoušek seriálu jsem si užila pohled z druhé strany barikády a dokonce jsem sympatizovala s některými záporáky a viděla, že nic není jen bílé nebo černé. Je to dobře napsané, čte se jedním dechem a doplní některé mezery v ději. Neznalec seriálu si knihu asi neužije.

Playground
Playground