Cesta časem

Cesta časem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4802/bmid_cesta-casem-VHh-4802.jpg 4 56 7

Druhé pokračování dobrodružného příběhu na pomezí sci-fi a fantasy vypráví o desetileté Nině, která po dědečkovi zdědila zázračné alchymistické nadání. Určen starším dětem. Nina se vrací se svými kamarády a androidem Maxem, aby bojovala o záchranu planety Xorax. Čekají je ještě daleko nebezpečnější situace a dobrodružnější cesty než v prvním díle. Přátelé se vydají do minulosti na vzrušující výpravu do Egypta a opět se utkají se samotným pánem Zla, Karkonem. Jejich misi však tentokrát neohrožuje jen samotný zlý kouzelník, ale také zákeřný starosta Benátek. Podaří se dětem získat druhý arkán a přemoci konečně zlo?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Nina e il mistero dell'Ottava Nota , 2003

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Po prvním díle jsem samozřejmě chtěla číst další.. a tak jsem ho přečetla a nezklamal mě taky se mi před pár lety moc líbil

Jolilinka
15.11.2014

Příšerná, příšerná, příšerná kniha, jedna z nejhorších knih, jaké jsem kdy četla! První díl se ještě tak nějak dal, ale tohle... je to úplně první kniha v mém životě, kterou jsem nedočetla!

VerčaSvozi
02.06.2014 1 z 5

Přečetla jsem si první díl, ten mě docela bavil a tak jsem se rozhodla, že si přečtu i druhý.. Nebyla jsem schopná to dočíst do konce, hrozně mi vadilo, jak tam mluvily o kočičích srdcích atd.. přišlo mi to takové nechutné.. ale pro někoho se silnějším žaludkem klidně.

Nemesis Moriko
13.02.2014 4 z 5

Kniha se mi moc líbí - je lepší než první díl!:-)

estelina2300
27.01.2013 5 z 5

tato kniha se mi moc líbí.

TessDragon
09.08.2012 4 z 5

Ninin další příběh za záchranu Xoraxu a získání 2 arkánu.I tady jsem ji držela palce,aby porazila konečně Karkona.

Katee
02.04.2012 5 z 5

Tahle série je fakt super! Moc se mi líbí :)

pro dívky fantasy pro děti dětská dobrodružství čarodějky

Moony Witcher (p)
italská, 1957