Generace Zmijí

„JMENUJI SE OLIVER QUEEN. PĚT LET JSEM SE UČIL PŘEŽÍVAT V NEMILOSRDNÉ DŽUNGLI, A NAŠEL JSEM SI CESTU DOMŮ. ALE DO DOBY, NEŽ POMOHU PŘEŽÍT I OSTATNÍM, V TÉ DŽUNGLI ZŮSTÁVÁM…“ Šarlatový běžec, jenž trpí záhadným rozostřením svých schopností, si uvědomuje, jak těžké je dodržet přísný výcvikový režim, který mu naordinoval Oliver Queen. Flashovy a Arrowovy týmy se pro něj snaží najít lék, místo toho však zjišťují, že pokud se jim tyto vady nepodaří zastavit, Barry se jim rozostří navždy. Zběsilý závod s časem naše hrdiny zavede do nepřátelské země Markovie, kde musí čelit armádě žoldáků a nájemných vrahů, a konfrontovat tajemnou postavu, známou jako hrabě Wallenstein....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346812/generace-zmiji-bIF-346812.png 418

Arrow 2.

Literatura světová, Thrillery, Fantasy
Vydáno, Baronet

A Generation of Vipers, 2017

Kniha Generace Zmijí

wullcann38

Chvíli jsem měl zmatek kdy se kniha odehrává ale celkem rychle jsem se zorientoval.
Škoda že Ghasi nebyl v seriálu.

StayWalker
20.04.2020

Seriál jsem neviděla, proto jsem zpočátku měla trochu problém s postavami.
S postavami jsem se ale velmi brzy sblížila a do místy chaotického děje se ponořila s chutí.
Příjemná odpočinková četba.

Jury
11.10.2019

Serial mam moc rad ale tohle zklamalo... Nudna a natahovana zapletka a mistama i dost neprehledne a celkem vareni z vody...

orangerose
30.06.2019

pěkně napínavý děj plné akce víc než 1 díle,dokonalost,připomene děj ze seriálu :)

Reacher81
03.03.2018

Knihu jsem si velmi užil. Nemohl jsem se nabažit Oliverových scén s Barrym. Nejvíce se mi líbil popis jejich kamarádského vztahu. Pro každého oddaného fanouška Green Arrowa je tato kniha poviností. Všem jeho fanouškům tuto knihu doporučuji.

RadimWiniarski
29.09.2017

Kniha určitě v mnoha ohledech předčila má očekávání. Jako znalec obou seriálů jsem si nemyslel, že by se mohlo přijít po té spoustě záporáků na někoho, kdo by mě ještě dokázal takhle okouzlit a ohromit. O to víc se klaním před postavou Ghasiho, která ač nedostala tolik prostoru a víceméně nic převratného během celé knihy neudělala dokázala držet mé oči neustále na stránkách knihy. Tím však přichází i hlavní problém knihy. I když má Ghasi charismatu na rozdávání, není žádnou extra výraznou zápornou postavou např. typu Promethea. A pan hrabě Wallenstein ať se na mě nezlobí, ale z těch pár vět co pronesl opravdu vím kulový jaký je. Čímž nám zbývá jako hlavní téma knihy pokus o Flashovu záchranu což na 344 stránek opravdu natáhnout nejde. Tím pádem sledujeme několik stránek Oliverova bádání v mysli, případně jeho flashbacky a Barryho pokusy o uklidnění mysli. Nicméně si určitě tuto knihu dokážu představit i v televizním světě a myslím si, že právě na castingu postavy Ghasiho by celý případný crossover stál. Tak snad se ho někdy v budoucnu dočkáme. 70%

xflori01
25.09.2017

1. díl jsem nečetl, takže nemůžu srovnávat. Ale z tohohle jsem přímo nadšený. Skvěle zachycené postavy, jak z Arrowa, tak z Flashe. Vynikající příběh. Zajímaví padouši (hrabě Wallenstein, Ghasi). Fakt bomba. Úplně jsem si to představoval, jak by to skvěle vypadalo na plátně. Jediné malé mínus je vytvoření nové země, což zatím v žádném seriálu nebylo. 90%

Playground
Playground