Nemesis Moriko Nemesis Moriko komentáře u knih

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Četla jsen knihu už před nějakou dobou a pamatuji si, že se mi velmi líbila:) Bohužel si jasně vybavuji jen závěr takže si to musím přečíst znovu abych si udělala ucelenější názor;)
__________
Knihu jsem znovu přečetla a rozhodně se mi moc líbila :)) Originální, děsivé, prostě fantastické :)

20.04.2014 5 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

tato kniha se mi moc líbila, a když jsem ji četla v noci, při baterce v "cizím" pokoji (=na lyžáku), mělo to i pořádný efekt:D Nejvíce se mi asi líbila povídka Gerald:-)

17.04.2014 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

díl je stejně dobrý jako druhý, jediné mínus bylo málo prostoru věnovanému popisu krajiny. Pterodaktylové, Fialové kytky ..a tím to hasne. Podle mně by Revisová měla napsat i novelu PO téhle sérii , když napsala i "PŘED" :D
Jinak obrovské zlepšení oproti prvnímu dílu, hybridi byli rozhodně zajímaví, osvětlení vzniku Phydusu, konečně tam nebyl Luthor...:D
Navíc zabíjení postav:D 3:D

26.03.2014 5 z 5

A tak mi unikají A tak mi unikají Beth Revis

zajímavá novela:) Selenin osud je dost smutný, ale novelka je hezky napsaná, je to velmi dobrý nápad. Samotná novela se mi líbí, sice nijak extra napínavé, ale pěkné - a originální:)

26.03.2014 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Souhlasím s PetikLozik, slova "úža", "xakru" a "chucpe" byly na zabití. U toho posledního jsem si díky svojí blbosti musela na netu hledat co to znamená..-.-
Jinak, na knihu jsem se moc těšila, všichni kdo ji četli tak mi říkali jak je to skvělá kniha a všechno. Když jsem se do ní pustila, no nwm, měla jsem ji přečtenou rychle, styl byl super, pěkný příběh. Správně bych měla být nadšená. Měla bych všude psát, že je to jedna z nejlepších knih, které jsem četla. A podobné věci, které píšu pod recenze na knihy, které jsou takto dobře napsané..
ale já nwm, ale na knize mi prostě něco nesedělo, něco mi tam vadilo. Ani nevím co, ale prostě NĚCO. Navíc tam bylo na mě až moc romantiky,..-.-
A nakonci (BACHA? SPOILER!) mi bylo hrozně líto Harleyho, toho jsem měla moc ráda..://
Možná to bylo tím, že jsem odzačátku věděla, kdo zmrazené odpojuje a všechny překvapení jsem předem věděla od spolužačky,... ale i tak.

26.03.2014 4 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Knížka byla docela povedená - samozřejmě velmi krátká a ačkoli ksem ji četla docel dlouho (zároveň s ní jsem měla rozečtebých dalších sedm knih z nichž tři už mám přečtené - ale noc moc se tam nestalo. Pořád jsem čekala, kdy ten tvor Anastasiu zabije.. a ono nic :( Pak mi trošku došlo, že bych se první měla dočíst k tomu dílu školy noci, ke kterému se novela váže:D (zatím jsme skončila u trojky) no kniha není zázrak, ale jako krátká oddychovka splňuje svůj účel a tři hvězdičky si odnáší zaslouženě. Další novely ke škole noci si určitě přečtu=)

27.02.2014 3 z 5

Démon a zloděj Démon a zloděj Darren Shan (p)

Kniha se moc povedla, a velmi mile mě potěšila role Dervishe Gradyho, kterého jsem opravdu nečekala:D

23.02.2014 5 z 5

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

Moc pěkná knížka, i když mi trvalo mnohem dýl, než jsem se začetla:-)

23.02.2014 4 z 5

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Kniha mi leží na poličce, takže se těším, až se k ní konečně prokousám přes další knížky:-)

16.02.2014

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Pěkná kniha, ale nějakou dobu mi trvalo, než jsem se začetla:-)

16.02.2014 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Kniha je moc pěkná, ale příjde mi ještě více pohádková než další díly a taková nezáživná, ale rozhodně není špatná - ale další díly ji o tolik převyšují!

16.02.2014 3 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Celé letopisy narnie mám moc ráda - a tenhle díl je společně s knihami "kůň a jeho chlapec" a "poslední bitva" mým nejoblíbenějším příběhem:-)

16.02.2014 5 z 5

Bájná Atlantida Bájná Atlantida Moony Witcher (p)

čtvrtý díl. Bohužel, tento díl jsem dostala k narozeninám od kamarádky, aniž bych četla předcházející díly či dokonce věděla o existenci téhle série, takže jsem od začítku věděla, jak to všechno dopadne, ale i tak moc pěkná! Ale na Hadí znamení nemá:3

13.02.2014 4 z 5

Hadí znamení Hadí znamení Moony Witcher (p)

Podle mně nejlepší díl celé série:-)
ČŠM je mojí nejoblíbenější knižní sérií čtenou na prvním stupni, pokud nepočítám Letopisy Narnie a Harryho Pottera, protože ty patří k mým oblíbeným knihám ještě teď:-)

13.02.2014 5 z 5

Cesta časem Cesta časem Moony Witcher (p)

Kniha se mi moc líbí - je lepší než první díl!:-)

13.02.2014 4 z 5

Kniha kouzel Kniha kouzel Moony Witcher (p)

knížka možná pro trošičku mladší čtenáře, ale zase není pro ty úplně malé. Knihu jsem četla několikrát a pořád mě baví!
Ilustrace jsou nádherné:)
Jediné co bych knze mohla vytkout je stále opakováné iritující fráze "tyj si ale šikovný!"
:D

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Kniha je moc pěkná, i když mi nějakou dobu trvalo, než jsem se začetla:-) Rozhodně doporučuji, ale musím podotkout, že bych pět hvězdiček nedala, kdyby tu byla možnost 4,5 :)

13.02.2014 5 z 5

Hitlerova dcera Hitlerova dcera Jackie French

Moc pěkně napsanáknížka:-) četla jsem ji, když mi bylo devět a i teď, když mi je 12 mi dala náměty k přemýšlení:)

12.02.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Stejně skvělá jako jednička:) Přečetla jsem ji jedním dechem, kniha je velmi čtivá a autorka vyuřívá bohatou slovní zásobu, narozdíl od jiných autorů:)
Kniha mně rozhodně nezklamala a já už se jenom můžu těšit na Alianci:)

11.02.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla naprosto dokonalá! Já bych určitě volila Neohrožený:) Příběh je dokonale promyšlený, pět frakcí, odpadlíci.. Beatris je sympatická holka a málokdy jsem s ní vůbec MOHLA nesouhlasit, většinou se rozhodovala stejně, jak bych to asi udělala já:)

11.02.2014 5 z 5